Õnneseenest Kiirkasiino mängija võitis mitme mänguga kokku ligi 400 000 eurot

11.12.2020

Suurvõite ei juhtu just iga päev, kuid ühel õnnelikul Kiirkasiino mängijal läks õnneks võita kokku üle 370 000 euro väga lühikese aja jooksul!

Kiirkasiino andis hiljuti just teada ühest eriti õnnelikust võitjast, kes sattus lausa ehtsa kullapaja otsa. Alljärgnevat õnne võib küll kohata ainult korra elus!

Üks õnneseenest mängija oli avanud Kiirkasiinos konto ning vaid natuke rohkem kui tunnikese pärast sai ta mängus Phoenix Reborn üle 10 000-eurose võidu. Juba see oli väga suur asi, kuid sellega asi sugugi ei piirdunud.

Kasiino sõnul võitis sama mängija vähem kui 10 minuti pärast samas mängus otseses mõttes kümme korda suurema summa – 101 335 eurot!

Mõistliku mängijana oli õnneseen kandnud oma võidud oma pangakontole, kuid näib, et ta tahtis veel pisut oma õnne proovile panna. Seda ta ka tegi, jätkates väiksema summaga.

Mis on aga hämmastav, on see, kuidas mängijal õnnestus edasi võita – ta suutis võita viiekohalisi summasid veel neljas mängus ning kokku sai ta koju viia rohkem kui 370 000 eurot.

Seejuures polnud ükski nendest võitudest jackpot – mängijal lihtsalt läks õnneks saada häid kombinatsioone, mille tulemuseks olid suured võidud.

Kiirkasiino: uus, aga üritab end juurutada turul

Kiirkasiino on üsna uus kasiino, mis on Eestis tegutsenud küll vähe aega, kuid tõestab oma suurte võitudega, et ka väiksemad tegijad võivad olla põnevad. Kasiino puhul on tegemist nö kontovaba kasiinoga, kus mängimiseks ei tule täita mitte mingisugust registreerumisankeeti – saad lihtsalt Trustly kaudu teha sissemakse, misjärel saab juba mängimist alustada.

Kasiino on oma nime saanud eelkõige väga kiire tegutsemise eest. Ka hiiglasliku summa võitja olevat saanud raha kätte mõne minutiga – Kiirkasiino lubab väljamakseid teha 15 minuti jooksul.

Selle kõige juures ei ole aga kunagi vaja jagada üleliigseid isikuandmeid ega tegeleda keeruliste registreerumisankeetidega.

Kiirkasiinos saab mängida klassikalisi kasiinomänge, millest kõige prominentsemad on slotikad. Slotikaid on valikus sadu ning need on kõik pärit tunnustatud tootjatelt nagu näiteks NetEnt või Play’n Go.

Kui tahad endagi õnne proovile panna, proovi Kiirkasiinot juba täna!

T-särk
Ei võitnud
Rahaboonus
Proovi uuesti
50 tasuta keerutust
Peaaegu...
Kinkekaart
Ei võitnud
Iga teine osaleja võidab!

Sisesta oma andmed ja vaata, mida võitsid.

Kupongikood, millega võit kätte saada, saadetakse e-posti kaudu.