Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?

10.07.2021
Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim
OlyBeti live-ruletivalik on üsna kirgas ning iga laua juures tervitab mängijat imekaunis diiler.

Raske on kujutada ette legendaarsemat kasiinomängu kui seda on rulett: seda kajastatakse peaaegu igas kasiinoteemalises filmis ning internetiavarustes levib sadu erinevaid “strateegiaid”, mis aitavad väidetavalt kindlalt võita.

Ükski nendest niinimetatud strateegiatest ei tööta küll 100% (ja tõenäoliselt kaotad sa pigem raha), kuid ei saa eitada, kuivõrd suur mõjuvõim on ruletil kui mängul endal.

Tänu internetikasiinodele ei pea enam ehtsa ruleti jaoks võtma ette samme kasiino poole ega ka vaatama tuimalt, kuidas arvutiprogramm ruletiratast keerutab. Kõigis Eesti kasiinodes saab mängida autentset live-ruletti, kus sinu vastaseks ei ole mitte arvuti, vaid lihast ja luust kasiinonäitsik.

OlyBeti live-rulett pakub rikkalikke valikuid

Meie vaieldamatu lemmik live-ruleti maailmas on OlyBet. Kasiino sai eelmisel aastal korraliku uuenduse ja pärast seda on ka nende live-rulett teinud tõsiseid edusamme.

Valikus on 16 erinevat Euroopa ruletilauda ja lisaks veel 2 Prantsuse ruletti. Ei saa ka eitada, et Eesti kuulsaimas kasiinos on sinust teisel pool ekraani hurmavad diilerid, kes teevad ruletimängimise lõbusaks. Kui tahad eriti originaalset kogemust, on mõistlik valida Park kasiino live-rulett või hoopis OlyBeti VIP-versioon. Igal juhul on valikuid enamgi kui piisavalt.

Unibet ja Maria kasiino ei jõua teistele järgi

Unibetist ja Maria kasiinost tasub rääkida üheskoos, kuna tegemist on sama ettevõtte loominguga, seega on ka nende live-rulett sisu poolest samasugune.

Paraku ei saa aga öelda, et tunnustatud Kindred gruppi kuuluvad kasiinod jõuaksid oma valikult teistele järgi. Unibetis on näiteks üksnes 1 ruletilaud, alates 10-sendise panustamisega. Marias on 2 lauda, üks neist eksklusiivsem. Siiski leiame, et on parem mängida kasiinos, kus on rohkem valikuid. Mida rohkem, seda uhkem!

Optibeti Las Vegas ja Monte Carlo kasiinod

Optibeti valik ei ole samuti kõige suurem. Kõik kasiino live-mängud on jagatud kahte sektsiooni: Las Vegas ja Monte Carlo. Esimeses on pisut kõrgemate panustega lauad, teises aga väiksemad. Mõlemas on esindatud 1 live-rulett, seega jällegi on ka Optibetis valikud piiratud.

TonyBet pretendeerib teisele kohale

TonyBet kasiino on saanud kuulsaks spordipanuste ja pokkeriga, kuid mõnevõrra üllatavalt on kasiinos ka rikkalik live-kasiino valik.

Kokku on 13 erinevat lauda ning seejuures mitmelt erinevalt mängutootjalt – sa saad mängida nii Net Entertainmenti ruletilauas kui ka Evolution Gamingu omas.

Paf ei jää võitjast kaugele maha

Paf on üks Skandinaavia kuulsamaid kasiinosid ja omamoodi ka üks kõige erilisemaid. Kasiino pakub pea kõiki mänge, mida võid endale ette kujutada ning lisaks toodab ka ise kasiinomänge.

Live-kasiino kategooria ei ole aga nende tugevaim külg. Valikut küll on, aga ühe tüütu faktorina pead sa ise otsima välja ruletilauad teiste seast, kuna pole võimalik filtreerida välja ühte teatud mänguliiki. Ruletilauda on kokku 4, neist 1 on tavaline klassikaline rulett ja teised pisut erilisemad, näiteks on Pafis isegi kahe palliga rulett.

Kui otsid parimat live-ruleti valikut ja autentset kogemust, tasub vaadata OlyBeti valikut. Tõeline Eesti kasiino ja mõnus kogemus on sulle garanteeritud!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Internetirulett vs reaalne rulett – kus võidab rohkem?
Internetirulett vs reaalne rulett – kus võidab rohkem?

Ainuüksi sõna “rulett” mainimine manab pähe kujutluse ehtsast kasiinomöllust. Ruletist legendaardsemat mängu on raske leida…

Rulett ja tõde: 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskuda
Rulett ja tõde: 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskuda

Kui kasiinotööstuses on üks mäng, mille puhul meenub samaaegselt sõna “strateegiad” või “müüdid”, on see…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee