Õnneseenest Kiirkasiino mängija võitis mitme mänguga kokku ligi 400 000 eurot

10.07.2021

Suurvõite ei juhtu just iga päev, kuid ühel õnnelikul Kiirkasiino mängijal läks õnneks võita kokku üle 370 000 euro väga lühikese aja jooksul!

Kiirkasiino andis hiljuti just teada ühest eriti õnnelikust võitjast, kes sattus lausa ehtsa kullapaja otsa. Alljärgnevat õnne võib küll kohata ainult korra elus!

Üks õnneseenest mängija oli avanud Kiirkasiinos konto ning vaid natuke rohkem kui tunnikese pärast sai ta mängus Phoenix Reborn üle 10 000-eurose võidu. Juba see oli väga suur asi, kuid sellega asi sugugi ei piirdunud.

Kasiino sõnul võitis sama mängija vähem kui 10 minuti pärast samas mängus otseses mõttes kümme korda suurema summa – 101 335 eurot!

Mõistliku mängijana oli õnneseen kandnud oma võidud oma pangakontole, kuid näib, et ta tahtis veel pisut oma õnne proovile panna. Seda ta ka tegi, jätkates väiksema summaga.

Mis on aga hämmastav, on see, kuidas mängijal õnnestus edasi võita – ta suutis võita viiekohalisi summasid veel neljas mängus ning kokku sai ta koju viia rohkem kui 370 000 eurot.

Seejuures polnud ükski nendest võitudest jackpot – mängijal lihtsalt läks õnneks saada häid kombinatsioone, mille tulemuseks olid suured võidud.

Kiirkasiino: uus, aga üritab end juurutada turul

Kiirkasiino on üsna uus kasiino, mis on Eestis tegutsenud küll vähe aega, kuid tõestab oma suurte võitudega, et ka väiksemad tegijad võivad olla põnevad. Kasiino puhul on tegemist nö kontovaba kasiinoga, kus mängimiseks ei tule täita mitte mingisugust registreerumisankeeti – saad lihtsalt Trustly kaudu teha sissemakse, misjärel saab juba mängimist alustada.

Kasiino on oma nime saanud eelkõige väga kiire tegutsemise eest. Ka hiiglasliku summa võitja olevat saanud raha kätte mõne minutiga – Kiirkasiino lubab väljamakseid teha 15 minuti jooksul.

Selle kõige juures ei ole aga kunagi vaja jagada üleliigseid isikuandmeid ega tegeleda keeruliste registreerumisankeetidega.

Kiirkasiinos saab mängida klassikalisi kasiinomänge, millest kõige prominentsemad on slotikad. Slotikaid on valikus sadu ning need on kõik pärit tunnustatud tootjatelt nagu näiteks NetEnt või Play’n Go.

Kui tahad endagi õnne proovile panna, proovi Kiirkasiinot juba täna!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Live kasiinod
Live kasiinod

Eesti kasiinod
Eesti kasiinod

Välismaa kasiinod
Välismaa kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee