Viimati muudetud:

Evolution

Evolution logo

Evolution Gaming – live-kasiino superstaar

Evolution Gaming on täielikult live-kasiinodele keskendunud mängutootja, kes alustas oma tegevust 2006. aastal. Evolution Gaming Group AB on Rootsis registreeritud ettevõte, mis on muideks juba 2015. aastast saati olnud börsifirma.

Olgugi, et Evolution on väga noor firma, on ettevõtte kasv olnud metsik. Ühe uuema live-kasiino tegijana poleks keegi oodanud, et Evolution ostab varsti ära mitmed oma konkurendid. Nimelt, 2018. aastal ostis Evolution näiteks endale Ezugi, kes oli seni olnud oluline konkureeriv bränd. Mis veelgi põnevam, 2020. aastal ostis Evolution ära NetEnti, ühe maailma suurima slotitootja!

Evolutioni stuudiod asuvad kõikjal üle kogu maailma, alates Leedust kuni Ameerikani ning ettevõtte mänguportfoolio on liialduseta kõige suurem taoline live-kasiino portfoolio kogu maailmas. Evolution Gaming on tõeline superstaar!

Parimad online kasiinod Evolutioni mängude mängimiseks

Evolution, live-kasiinode valitsev kuningas, on tugevalt esindatud mitmetes Eesti kasiinodes. Õigupoolest, paljud Eesti tippkasiinod teevadki live-kasiino laudade pakkumiseks koostööd ainult Evolutioniga. Alljärgnevalt leiad kõik Eesti parimad online kasiinod, kus saad nautida Evolution Gamingu võrratuid live-kasiino laudu.

Evolutioni mänguvalik

Evolutioni mänguvaliku saab kokku võtta ühe lausega: maailma juhtiv live-kasiino mängude portfoolio. Kui mõni mängutootja hoiab raudu mitmes tules, siis Evolution on spetsialiseerunud ainult live-kasiino mängude tootmisele. Selline spetsialiseerumine on ka selgelt ära tasunud, kuna ükski teine live-mängude tootja ei suuda hetkel Evolutioniga konkureerida.

Üks konks, miks Evolution nii suure kasiinoevolutsiooni on endaga kaasa toonud, on laudade uuenduslikkus. Evolution ei tooda mitte lihtsalt ruletilaudu või blackjackitubasid. Nende mängud oleksid justkui pikselöögiga pihta saanud ja kümnekordistunud oma põnevuse poolest.

Õigupoolest, Evolutioni valikus ongi paar mängulauda, mis kannavad nime „Lightning“ ning kus aeg-ajalt lööb piksenööl…

Evolutioni live-mängude portfoolios on kümneid live-laudu, mis jagunevad 7 kategooria vahele:

  • Live Roulette
  • Live Blackjack
  • Live Poker
  • Live Baccarat
  • Gameshowd
  • „First Person“ ehk esimese isiku vaates mängud
  • Super Sic Bo & Dragon Tiger

Gameshowde kategooria on kõige põnevam. Evolution oli esimene, kes hakkas lisaks klassikalistele live-mängudele tootma ka telemängude laadseid live-mänge, kus tuleb näiteks keerutada õnneratast või midagi muud taolist. Just nagu näiteks Summ-kiirloterii teleshows! Aga ainus vahe on selles, et kõik on glamuurne ja sulle on seltsiks professionaalne diiler.

Evolution striimib paljusid oma mänge ehtsast kasiinost või spetsiaalsest live-kasiino stuudiost, millest üks asub Lätis (ja on juhtumisi üks maailma suurimaid taolisi tootmishooneid).

Kirsiks tordil on fakt, et kõik Evolutioni põnevusest pakatavad live-mängud on saadaval igal seadmel ja kvaliteet on alati priima!

5 parimat Evolution Gamingu mängu

Evolutioni mänguportfoolio on nii võimas, et viie parima mängu väljavalimine on tegelikult väga keeruline. Tegemist on vaieldamatu live-kasiino liidriga, kelle mängulauad on unikaalsed, elamusterohked ja igas mõttes live-kasiino koorekiht.

Siin on aga 5 mängu, mis on eriti palju mängijate seas kõneainet pakkunud.

Monopoly Live

Evolutioni Monopoly Live on täpselt see, mida võid ette kujutada – see on live-kasiino mäng, mis on loodud koostöös Hasbroga, et tuua Monopoly mehike kasiinosse!

Mäng põhineb Evolutioni Dream Catcher õnnerattal, kus on aga lisakonks. Kui sa peaksid juhtumisi 3D boonusmängu aktiveerima, näed augmenteeritud reaalsuses 3D pilti, kus Härra Monopoly ise hüppab ringi ja aitab sul kokku korjata auhindu, kordistajaid ja palju muud!

Monopoly Live

Lightning Roulette

Nagu mainitud, on Evolutioni valikus mänge, mis kasutavad otseses mõttes pikselöögidisaini selleks, et mänguseanss oleks põnevam. Evolutioni enda sõnul annab selline revolutsiooniline rulett „elektrilise“ kogemuse.

Kogu asja konks seisneb selles, et igal mänguraundil lööb „välk“ mõne numbri pihta, muutes vastava numbri õnnenumbriks, mis annab kordades suurema väljamakse. Maksimaalne selline väljamakse võib olla suisa 500x ehk kordades rohkem kui tavalises ruletis.

Lightning Roulette

Dream Catcher

Dream Catcher on Evolutioni esimene „gameshow“ tüüpi mäng, mis sisaldab füüsilist õnneratast. Võluv mängujuht keerutab õnneratast ning mängijad teevad panuseid sellele, millisele sektorile ratas seisma jääb.

Dream Catcheri oluline võlu peitub selle lihtsuses. Sa pead lihtsalt valima, millisele sektorile sinu arvates õnneratas seisma jääb. Lihtne, adrenaliinirohke ja ülimalt lõbus!

Dream Catcher

Side Bet City

Side Bet City on üks Evolutioni pokkeriversioonidest, mille tegevus toimub 80-ndate Las Vegast meenutavas stuudios. Mängus saab mitu mängijat korraga teha panuseid, kuid seda mitte diileri või üksteise vastu, vaid mängu enda vastu.

Iga mängija saab teha panuse sellele, kas võit tuleb kolme, viie või seitsme kaardiga. Samuti saab valida, et kõik käed on kaotavad.

Side Bet City on tunduvalt lihtsam pokker, kus pole vaja teada nii palju reegleid, seega sobib see paremini algajatele.

Side Bet City

Immersive Roulette

Immersive Roulette on veel üks hea näide Evolutioni võimekusest. Mäng sai EGR-i 2014. aasta parima mängu auhinna.

Immersive Roulette on eriti põnev tänu oma mitmetele kaameranurkadele, mis võimaldavad mängijal näha mängulauda paremini kui tavalises ruletis. Lisaks näidatakse võitvat numbri-värvi kombinatsiooni aegluubis, et saaksid kindlalt veenduda mängu õigluses!

Immersive Roulette

Evolution Gamingu mängude tasuvus

Kuna Evolutioni portfoolio on nii suur ja mitmekülgne, on raske öelda täpset tasuvusprotsenti – gameshowde ja näiteks ruletilaudade vahel on suur erinevus. Suurem osa mänge jäävad aga 96-97%-se RTP vahemikku. Ainus erand on blackjack, mille RTP võib olla isegi üle 99%.