Viimati muudetud:

Jackpoty kasiino

4.5/5
Hoiatus
Me ei soovita selles kasiinos kontot avada!

See kasiino pole hetkel aktiivne. Selle taga võib peituda mitu põhjust. Tihtipeale on nendeks negatiivsed arvustused mängijate poolt, makseprobleemid, kasiino on suletud või ei soovi lihtsalt, et me soovitaks neid oma kasutajatele. Allpoolt leiad meie kasiinosoovitused.

Soovitatud kasiinod

 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com
4.5/5
 • Tee makseid krüptorahas
 • Üle 250 jackpotimängu
 • Iganädalane cashback
Boonus
2000€
Tasuta spinnid
100
Min. sissemakse 20€
Kiireim väljamakse 3 päeva
cw
Tegevusluba Curaçao
Boonuskood:FDB500

Kiire ülevaade:Jackpoty kasiino

Jackpoty kasiino õigustab oma nime, tuues Eesti mänguriteni üle 250 jackpotimängu! Jahi kümneid tuhandeid eurosid lõbusates slotimängudes. Uue Jackpoty mängijana kingitakse sulle kuni 2000€ boonusraha esimese 4 sissemakse raames.

Loe rohkem
 • Jackpoty 1
 • Jackpoty 2
 • Jackpoty 3
 • Jackpoty 4
 • Jackpoty 5
Plussid
Suur valik klassikalisi jackpotislotikaid
Hiiglaslik tervituspakett
24/7 klienditugi saadaval
Võimalik teha krüptomakseid
Miinused
Boonustel kõrge läbimängunõue
Pole eestikeelset kliendituge
Pole EMTA tegevusluba
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: 3-5 päeva
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Jackpoty kohta?

Kas mitte enamus meist ei unista suure jackpoti võitmisest? Jackpoty online kasiino on üles ehitatud täpselt sellele põhimõttele ning toob Eesti mänguriteni intrigeerivad online jackpotimängud, mille peavõidud võivad alata tagasihoidlikust 10 000 eurost ning ulatuda miljonite eurodeni!

Välismaa online kasiinona sisaldab Jackpoty muidki üllatusi, mida Eesti mängijad ei ole võib-olla veel kohanud. Üks kasiino suurimaid trumpe on krüptorahatugi: selles online kasiinos on lubatud nii Bitcoin, Ethereum, Litecoin kui ka mitmed teised krüptorahad, et saaksid nautida mängurõõmu otse krüptorahamakseid tehes.

Jackpoty kasiinoga liitudes ja esimeste sissemaksete tegemisel ootab sind tõeliselt mahlane kuni 2000-eurone kasiinoboonus ning muidugi eelmainitud suurejoonelised jackpotimängud.

Võta boonus

Jackpoty kasiino info ja boonused

Kõik, kes on unistanud jackpotivõidu saamisest, võivad nautida Jackpoty kasiino unikaalset jackpotislottide valikut. Mitmekülgses kasiinoportfoolios on üle 250 võiduküllase jackpotimängu. Veelgi enam, Jackpoty kasiino mänguvaliku nautimiseks saad teha sissemakseid isegi krüptorahas. Mängi, võida ja naudi mugavaid ning kiireid makseid, seda kas või telefoni vahendusel mängides. Uue mängurina võid endale krabada ka kuni 2000-eurose tervituspaketi!
Põhiandmed
NimiJackpoty
Loomisaasta2022
Tegevusluba Curaçao
Omanik Dama N.V.
PlatvormDama N.V.
Veebilehtjackpoty.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 500€
Boonuse lunastamisnõuded 60x
2. sissemakse boonus 300€
3. sissemakse boonus 500€
4. sissemakse boonus 200€
5. sissemakse boonus -
Boonuskood FDB500
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20€
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 100
Riskivabad keerutused Elvis Frog in Vegas
Riskivabade spinnide tingimused 60x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 20€
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 15 000€ / kuus
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

4.5/5.0
Boonused
4.0
Mänguvalik
4.5
Veebilehe disain
5.0
Kasutussõbralikkus
4.5
Klienditeenindus
4.5
Maksed
4.5

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Jackpoty kasiino boonused, tasuta spinnid ja pakkumised

Jackpoty online kasiino ei ole uje kasiinoboonuste jagamisel. Kusjuures, kui oled Eesti kasiinodes harjunud üpris tagasihoidlike boonustega, siis Jackpoty kasiino annab 4 esimese sissemakse tegemisel sulle kuni 2000 eurot boonusraha.

