Viimati muudetud:

Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?

Raske on kujutada ette legendaarsemat kasiinomängu kui seda on rulett: seda kajastatakse peaaegu igas kasiinoteemalises filmis ning internetiavarustes levib sadu erinevaid “strateegiaid”, mis aitavad väidetavalt kindlalt võita.

Ükski nendest niinimetatud strateegiatest ei tööta küll 100% (ja tõenäoliselt kaotad sa pigem raha), kuid ei saa eitada, kuivõrd suur mõjuvõim on ruletil kui mängul endal.

Tänu internetikasiinodele ei pea enam ehtsa ruleti jaoks võtma ette samme kasiino poole ega ka vaatama tuimalt, kuidas arvutiprogramm ruletiratast keerutab. Kõigis Eesti kasiinodes saab mängida autentset live-ruletti, kus sinu vastaseks ei ole mitte arvuti, vaid lihast ja luust kasiinonäitsik.

Loe rohkem
Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?

OlyBeti live-rulett pakub rikkalikke valikuid

Meie vaieldamatu lemmik live-ruleti maailmas on OlyBet. Kasiino sai eelmisel aastal korraliku uuenduse ja pärast seda on ka nende live-rulett teinud tõsiseid edusamme.

2.2/5
Mastercard logo Visa logo Skrill logo +1
 • 80 eksklusiivset kasiinomängu
 • Mitu erinevat tervitusboonust
 • Uskumatute auhindadega lojaalsusprogramm

Valikus on 16 erinevat Euroopa ruletilauda ja lisaks veel 2 Prantsuse ruletti. Ei saa ka eitada, et Eesti kuulsaimas kasiinos on sinust teisel pool ekraani hurmavad diilerid, kes teevad ruletimängimise lõbusaks. Kui tahad eriti originaalset kogemust, on mõistlik valida Park kasiino live-rulett või hoopis OlyBeti VIP-versioon. Igal juhul on valikuid enamgi kui piisavalt.

Unibet ja Maria kasiino ei jõua teistele järgi

Unibetist ja Maria kasiinost tasub rääkida üheskoos, kuna tegemist on sama ettevõtte loominguga, seega on ka nende live-rulett sisu poolest samasugune.

4.3/5
PaySafeCard logo Visa logo Skrill logo +4
 • Valikus üle 1200 mängu, sealhulgas eksklusiivsed slotikad
 • Uued slotikate kasiinoturniirid pea iga päev
 • Kuulub ühte tuntuimasse Euroopa kasiinokontserni
4.2/5
Mastercard logo Visa logo Skrill logo +1
 • Igapäevased sloti- ja bingoturniirid
 • Kuulub suurde kasiinokontserni
 • Suur mänguvalik, sh sajad slotikad ja jackpotimängud

Paraku ei saa aga öelda, et tunnustatud Kindred gruppi kuuluvad kasiinod jõuaksid oma valikult teistele järgi. Unibetis on näiteks üksnes 1 ruletilaud, alates 10-sendise panustamisega. Marias on 2 lauda, üks neist eksklusiivsem. Siiski leiame, et on parem mängida kasiinos, kus on rohkem valikuid. Mida rohkem, seda uhkem!

Optibeti Las Vegas ja Monte Carlo kasiinod

Optibeti valik ei ole samuti kõige suurem. Kõik kasiino live-mängud on jagatud kahte sektsiooni: Las Vegas ja Monte Carlo. Esimeses on pisut kõrgemate panustega lauad, teises aga väiksemad. Mõlemas on esindatud 1 live-rulett, seega jällegi on ka Optibetis valikud piiratud.

2.4/5
Swedbank LOGO Visa logo Skrill logo +4
 • Ühed kõige paremad boonused kogu Eestis
 • Väga suur ja mitmekesine mängutootjate valik
 • Valikus põhimõtteliselt kõik mänguliigid

TonyBet pretendeerib teisele kohale

TonyBet kasiino on saanud kuulsaks spordipanuste ja pokkeriga, kuid mõnevõrra üllatavalt on kasiinos ka rikkalik live-kasiino valik.

4.1/5
Bank-transfer logo Trustly logo Neteller logo +6
 • Registreerumisvaba mängimine
 • Üks kvaliteetsemaid pokkeritubasid
 • Mitmekülgne spordipanuste leht ja hulk slotikaid

Kokku on 13 erinevat lauda ning seejuures mitmelt erinevalt mängutootjalt – sa saad mängida nii Net Entertainmenti ruletilauas kui ka Evolution Gamingu omas.

Paf ei jää võitjast kaugele maha

Paf on üks Skandinaavia kuulsamaid kasiinosid ja omamoodi ka üks kõige erilisemaid. Kasiino pakub pea kõiki mänge, mida võid endale ette kujutada ning lisaks toodab ka ise kasiinomänge.

4.3/5
Trustly logo Mastercard logo Visa logo +1
 • Valikus ka eksklusiivsed Pafi enda loodud slotikad
 • Suur mänguvalik, sh palju jackpotimänge
 • Pärit Ahvenamaalt

Live-kasiino kategooria ei ole aga nende tugevaim külg. Valikut küll on, aga ühe tüütu faktorina pead sa ise otsima välja ruletilauad teiste seast, kuna pole võimalik filtreerida välja ühte teatud mänguliiki. Ruletilauda on kokku 4, neist 1 on tavaline klassikaline rulett ja teised pisut erilisemad, näiteks on Pafis isegi kahe palliga rulett.

Kui otsid parimat live-ruleti valikut ja autentset kogemust, tasub vaadata OlyBeti valikut. Tõeline Eesti kasiino ja mõnus kogemus on sulle garanteeritud!

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.

Loe ka lisainfot

Välismaa kasiinod

Välismaa kasiinodes mängimine Ehkki Eestis tegutseb suisa kümneid litsentseeritud ja spetsiaalselt Eesti hasartmänguritele mõeldud online kasiinosid, siis võid sa ikkagi...

Kraapekaardid

Kraapekaardid on meile kõigile tuntud Eesti Loto pärast. Kiirloterii nime all tuntud kraapekaardid on levinud üle kogu Eesti, saadaval igas...

Keno

Keno on põnev lotomäng, mille juured ulatuvad üldse Hiinasse. Aja jooksul on see hasartne õnnemäng leidnud tee Eurooplaste südamesse ja...

Uued kasiinod

Eesti uued kasiinod 2024 Eestlasena oled sa tegelikult õnnega koos, sest kõik uued kasiinod on sama kvaliteetsed kui vanad olijad....