Viimati muudetud:

Slotparadise kasiino

4.7/5
4.7/5
SafePlay
 • Eesti tegevusluba
 • Tohutult suur slotivalik
 • Kontovaba kiirkasiino
200% kuni 1000 € Boonus
Min. sissemakse 20€
Kiireim väljamakse 24 tundi
ee
Tegevusluba Eesti

Kiire ülevaade:Slotparadise kasiino

Slotparadise on uhiuus Eesti online kasiino, kust leiad erakordselt suure mänguvaliku: üle 8000 erineva slotika ja kasiinomängu! Selle mänguparadiisiga tutvumiseks saad esimese sissemakse tegemisel kasiinolt vastutasuks 1000 € kasiinoboonust ning iga päev 10% cashback-boonust.

Loe rohkem
 • Slotparadise 1
 • Slotparadise 2
 • Slotparadise 3
 • Slotparadise 4
 • Slotparadise 5
Plussid
Ametlik Eesti hasartmänguluba
Meeletult suur slotivalik
Ülikiired maksed
Registreerumisvaba kasiino
Miinused
Inglisekeelne kasiinoleht ja klienditugi
Liialt vähe filtreerimisvõimalusi mängulehel
SafePlay
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: 1 - 3 päevadel
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Slotparadise kohta?

Slotparadise on täiesti uus online kasiino Eestis: kasiino avas oma uksed alles 2023. aastal, ent on ametlikult Eestis litsentseeritud EMTA poolt. Kohaliku tegevusloa tõttu saavad Eesti mängijad Slotparadise kasiinos mängida rahuliku südamega, pluss võidud on maksuvabad.

See värske online kasiino toob sinuni üle 8000 kasiinomängu – just nimelt nii palju erinevaid mänge saad Slotparadise kasiinos nautida. Meeletu kasiinomänguvaliku kõrval hellitab Slotparadise uusi Eesti mängijaid kuni 1000-eurose tervitusboonusega, rääkimata mitmetest pakkumistest ja kampaaniatest, mida saab jooksvalt kasutada. Kõige parem osa: Slotparadise on registreerumisvaba kasiino, kus saad mängima asuda otsekohe panga kaudu, ilma tülika registreerumisvormita.

Võta boonus

Slotparadise kasiino info ja boonused

Kes on otsinud slotiparadiisi, selle jaoks on Slotparadise vastus: see uhiuus Eesti online kasiino toob Eesti hasartmänguriteni üle 8000 kasiinomängu! Mistahes slotimänge sa ka ei soovi mängida, need on tõenäoliselt Slotparadise kasiinos olemas. Kasiino kasutab kontovabaduse süsteemi, seega saad mängima asuda koheselt ilma registreerumata. Esimesel sissemaksel kostitatakse uusi mängijaid 200%-se boonusega kuni 1000€ ulatuses - kraba boonuspakkumine ja naudi rikkalikku slotikogemust.
Põhiandmed
NimiSlotparadise
Loomisaasta2023
Tegevusluba Eesti
Omanik Damagi Marketing Solutions LTD
PlatvormDamagi Marketing Solutions Ltd
Veebilehtslotparadise.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Tegevusloa number HKL000373, HKT000060
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 200%
Maks. 1. sissemakse boonus 1000€
Boonuse lunastamisnõuded 30x
2. sissemakse boonus -
3. sissemakse boonus -
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid -
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused -
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 20€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 50€
Väljamakselimiit 40 000€ / kuus
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.7/5.0
Boonused
4.5
Mänguvalik
5.0
Veebilehe disain
4.5
Kasutussõbralikkus
4.5
Klienditeenindus
4.5
Maksed
5.0

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Slotparadise kasiino boonused, tasuta spinnid ja pakkumised

Sarnaselt paljudele kasiinodele pakub ka Slotparadise boonust kõigile uutele liitujatele. Esimesel sissemaksel saad Slotparadise kasiinos aktiveerida 1000-eurose boonuse (200% tervitusboonus).

SlotparadiseBoonuse sisu
Tervitusboonus200% kuni 1000 €
Läbimängunõue30x 3 päeva jooksul
Maks. võidusumma2000 €
Muud tingimusedMinimaalne sissemakse boonuse lunastamiseks on 20 €
E-rahakoti vahendusel tehtud sissemaksed ei lähe arvesse

Boonuse tingimused

Slotparadise boonus on üpris vinge 200%-se suurusjärgu tõttu: see tähendab, et saad 500-eurosel sissemaksel kasiino poolt 1000 eurot boonusraha. Muidugi ei pea tegema nii suurt sissemakset: boonuse aktiveerimiseks tuleb teha minimaalselt 20-eurone sissemakse.

Olulisem on aga boonuse läbimängunõue: 30x. Boonusraha lunastamiseks ja kasutamiseks tuleb summa 30-kordselt pärisrahapanustega läbi mängida 3 päeva jooksul. Pärast selle nõude täitmist on boonusraha kasutamiseks vaba. Samas tuleb aga arvestada ka maksimaalse võidupiiriga: kasiinoboonuse kasutamisel saab maksimaalselt välja maksta 2000 euro vääringus võite.

Slotparadise boonuse tingimused võivad mõistagi muutuda, seega loe kindlasti reegleid enne boonuse lunastamist.

Muud boonused

Slotparadise kasiinos saad iga nädal nautida erinevaid kampaaniaid: kuna kasiino teeb koostööd mitmete tootjatega, saad osa ka suurematest rahvusvahelistest mängukampaaniatest. Muuhulgas saab Slotparadise kasiinos mängides osaleda Pragmatic Play lahedatel Drops & Wins nädalaturniiridel või proovida oma õnne rahasajuvõistlustel.

Teine lahe Slotparadise kasiino boonus on suisa igapäevane: kasiino jagab iga päev 10% cashbacki kõigile, kes eelneval päeval paraku kaotasid slotimänge keerutades. Cashback rakendubki ainult slotimängudele, kuid plusspoolelt ei ole cashback-boonusel läbimängunõuet: võid selle vabalt endale kohe välja maksta.

Slotparadise tegevusluba ja turvalisus

Slotparadise kasiino võib küll olla uus, ent kasiinot haldav firma on end juba Eesti turul tõestanud. Nimelt, Slotparadise’i taga peitub Damagi Marketing Solutions Ltd, millel on Eestis ametlikud tegevusload (numbritega HKL000373 ja HKT000060).

Damagi on viimastel aastatel kiirelt Eestis levinud ning on tänaseks avanud mitu lahedat online kasiinot, kuid kiire leviku kõrval ei tasu unustada ametlikku tegevusluba. See fakt ainuüksi tõestab Slotparadise kasiino legitiimsust – kasiino on kontrollitud ei kellegi teise kui Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt.

Eestis reguleeritud kasiinona järgib Slotparadise rangeid nõudeid, eriti, kui asi puudutab vastutustundlikku mängurlust. Kõikide vaidluste või murede puhul võib esitada kaebuse EMTA-le ning muuhulgas järgib Slotparadise karme isikutuvastusnõudeid. Olgugi, et tegemist on kontovaba kasiinoga, see ei tähenda, et kasiinos saab mängida ilma oma isikut tuvastamata. Slotparadise on turvalisuse mõttes igati võrdväärne teiste Eesti kasiinodega.

Slotparadise kasiino mänguvalik

Slotparadise kasiino nimi on suurejooneline, kuid see õigustab end: kasiinos on üle 8000 mängu. Sellist mänguvalikut ei näe pea kuskil Eestis!

Suure mänguvaliku hulgas domineerivad eelkõige slotid, ehkki kasiino paneb oluliselt tähelepanu ka lauamängudele ja live-kasiino valikutele. Siiski on Slotparadise mõeldud slotimängudele: mistahes slotikat tahad nautida, leiad selle ilmselt Slotparadise kasiinost.

Slotparadise teeb koostööd kümnete rahvusvaheliselt tunnustatud tarkvaratootjatega, nende hulgas näiteks Thunderkick, Microgaming, Big Time Gaming, Pragmatic Play, Play’n Go, NetEnt ja paljud teised – nimekiri jätkub pikalt ja laialt.

Slotid

Slotparadise kasiino slotikataloogist võikski jääda rääkima: kasiinos on üks kõige värvikamaid slotivalikuid. Kuna Slotparadise teeb koostööd kümnete tootjatega, ongi slotivalik niivõrd vinge: kasiinos saad mängida nii klassikalisi puuviljaslotikaid kui ka suurepärase graafikaga videoslotikaid.

Tahad seigelda võlur Merliniga? Keerutada jokkereid ja loota, et tabad korraga rullikutel 5 kavalat jokkerisümbolit? Kuradid, härjapõlvlased, tomatid, vampiirid, hundid, mammutid – Slotparadise kasiinost leiad slotikaid, mida sa ei oskaks isegi ette kujutada.

Meil on Slotparadise kasiino slotilehega ainult üks probleem: slotikate filtreerimiseks pole piisavalt võimalusi. Mängud on jagatud vaid kahte põhikategooriasse (“slotid” ja “klassikalised slotid”), lisaks saad välja sõeluda populaarsed või uued slotid. See pole aga kaugeltki piisav selleks, et leida sobivaid mänge. Kasiino ei ole eraldi liigitanud isegi Megaways- või jackpotislotikaid, ehkki enamus kasiinosid lisavad sellised slotid eraldi menüü alla.

Õnneks saab slotikaid nime järgi otsida ning põgusa otsingu teel võid avastada Slotparadise kasiinost kümneid jackpotimänge (nende seas ka fenomenaalsed Mega Moolah jackpotimängud).

Kui Slotparadise parandab navigatsiooni, võime julgelt öelda, et sellest kasiinost võib peatselt saada Eesti mängurite favoriit.

Live-kasiino

Kui tüdined slotikate keerutamisest, saad vahepeal puhata live-kasiino mängude seltsis. Slotparadise teeb koostööd suisa 4 live-mängude tootjaga: Evolution Gaming, Ezugi, Pragmatic Play ja Vivo Gaming. Seetõttu on valik nii suur, et mängud on jagatud eraldi lobby-ruumidesse: näiteks saad valida Evolution Gamingu gameshow’de lobby, et seejärel mängida erinevaid stuudiomänge.

Arvestades kasiinos tegutsevaid Ezugi ja Vivo Gamingu mänguluaud, on Slotparadise kasiino suurepärane valik kõigile Eesti mänguritele.

Kuidas Slotparadise kasiinos registreeruda

Slotparadise kasiino on kontovaba kasiinokeskkond, seega ei olegi konkreetselt vaja registreeruda! Tegemist on järjekordse vahva Pay n Play kasiinoga, mis muudab kasiinomängudega alustamise märksa kiiremaks. Siin on kiire ülevaade 4 sammust, mida Slotparadise kasiinos mängimiseks tuleks järgida:
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Vajad ka seda: Eelarve
 • Mine Slotparadise kasiinosse ja klõpsa sissemaksenupul
  1. Mine Slotparadise kasiinosse ja klõpsa sissemaksenupul
  Ava Slotparadise kasiino koduleht ja leia sealt suur nupuke, mis viitab sissemaksenupule (leiad selle otse lehe ülemiselt servalt).
 • Sisesta summa ja vali pank
  2. Sisesta summa ja vali pank
  Vali sobiv sissemaksesumma (min. 20€) ning jätka maksega, valides endale sobiva panga. Pea silmas, et kasiinos mängimiseks saab makse teha ainult Eesti pankade kaudu.
 • Logi panka ja kinnita makse
  3. Logi panka ja kinnita makse
  Järgmine samm on sulle kindlasti tuttav netimaksete tegemise tõttu. Kinnita lihtsalt makse, järgides panga juhiseid.
 • Naase kasiinosse ja alusta mängimist
  4. Naase kasiinosse ja alusta mängimist
  Kui said makse kinnitatud, võid naaseda kasiino kodulehele ja seal ootab sind juba sinu uhiuus Slotparadise konto.