Sissemakseboonused jagunevad järgmistesse etapidesse:

 • Esimese sissemakse tegemisel: 100% kuni 500 eurot boonusraha, pluss 100 tasuta spinni mängule “Elvis Frog in Vegas” (boonuskoodiga FDB500)
 • Teise sissemakse tegemisel: 100% kuni 300€ ulatuses, boonuskoodiga SDB300
 • Kolmanda sissemakse tegemisel: 50% kuni 500€ ulatuses, boonuskoodiga TDB500
 • Neljanda sissemakse tegemisel: 100% kuni 200€ ulatuses, boonuskoodiga FDB200

Tasuta spinnide tervitusboonus pole küll suurim, mida näinud oleme, kuid see-eest saad tasuta spinnid kohe esimesel sissemaksel ja ei pea pikalt ootama jääma, millal asud tegema järgnevaid makseid. Ära aga unusta kasutada sissemaksel boonuskoodi, vastasel juhul boonust aktiveerida ei saa.

Boonuse reeglid ja tingimused

Kuigi Jackpoty tervitusboonus on priske, on sellega kaasas karmid läbimängunõuded – ühed kõrgeimad, mida oleme näinud. Nii sissemaksesumma ise kui ka tasuta spinnide võidud tuleb läbi mängida 60-kordselt. See läbimängunõue on võrdlemisi kõrge tööstuse keskmist arvestades, kuid nutikalt tegutsedes ei pruugi selle täitmine olla kaugeltki võimatu. Tasuta spinnide võidud kestavad 7 päeva, seega läbimängimiseks aega raisata ei ole.

Tervitusboonuse üleüldiseks aktiveerimiseks pead tegema minimaalselt 20-eurose sissemakse ning kuna tegemist on nö duubeldamisboonusega, sõltub lõplik boonus tehtud sissemakse summast.

Veel üks tähtis piirang, mida ei tohi unustada läbimängunõude täitmisel, on Jackpoty välistatud mängud. Kümned slotimängud ei lähe läbimängunõude täitmisel arvesse, sh näiteks “Reactoonz”, “Mega Joker”, “Reel Gems”, “Eye of the Kraken” jne. Välistatud mängude kogu nimekirja nägemiseks pead uurima Jackpoty lehel olevaid boonuste reegleid ja tingimusi – need on hõlpsalt leitavad jalutsis oleva menüü vahendusel.

Muud boonused

Pärast nelja sissemakse tegemist saad hakata regulaarselt nautima Jackpoty muid boonuseid ja pakkumisi, millega saad järjest uusi boonussummasid või tasuta spinne.

Jackpoty pakub eraldi boonust teisipäeviti ja pühapäeviti: teisipäeval võid saada 30% kuni 150€ ulatuses, kui kasutad boonuskoodi RELOAD30. Pühapäevane boonus on eriline: tegemist on Jackpoty cashback-boonusega, mille sisuna kingitakse sulle tasuta spinne vastavalt sellele, kui palju sa eelneval nädalal kaotasid. Näiteks, kui sa kaotasid 20 eurot, saad 20 tasuta spinni, kuid näiteks 100 euro kaotamisel võid saada 100 tasuta spinni.

Jackpoty regulaarsed mängurid saavad veelgi rohkem boonuseid VIP-programmi näol, mis on sisult täiesti tüüpiline VIP-klubi. Lahe fakt, aga Jackpoty VIP-klubi tasemed on nimetatud populaarsete kasiinolinnade järgi: Reno, Atlantic City, Macau, Las Vegas ja Monte Carlo.

Kõigi mängurite eesmärk on jõuda kas Las Vegase või Monte Carlo tasandini, sest need on VIP-levelid, kus võib juba šampanja lahti keerata. Monte Carlo taseme VIP-mängurid saavad esmaspäeviti 25% cashbacki, pluss 500 eurot kasiinoboonust vaid 5-kordse läbimängunõudega. Jackpoty esimene VIP-tase (Reno) toob samuti kena kingituse: 50 tasuta spinni ja neljapäevane 50%-ne taaslaadimisboonus.

Jackpoty kasiino tegevusluba ja turvalisus

Esimene kõige olulisem punkt, mida Jackpoty kasiinoga liitudes pead silmas pidama: kasiinol ei ole Eestis EMTA tegevusluba, vaid selle asemel tegutseb Jackpoty Curaçao tegevusloa all, seega on tegemist nö välismaa off-shore online kasiinoga. Selle tegevusloa omanik on firma nimega Dama N.V., mis on Curaçao saarel registreeritud numbriga 152125.

Curaçao on eestlaste jaoks kauge ja eksootiline paik, kuid põneval kombel on sellest kaunist reisisihtkohast saanud üks maailma suurimaid hasartmängukeskuseid. Paljud suured, tunnustatud ja laialdaselt levinud online kasiinod on tegelikult litsentseeritud Curaçaol, kuna saare maksusüsteem ja seadusandlus on kasiino pidamiseks eriti soodsad.

Paraku tähendab Eesti tegevusloa puudumine, et Jackpoty kasiinos mängides ja võites pead võitudelt tasuma 20% tulumaksu. Mis puudutab aga turvalisust, siis Jackpoty online kasiino järgib samu vastutustundliku mängimise põhimõtteid, mida peavad austama Eesti kasiinod. Lisaks, Dama NV juhib kümneid erinevaid kasiinobrände (sh Winawin ja Casitsu) ja on laialdaselt tunnustatud, mis annab jällegi põhjust Jackpoty netikasiino usaldamiseks.

Jackpoty kasiinomängude valik

Jackpoty kasiino keskendub ilmselgelt suuremas osas jackpotimängudele, kuid sugugi mitte eksklusiivselt – jackpotimängudel on suur roll, kuid sellele lisaks saab Jackpoty veebikasiinos nautida tuhandeid mänge. Üleüldiselt on Jackpoty online kasiinos saadaval üle 2600 mängu, sh üle 2000 slotika! See valik on metsik – kohe kindlasti piisab, et iga mängunautleja saaks oma adrenaliinilöögi.

Jackpoty kasiinomängude valikus on paarkümmend tuntud mängutootjat, kelle seas on mitmed Eestiski levinud nimed, näiteks 1×2 Gaming, Evolution, Pragmatic Play, Betsoft, Play’n Go, Microgaming, Push Gaming või Thunderkick.

Slotid

Suurem osa mängijatest, kes alustavad Jackpoty kasiinos, otsivad jackpotimänge – see on Jackpoty nišš. Juba avalehel näidatakse, kui suur on parasjagu kasiino jackpotipada, samuti saad kohe näha suurimate jackpottidega slotikaid.

Meie kurvastuseks ei ole Eesti mängijatele Jackpoty lehel saadaval suured progressiivsed slotid nagu WowPot ja Mega Moolah, kuid see ei peaks jackpotihoogu vähendama, sest alternatiividena on saadaval kümned väiksemate jackpottidega mängud. Seejuures väiksemate summade all mõtleme ikkagi jackpotte, mille summad on üle 10 000 euro – pole just halb summa või mis? Mõningad sellised jackpotimängud on näiteks “Holmes and the Stolen Stones”, “Mega Gems”, “Legend of the Nile”, “Gunslinger: Reloaded” või “Ozwin’s Jackpots”.

Jackpoty slotid ei ole väga spetsiifiliselt filtreeritud, vaid saad slotikate vahel liikuda kasutades mõnda põhikategooriat nagu “Top”, “Recommended” või “New”. Meie hinnangul ei ole see piisavalt adekvaatne filtrisüsteem, et saaksid tuhandete mängude vahel valida, kuid see-eest saad ülikiirelt valida välja parimad või soovitatud slotid.

Tänu tugevatele tarkvarapakkujatele saad Jackpotys nautida nii Megaways-mänge kui ka klassikalisi videoslotikaid, teiste hulgas “Book Of Baba Yaga”, “Viking Clash”, “Book Of Rebirth”, “Bonanza Billion” või “Cat Wilde And The Doom Of Dead”.

Live-kasiino

Jackpoty lehel saad teha muudki lisaks jackpottide jahtimisele, sest kasiino teeb koostööd Pragmatic Play ja Evolution Gaminguga, et tuua sinuni üle 500 kvaliteetse live-kasiinomängu. Sarnaselt slotimängudele ei saa live-mänge paremini filtreerida – saad aga mänge otsida nime järgi.

Rulett, blackjack ja baccarat on saanud suure tähelepanu, eriti, kuna Evolutioni sulest on pärit tohutult palju kvaliteetseid klassikalisi lauamänge. Suuremate adrenaliinisööstude huvilised võivad aga nautida gameshow-tüüpi mänge nagu “Cash or Crash”, “Crazy Time” ja “Deal or No Deal”.

Kuidas registreeruda Jackpoty kasiinos?

Jackpoty online kasiino on tüüpiline veebikasiino, kus tuleb avada konto: pead täitma kiire ankeedi, misjärel ongi konto avatud. Sul pole vaja Jackpoty kasiinos tegutsemiseks mitte mingisugust kogemust – kui oled vähegi internetis teenuseid kasutanud, saad Jackpoty lehel hakkama. Konto avamiseks pead järgima 5 lihtsat sammu:
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Vajad ka seda: Eelarve
 • 1.
  Suundu Jackpoty kodulehele ja klõpsa kollasel registreerumisnupul.
 • 2.
  Sisesta oma e-posti aadress ja parool ning loe läbi ka kasiino tingimused.
 • 3.
  Sisesta oma põhilised isiku- ja kontaktandmed – need on vajalikud sinu isiku kinnitamiseks ja tuvastamiseks.
 • 4.
  Kinnita oma e-posti aadress kirja kaudu, mis sulle meilile saadetakse.
 • 5.
  Konto on nüüd avatud – tee oma esimene sissemakse ja saad alustada hasartmängude nautimist.

