Viimati muudetud:

Winawin kasiino

4.5/5
Hoiatus
Me ei soovita selles kasiinos kontot avada!

See kasiino pole hetkel aktiivne. Selle taga võib peituda mitu põhjust. Tihtipeale on nendeks negatiivsed arvustused mängijate poolt, makseprobleemid, kasiino on suletud või ei soovi lihtsalt, et me soovitaks neid oma kasutajatele. Allpoolt leiad meie kasiinosoovitused.

Soovitatud kasiinod

 • 3.7/5
  Boonus
  1000€
  Spinnid
  100
  Võta boonus
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 € / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 € / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  35x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2021
  Domeen
  slotbox.com
 • 3.6/5
  Boonus
  1600€
  Spinnid
  300
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  100,000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  100,000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead
  Keerutuste läbimängunõue
  45x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Estonia
  Loodud
  2018
  Domeen
  duelz.com
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
4.5/5
SafePlay
 • Üle 3000 kasiinomängu
 • Suurepärane VIP-klubi
 • Mängi krüptorahas
Boonus
4250€
Tasuta spinnid
300
Min. sissemakse 20€
Kiireim väljamakse 3 päeva
cw
Tegevusluba Curaçao
Boonuskood:WIN100

Kiire ülevaade: Winawin kasiino

Winawin online kasiino on vahva välismaine veebikasiino, mis annab sulle võimaluse teha krüptorahamakseid ning nautida üle 3000 kasiinomängu! Esimese nelja sissemakse tegemisel võid endale kokku krabada üle 4000€ väärtuses boonuseid.

Loe rohkem
 • Winawin 1
 • Winawin 2
 • Winawin 3
 • Winawin 4
 • Winawin 5
Plussid
Üüratu mänguvalik: üle 3000 kasiinomängu
Klienditeenindus saadaval 24/7
Suurepärane nutiseadmel mängimiseks
Hiiglaslik tervitusboonus
Ahvatlevate auhindadega VIP-klubi
Miinused
Pole Eesti tegevusluba
Klienditeenindus pole eestikeelne
Pole spordipanustamisvõimalust
SafePlay
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: 3-5 päeva
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Winawin kohta?

Kavala nimega online kasiino Winawin toob eestlasteni midagi jahmatavat – üle 3000 kasiinomängu ja võimaluse mängida kasiinos krüptoraha eest. See välismaise päritoluga online kasiino sisaldab kõike alates lõbusatest slotimängudest kuni glamuursete live-kasiino mängudeni. Nagu nimigi viitab, siis võidupotentsiaaliga mänge on küllaga!

Kõige märkimisväärsem on aga Winawin kasiino tervituspakett, mis on suisa sürreaalselt kõrge Eesti mängurite standardit arvestades. Esimese nelja sissemakse jooksul võid saada sellise tervitusboonuse, mis võtab põlved nõrgaks – kuni 4250€ boonusrahana, pluss 300 tasuta spinni. Muidugi tähendab nii mastaapne sissemakseboonus ka suurt omapoolset sissemakset, kuid kui oled ihaldanud mängida online kasiinos, kus sinu sissemaksele lisatakse juurde paras ports, võib Winawin kasiino olla sobiv mänguportaal.

Winawin kasiinoga liitudes saad osa ka VIP-programmist, mille vahendusel võid saada regulaarseid lisaboonuseid ja cashbacki. Highrollerid saavad Winawin kasiinos erikohtlemise osaliseks, võides endale krabada viiekohalise numbriga kasiinoboonuse – just nii kõrgele ulatuvad selle online kasiino boonused.