Isikutuvastus

Kuna Slotparadise on Eestis litsentseeritud kasiino, ei saa ilma isikutuvastust läbimata kasiinos pikas perspektiivis tegutseda. Enne suuremate väljamaksete tegemist tuleb oma isik tõestada, esitades kasiinole ID-kaardi koopia ja aadressitõestuse üheskoos muude dokumentidega (kui selleks peaks vajadus olema).

Kogu protsess on aga lihtne ning seejuures tüüpiline: sarnane protseduur tuleb läbida igas Eesti kasiinos, kuna niiviisi saab kasiino järgida vastutustundliku mängurluse põhimõtteid. Järgi Slotparadise kontol olevaid juhiseid ning saad toimingu hõlpsalt läbitud.

Klienditeenindus

Välismaisete juurtega kasiinona pole eriti imelik näha, et Slotparadise pakub 24/7 klienditeenindust – tegemist on siiski rahvusvahelise firmaga. Seega võid Slotparadise kasiinos mängida kas või kell 3 öösel ja saad alati küsimustele vastused. Klienditugi on saadaval käepärast vestlusakna või e-posti teel (aadressil [email protected]).

Miinusküljelt ei ole aga Slotparadise kasiino klienditeenindus eestikeelne: pead leppima inglisekeelse teenindusega (valikus on ka soome-, saksa- ja norrakeelne klienditeenindus).

Slotparadise kasiino sisse- ja väljamaksed

Ilma liialduseta on Slotparadise kasiino suurim tugevus (mänguvaliku kõrval) sisse- ja väljamaksesüsteem. Slotparadise on kontovaba kasiino, kus on maksete vahendamiseks kasutusel Brite’i makselahendus. Tänu sellele maksevõimalusele saab Slotparadise kasiinos teha makseid ainult Eesti pankade kaudu. Kasiinos ei ole ühtegi teist makseviisi, seega kui sa ei saa või ei soovi Eesti pangakontot kasutada, ei saa Slotparadise kasiinos mängida.

Slotparadise makselimiidid on aga ülimalt paindlikud, isegi ühed kõige suuremad Eestis! Maksimaalne lubatud väljamakse on 40 000€ kuu kohta või 10 000€ nädalas, mis tähendab, et kasiinos saab teha sujuvalt makseid isegi suuremate võitude korral.

Kontovaba süsteemi tõttu on üldiselt Slotparadise kasiino väljamaksed kiired, ent arvestada tuleb maksimaalselt 1-3-päevase töötlemisajaga. Minimaalne võimalik väljamakse on 50€.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas Slotparadise kasiinol on tegevusluba?
  Jah, Slotparadise kasiinol on ametlik Eesti hasartmänguluba (numbritega HKL000373 ja HKT000060). Kasiino võib olla küll välismaine, ent ettevõttel on täiesti reaalne kehtiv EMTA tegevusluba.
 • Kes on Slotparadise kasiino omanik?
  Slotparadise kasiino omanik on Küprosel registreeritud kasiinofirma Damagi Marketing Solutions LTD. Kasiinol on ka Eestis ametlik tegevusluba, seega on kasiino igati sobiv Eesti mängurite jaoks.
 • Kust leida Slotparadise kasiino boonused?
  Slotparadise kasiino uusimad boonused ja pakkumised leiad siit Playin.ee lehelt – toome sinuni kõik kehtivad Slotparadise boonuspakkumised. Samuti leiad värsked kasiinoboonused otse Slotparadise kasiino pakkumiste lehelt.
 • Kas Slotparadise kasiino jagab sissemakseta boonuseid?
  Slotparadise kasiino ei ole seni sissemakseta kasiinoboonuseid veel pakkunud: boonuste saamiseks tuleb siiski teha minimaalselt 20-eurone sissemakse. Kui kasiino peaks aga pakkuma eksklusiivseid tasuta boonuseid, jagame sinuga infot siinsamas Slotparadise arvustuse infolehel.
 • Kust Slotparadise kasiino kontaktinfo leida?
  Slotparadise kasiinoga saab kontakteeruda meiliaadressil [email protected] või kasiinolehel oleva vestlusakna vahendusel – viimane on kõige kiirem lahendus vastuste saamiseks. Slotparadise klienditugi tegutseb 24/7.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com