Isikutuvastuse läbimine

Sa saad küll sissemakseid hakata tegema väga kiirelt, kuid enne, kui saad korralikult võite välja kanda (eriti üle 2000-euroseid võite), pead läbima isikutuvastuse nagu igas korralikus online kasiinos.

Isikutuvastuse tegemiseks pead vaid üles laadima oma Jackpoty kontole mõned dokumendid, sh selfie, ID-kaardi koopia, aadressitõestus (nt kommunaalkulude arve) ja maksekinnitus (nt ekraanitõmmis tehtud sissemaksest, et kinnitada konto sulle kuulumine).

Kõike seda saad teha oma profiili seadete kaudu – see on imelihtne ja võtab vaid paar sekundit, kui sul on dokumendid juba valmis pandud.

Klienditeenindus

Jackpoty, välismaise online kasiinona, pole paraku eestikeelse klienditeenindusega. Selle asemel saad klienditeeninduselt abi kas inglise, saksa või vene keeles, olenevalt eelistusest – inglise keel on ilmselt kõige mugavam valik. Kasiino enda veebileht on samamoodi nendes keeltes saadaval.

Plusspoolelt saab aga Jackpoty klienditoega ühendust 24/7 – selle jaoks on lehele integreeritud hõlbus live-chati tugi, mille vahendusel saad saata oma küsimused. Kui sa ei soovi parasjagu vestlustuge kasutada, võid saata kasiinole kirja aadressile [email protected], kuid niiviisi ei pruugi sa koheselt vastust saada.

Jackpoty kasiino sisse- ja väljamaksed

Ehkki Jackpoty on välismaa online kasiino, on sisse- ja väljamakseviisid täiesti sobivad ka Eesti mängijatele. Kõige käepärasem on teha kaardimakseid Visa või Mastercardi pangakaardiga või alternatiivina kasutada Skrill/Neteller e-rahakotte – need makseviisid on populaarsed ka Eesti kasiinodes.

Põneval kombel saab aga Jackpoty kasiinos teha sissemakseid krüptorahas – võid kasutada nii Bitcoine, Litecoine kui ka Ethereumi kasiinos mängides! Hiljem saad samuti kõik võidud välja maksta krüptorahakoti kontole. Veelgi lahedam: Jackpoty kasiino ei küsi ühtegi teenustasu väljamaksetelt!

Nii minimaalne sisse- kui ka väljamakse Jackpoty kasiinos on 20€. Maksimaalne väljamakse seevastu on 750€ päevas või 15 000€ kuus (sellest peaks enamikele mängijatele piisama).

Olenevalt makseviisist võivad võidud sinu kontole jõuda praktiliselt kohe, kuid võid arvestada ka sellega, et vahel võib makse kohalejõudmiseks kuluda 3-5 tööpäeva. Mida kiirema makseviisi valid, seda kiiremini saad oma Jackpoti võidud käte – loodetavasti on need võidud prisked!

Jackpoty korduma kippuvad küsimused

 • Kas Jackpoty kasiino on turvaline?
  Jah, Jackpoty online kasiino on litsentseeritud Curacaol, kandes tegevusluba numbriga 8048/JAZ2020-13. Kasiinol pole küll Eesti tegevusluba, kuid sellest kõrvale vaadates on tegemist litsentseeritud kasiinoga, mis teeb koostööd tunnustatud mängutootjate ja makseviisidega.
 • Kes on Jackpoty omanik?
  Jackpoty online kasiino omanik on ülimalt aktiivselt üle kogu maailma populaarsust koguv firma nimega Dama N.V., mis on registreeritud Curacaol.
 • Kas Jackpoty kasiinos saab ilma sissemakseta boonuseid?
  Jackpoty kasiino boonused on üldiselt ikkagi sissemaksepõhised. Ilma sissemakseta naljalt boonuseid ei saa – suurem osa ajast tasub pigem vastu võtta sissemakseboonus, sest sissemakseta boonuseid leidub harva.
 • Kas eestlased võivad Jackpoty kasiinos mängida?
  Jah, Jackpoty online kasiinos saavad registreeruda ka Eesti mängijaid – isegi kõik kasiinoboonused on saadaval. Ainus, mida pead meeles pidama, on 20%-se tulumaksukohustuse tekkimine võitudel.
 • Kust leida Jackpoty kasiino boonuskoodid?
  Jackpoty online kasiino boonuskoodid on saadaval siin Playin.ee lehel! Vaata meie lehel olevat boonusinfot – oleme sinna kirja pannud kõik peamised Jackpoty boonuskoodid.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com