Võta boonus

Winawin kasiino info ja boonused

Winawin kasiino annab mängurõõmu nii uutele kasiinosõpradele kui ka neile, kes on tüdinenud Eesti kasiinodest. Sinuni tuuakse üle 3000 kasiinomängu, sh 500 live-kasiinomängu. Mängulõbu ei saa kunagi otsa, kui tegutsed Winawin kasiinos. Esimese 4 sissemakse raames annab kasiino ülisuure tervitusboonuse: haara endale kuni 4250-eurone boonuspakett koos 300 tasuta spinniga.
Põhiandmed
NimiWinawin
Loomisaasta2022
Tegevusluba Curaçao
Omanik Dama N.V.
PlatvormDama N.V.
Veebilehtwinawin.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 500€
Boonuse lunastamisnõuded 50x
2. sissemakse boonus 1000€
3. sissemakse boonus 750€
4. sissemakse boonus 2000€
5. sissemakse boonus -
Boonuskood WIN100
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 300
Riskivabad keerutused Elvis Frog in Vegas
Riskivabade spinnide tingimused 50x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 20€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 15 000€ / kuus
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.5/5.0
Boonused
4.0
Mänguvalik
4.5
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
4.5
Klienditeenindus
4.5
Maksed
4.5

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Winawin kasiino boonused, tasuta spinnid ja pakkumised

Winawin kasiinot ei saa kindlasti pidada kitsiks, kui asi puudutab tervitusboonuseid. Sarnaselt paljudele teistele online kasiinodele on Winawin võtnud südameasjaks premeerida sissemakseid ning sestap saad eraldi sissemakseboonuse esimese 4 sissemakse tegemisel.

Esimese sissemakse boonus on oma koguselt ja protsendilt ilmselt enamikele Eesti mängijatele kõige mõistlikum: saad 100% kuni 500€ + 100 tasuta spinni (boonuskoodiga WIN100). Teisel sissemaksel on protsent madalam, ehkki summa kahekordne: 50% kuni 1000€ + 50 tasuta spinni (boonuskood: WIN50).

Kolmanda ja neljanda sissemakse boonused on jällegi erinevate protsendimääradega. Kolmanda sissemakse korral võid saada 75% boonusraha 750% ulatuses koos 50 tasuta spinniga, kui kasutad boonuskoodi WIN75. Tervituspaketi viimane osa on 25%-ne sissemakseboonus kuni 2000€ ulatuses koos 100 tasuta spinniga, kasutades boonuskoodi WIN25.

Kõigi nelja boonuse korral on tasuta spinnid mõeldud ühele ja samale slotikale – “Elvis Frog in Vegas”.

Boonuse reeglid ja tingimused

Winawin tervitusboonus on küll metsikutes summades, kuid paratamatult tuleb arvestada mõningaid tingimusi ja piiranguid enne, kui tormad suuri boonuste patakaid lunastama.

Tervitusboonuse saamiseks pead tegema vähemalt 20-eurose sissemakse. See ei ole küll eriti kontimurdev, kuid probleem võib tekkida Winawin läbimängunõudega: boonuse summa tuleb läbi mängida 50-kordselt ning see nõue tuleb täita 15 päeva jooksul.

Tasuta spinnide võitudele rakendub sama läbimängunõue (ja see laieneb ka sissemaksesummale), kuid aega on vaid 7 päeva.

Samad reeglid kehtivad kõikidele Winawin tervitusboonuse osadele, seega ei pea eriti palju meeles pidama, kuid igal juhul loe enne põhjalikult üle kõik reeglid – nagu näed, siis tervitusboonus võib tulla priske läbipanustamisnõudega.

Kusjuures, pärast esimese sissemakse tegemist tervitab Winawin sind 30 päeva järjest tasuta spinnidega – saad 50 tasuta spinni eelmainitud slotimängule iga päev 30 päeva järjest (boonuskoodiga DAILYFS)! Kokkuvõttes on seega võimalik Winawin kasiinos uue mängijana saada kuni 1800 tasuta spinni – see on täiesti pöörane hulk tasuta keerutusi, millesarnast pakkumist ei leia kuskilt Eestis.

Muud boonused

Juhul, kui tervitusboonus ei kõneta sind või kasutasid juba oma tervituspaketi ära, varustab Winawin mängureid iga nädal erinevate boonuspakkumistega. Teisipäevase taaslaadimise puhul saad omapärase 30%-se sissemakseboonuse 500€ ulatuses, kui kasutad boonuskoodi TU30. Sarnane sissemakseboonus on loodud ka neile, kes teevad sissemakse spetsiaalselt nädalavahetusel: 50% kuni 500€ ulatuses (boonuskoodiga WK500).

Sissemakseboonustele lisaks võib sinu tähelepanu köita Winawin kasiino VIP-klubi. Just nagu iga VIP-programmi puhul, saad sa panuseid tehes koguda VIP-punkte, mis tõstavad sinu VIP-levelit. Mida rohkem sa edasi jõuad, seda rohkem hakkad auhindu saama – esialgu saad järjest rohkem tasuta spinne.

VIP-leveleid on kokku 6 ning kõige märkimisväärsemad auhinnad on mõeldud kõrgeima taseme mänguritele: nad võivad saada 15 000€ boonustes, pluss 20% cashbacki. Kõikide VIP-tasemete peale kokku jagab Winawin ära 57 000€ + 760 tasuta spinni.

Winawin kasiino litsents ja turvalisus

Winawin kasiino, loodud 2022. aasta lõpus, kuulub tänaseks üpris kuulsa kasiinofirma DAMA N.V portfooliosse. See kasiinofirma on tulnud Euroopa kasiinoturule meeletu jõuga, olles loonud kümneid erinevaid online kasiinosid (sh ka näiteks Casitsu või Jackpoty).

Üks konksukoht, mida tuleb aga meeles pidada, on DAMA N.V tegevusluba, mis on nimelt hangitud Curaçaolt (Antillephone N.V. poolt). Antud momendil ei ole Winawin online kasiino Eesti tegevusloaga pärjatud, vaid tegutsetaksegi Curaçao seadusandluse alusel, seega on Winawin välismaa online kasiino.

Välismaa online kasiinos mängides tuleb arvestada 20%-se tulumaksukohustusega (erinevalt Eesti kasiinodest, kus võitudele tulumaksukohustust ei tule). Kõik võidud, mis Winawin kasiinost saad, tuleb ilusti tuludeklaratsioonile kanda ja maksta 20% tulumaksu nagu muude sissetulekute korral.

Sellest kõrvale vaadates on aga Winawin täiesti legitiimne turvaline online kasiino, mis järgib samu vastutustundliku mängimise põhimõtteid nagu kõik teised litsentseeritud kasiinod: alla 18-aastased ei ole kasiinosse lubatud ning oma konto piiramiseks ja ohjeldamiseks saab sätestada erinevaid piiranguid.

Winawin kasiino mänguvalik

Boonused pole ainsad, mis on Winawin kasiinos niivõrd suured, et panevad pea ringi käima: täpselt sama kehtib mänguvalikule. Winawin kasiinos ootab sind üle 3000 mängu, mille hulgas on üle 2500 slotika (ning sadu live-kasiino mänge).

Winawin valikust leiad kümned armastatud, litsentseeritud ja usaldusväärsed tarkvarapakkujad, kes on vast ka mõnest Eesti kasiinost tuttavaks saanud. Teiste hulgas on näiteks Booming Games, Betsoft, Evolution, Endorphina, Playson, Play’n Go, Pragmatic Play, Yggdrasil ja Thunderkick. Kõigi nende vahel saad ka otse mänguvaliku lehel filtreerida, juhul, kui otsid mõne konkreetse tarkvarafirma toodangut.

Slotid

Mitme tuhande online slotika hulgast, mis Winawin kasiinos esitletud on, leiab iga mängur midagi oma maitsele. Esimene oluline slotikategooria, mis sulle võib huvi pakkuda, puudutab jackpotislotikaid – leiad need kohe eraldi menüüvaliku alt.

Kasiinos puuduvad küll suuremad progressiivsed jackpotid, kuid see-eest on saadaval kümneid jackpotislotte, mille võidusummad võivad vabalt olla isegi üle 100 000 euro. Väiksemates jackpotislotikates võib ka olla suurema võidu võitmine pisut tõenäolisem, pealegi sa saad klassikalise slotikogemuse osaliseks. Selliste jackpotimängude hulgas on näiteks “Bank Robbers”, “Monkey Jackpot”, “Glam Life” või “Mega Gems”.

Eraldi kategooria all on veel Bonus Buy slotid, kus saad teha natuke suuremaid panuseid selleks, et hüpata otse boonusmängu. Mõned Winawin lehel saadaolevad Bonus Buy slotid on näiteks “Avalon: The Lost Kingdom”, “All Lucky Clovers” ja “Cherry Fiesta”.

Selleks, et tuhandete slotikate seast valida välja sobiv, saad veel kasutada kategooriaid nagu “New”, “Popular” või “Top” – saad niiviisi kohe täpse ülevaate enim armastatud slotikatest. Täpsemaid filtreid Winawin kasiinos küll ei ole, kuid saad slotimänge otsida nime või tootja järgi.

Live-kasiino

Paljud meist on harjunud live-kasiino lehtedega, kus on vaid 20-100 live-diileriga mängu, kuid Winawin live-kasiinos on ca 500 erinevat live-mängu. Ütlematagi on selge, et vaba live-mängulaua leidmine ei tohiks olla kunagi probleem – blackjacki, ruleti ja baccarat nautimiseks on sadu võimalusi.

Winawin live-mängud on pärit Evolutioni ja Pragmatic Play sulest, suurem osa on küll aga Evolutioni mängud. Seepärast saad lisaks klassikalistele kasiinomängudele veel ligipääsu erakordsetele gameshowdele, mis annavad uue tähenduse adrenaliinile ja mängurõõmule. Winawin kasiinos ootavad sind põnevad panustamismängud nagu “Monopoly”, “Gonzo’s Treasure Hunt”, “Dream Catcher” ja “Cash or Crash”.

Kuidas Winawin kasiinos registreeruda?

Winawin kasiinos konto avamine on lihtsam kui krõpsupaki avamine ja see pole liialdus. Kui sa oled avanud endale konto mistahes veebiteenuse lehel, on Winawin kasiinos toimetamine sinu jaoks ootuspäraselt lihtne.

Esimese sammuna pead klõpsama kasiino kodulehel olevale registreerumisnupule, misjärel tuleb sisestada e-posti aadress ja valida parool (vali kindlasti turvaline salasõna). Kui oled sellega ühele poole saanud, pead jagama ka mõned tüüpilised isikuandmed, sh oma sünnikuupäeva, aadressi jne, just nagu on tüüpiline kasiinos registreerudes.

Kohe pärast nende sammude sooritamist saad asuda esimese sissemakse juurde – seega pead tegema vaid paar kiiret hiireklõpsu ja konto on avatud. Kõike seda saad teha mobiilil mängides, kasutades mobiilibrauserit.

Isikutuvastus Winawin kasiinos

Kuigi sa saad kiirelt alustada sissemaksetega, pead tegelikult võtma ette paar lisatoimingut konto kinnitamiseks. Enne täiel mahul isikutuvastuse läbimist ei saa teha suuremaid väljamakseid.

Isikutuvastuse jaoks pead navigeerima oma konto seadete juurde ja laadima üles selfie, ID-koopia, aadressitõestuse ja maksetõestuse (kinnitamaks, et oled tõesti vastava makseviisi omanik).

Selline toiming tuleb teha igas online kasiinos ja see tõestab seeläbi ka Winawin online kasiino legitiimsust – ainult litsentseerimata ja ebaturvalises kasiinos ei järgita isikutuvastusnõudeid.

Klienditeenindus

Usu või mitte, aga Winawin online kasiino klienditeenindus on saadaval ööpäevaringselt. Olgu kell 3 öösel või 12 päeval, sa saad alati mugava live-chati kaudu oma murele lahenduse. Alternatiivina võib saata kasiino klienditoele ka kirja aadressile [email protected], kuid sel juhul arvesta pikema ooteajaga.

Kuna Winawin kasiino on aga välismaine kasiino ja pole lokaliseeritud Eesti turu jaoks, on klienditeenindus paraku saadaval vaid inglise, saksa ja vene keeles, seega pead suhtlemisel valima ühe nendest keeltest.

Winawin kasiino sisse- ja väljamaksed

Kui enamikes Eesti kasiinodes ei saa krüptoraha kasutada, siis Winawin on värskendav vaheldus: saad teha sissemakseid mitmes krüptorahas, sh Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Tron ja USDT. Winawin kasiino põhivaluuta on siiski euro ning sinu konto saldo on muidu eurodes, seega saad teha sissemakseid vabalt tavaliste makseviiside vahendusel, st VISA/Mastercard kaardimaksed, pangaülekanne või kasutades Skrill/Neteller/MiFinity teenuseid.

Tüüpiliste makseviiside korral on nii minimaalne sisse- kui ka väljamakse 20€, kuid krüptorahamaksete limiidid on erinevad, olenevalt valitud krüptost. Ainus erand väljamakse tegemisel on veel pangaülekanne – sel korral on lubatud minimaalselt 200-eurone väljamakse.

Paraku on Winawin üldised maksimaalsete väljamaksete piirangud üpris madalad: 750€ päevas ja 3750€ nädalas. Väljamaksetel teenustasusid pole ning võidud võivad kohale jõuda ca 3-5 tööpäeva jooksul (või isegi koheselt, oleneb valitud makseviisist).

Winawin kasiino korduma kippuvad küsimused

 • Kas Winawin kasiino on turvaline?
  Jah, Winawin kasiino on litsentseeritud Curaçaol, seega on kasiinol olemas legitiimne tegevusluba. Hetkel pole kasiinol küll Eesti tegevusluba, kuid siiski on Winawin tõestanud oma turvalisust tegevusloa ja turvaliste mängutootjate valikuga.
 • Kes on Winawin kasiino omanik?
  Winawin kasiinot haldab Dama N.V., mis on juba muutunud üpris populaarseks mitmete kasiinobrändide tõttu. Dama N.V. on samuti registreeritud Curacaol.
 • Kuidas Winawin kasiinos sissemakset teha?
  Winawin online kasiinos saab teha sissemakseid mitmetel meetoditel, sh krüptorahamaksed, pangakaardid, pangaülekanded ja e-rahakotid (Skrill ja Neteller). Minimaalne lubatud sissemakse on 20€.
 • Kui kiiresti Winawin kasiino võidud kohale jõuavad?
  Winawin kasiino võidud laekuvad üldiselt 3-5 tööpäeva jooksul, kuid potentsiaalselt kiiremini olenevalt valitud makseviisist (parimal juhul võid saada rahasumma kätte koheselt).
 • Kas Winawin kasiinos on ilma sissemakseta boonuseid?
  Winawin kasiino ei paku hetkel ilma sissemakseta boonuseid – parimad boonused saad ikkagi sissemakse tegemisel. Winawin kasiinos on märkimisväärne tervitusboonus, millega võid saada sadu eurosid boonusraha.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 3.7/5
  Boonus
  1000€
  Spinnid
  100
  Võta boonus
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 € / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 € / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  35x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2021
  Domeen
  slotbox.com
 • 3.6/5
  Boonus
  1600€
  Spinnid
  300
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  100,000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  100,000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead
  Keerutuste läbimängunõue
  45x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Estonia
  Loodud
  2018
  Domeen
  duelz.com
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com