Viimati muudetud:

NetEnt

NetEnt logo

NetEnt – parim slotimängude tootja maailmas

NetEnt, 1996. aastal loodud Rootsi ettevõte, on vaieldamatult online kasiinomängude tootjatest kõige edukam. Ettevõtte kasiinomänge kasutavad üle 300 kasiino ja see nimistu kasvab pidevalt aina suuremaks.

NetEnt on korduvalt kotti pistnud mitmeid auhindu ja tunnustusi: näiteks on NetEnti mängutarkvara korduvalt valitud üheks Euroopa parimaks. Üks selle põhjustest on NetEnti mängude põhjalik testimine. Ettevõttel on Maltal tegevusluba, kuid sellele lisaks läbivad kõik mängud põhjaliku testimise Kanadas ja Rootsis iseseisvate laborite poolt.

NetEnt on muuhulgas börsifirma. Sellest tulenevalt otsustas Evolution Gaming, NetEnti live-mängude konkurent, NetEnti ära osta. Ost sooritati 2020. aastal ning nüüd on need kaks kasiinogiganti leivad ühte kappi pistnud.

Ettevõte jätkab tugevalt kasiinomaailma konkureerimist ja on nüüd omandanud endale parima slotimängude tootja maine. Mängurid lausa hüppavad rõõmust, kui kuulevad NetEnti mängudest!

Parimad online kasiinod NetEnti mängude mängimiseks

NetEnt on niivõrd mainekas ja oluline kasiinomängude tootja, et Eestis on vaid mõni üksik online kasiino, kus nende mänge poleks esindatud. Seetõttu on sulle saadaval suurepärane valik NetEnti kasiinodest, millest parimad leiad alljärgneva nimekirjakese kaudu.

NetEnti mänguvalik

NetEnti portfoolio tähed on slotimängud, sealhulgas fenomenaalsete võitudega progressiivsed jackpotid, mis on isegi toonud Guinessi rekordi väärilisi võite. Mega Fortune ja Hall of Gods on jätkuvalt mängijate lemmikud ning loosivad järjepidevalt välja miljonite eurode suuruseid võite.

NetEnt lõi videoslotte juba ammu enne, kui paljud meist oskasid slotikatest unistada, kuid ettevõte käib ajaga kaasas ning suurem osa vanadest flashipõhistest mängudest on tänaseks tõstetud HTML5 platvormile.

Rääkides lähemalt NetEnti slotikate teemadest, siis see on miski, mis vajaks omaette peatükki või isegi raamatut selleks, et kõike läbi ja lõhki selgitada. See pole liialdus öelda, et NetEnti slotikate teemad on ühed kõige mitmekülgsemad kogu kasiinotööstuses. Leidub muusikateemalisi slotikaid (kusjuures, NetEnt on teinud koostööd isegi kuulsate bändidega nagu Guns’n Roses), Hollywoodi linateoste teemal loodud slotikaid, puuviljaslotte, mütoloogilisi slotte ja tohutult palju muud põnevat.

Kõigil NetEnti mängudel on aga üks ühine omadus: imeline visuaalne külg. NetEnti mängud sisaldavad peeneid animatsioone ja graafilisi nüansse. Isegi lihtsamad mängud võluvad oma erksate värvide, unikaalsete sümbolite ja üleüldise disainilahenduse poolest.

5 parimat NetEnti mängu

NetEnti portfoolios on kümneid mänge, mis on kõik ühel või teisel põhjusel suurepärased. Alljärgnevad 5 mängu on aga osutunud mängijate vaieldamatuteks lemmikuteks.

Starburst

Starburst ei ole lihtsalt slotikas. See on legend. Keegi poleks ilmselt osanud arvata, et see lihtne kalliskividega slotikas muutub nii fenomenaalselt populaarseks. Mängu disain on nii ebareaalselt lihtsakoeline, et esimese hooga ei oska isegi näha slotika võlu.

Võlu peitub aga kahesuunalistes võiduliinides ja säravates vikerkaarevärvides tähesümbolites, mis laienevad üle kogu rulliku ning annavad taaskeerutuse. Juba mõne keerutuse järel näed sa oma silmaga, miks Starburst nii palavalt armastatud on.

Starburst

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest on nii populaarne, et see oli lausa esimene mäng, millele anti välja ka VR-versioon. Mängu konks seisneb NetEnti patenteeritud „avalanche’i“ mehhaanikas. Nimelt, kui sa saad võidukombinatsiooni, kaovad võitnud sümbolid ekraanilt ja nende asemele „kukuvad“ uued, tekitades lumepalliefekti. Või teisisõnu, avalanche’i.

Gonzo’s Quest slotimängus annab iga avalanche kõrgema kordistaja, jõudes maksimaalselt 15x-ni, kui sul õnnestub neli korda järjest võidukombinatsiooni tabada.

See mehhaanika üheskoos boonusmänguga ongi põhjus, miks Gonzo’s Quest on jätkuvalt mängijate lemmik.

Gonzo’s Quest

Mega Fortune

See on slotimäng, mis paneb vere vemmeldama. Mega Fortune on progressiivse jackpotiga slotimäng, mis purustas suisa maailmarekordi oma 17.8 miljoni eurose väljamaksega! Slotikas sisaldab boonusratast, mille keskele jõudes ongi võimalik võita elumuutev jackpot.

Slotikas on lihtsa disainiga ja sisaldab ka tasuta spinne, kuid iga mängija loodab eelkõige õnneliku boonusratta tabamist.

Mega Fortune

Blood Suckers

Blood Suckers on üks NetEnti vanimatest videoslottidest. Üllatuslikult ei sisalda see ei jackpotte ega unikaalseid mehhaanikaid – see on täiesti tavaline videoslot, kus on tasuta spinnid ja väike „pick and click“ boonusmäng.

Miks siis ometigi on see mäng nii popp? Sest mängu volatiilsus on väga madal ja RTP väga kõrge – suisa 98%. Mäng annab võidu pea igal keerutusel ja hea õnne korral võid võita kuni 900x. Pluss, mäng on loodud vampiiride teemal – see on midagi, mida just iga mängutootja portfoolios ei näe.

Blood Suckers

Mega Joker

Mega Joker on jaburalt hea mäng. Nali seisneb selles, et Mega Joker on disainitud nii, et see sarnaneks füüsilisele mänguautomaadile. Slotikas on sisuliselt puuviljaslot ja nii klassikaline kui üks online kasiinoslot üldse olla saab. See ongi selle jabur pool – see on ebareaalselt „vanamoodne“ mäng! Aga ometigi on see nii köitev.

Mega Joker võib ulatuda isegi 99%-se RTP-ni, mis on üks peamistest põhjustest mängu populaarsuse taga. Lihtsus on teinekord kõige parem ja seda tõestab Mega Joker.

Mega Joker

NetEnti mängude tasuvus

NetEnti enda sõnul on nende mängude tasuvus kuskil 95-98% vahemikus ja üldiselt kipub nii ka olema enamike NetEnti mängude puhul. Naljalt ei leia NetEnti slotikat, mis jääks RTP poolest alla 95%. Jackpotid ja boonusmängud mõistagi võivad reaalsuses anda veel parema tasuvuse.