Paf.com

Paf.com
9.5 Kogu skoor
 • Meeletult lai mänguvalik
 • Moodne ja funktsionaalne veebidisain
 • Boonuseid ja kampaaniaid toimub iga nädal vahetpidamata
 • Olemas ka unikaalne liikmeprogramm Club Paf
 • Litsentseeritud ja tunnustatud kasiino
PAF hasartmängud

Paf loob ka ise mänge ning seega saab Pafis mängida täiesti eksklusiivseid mänge.

Paf kasiino on üks väheseid mängukohti, kus sind tervitab jäägitult sõbralik atmosfäär. Sõbralikkus ja eetilisus on kaks olulist põhimõtet, mis on seda kasiinot saatnud algusest peale. Rääkides algusest, siis Paf sai alguse heategevusliku kasiinona ja 1999. aastast sai alguse Pafi internetileht. Oma heategevuslike juurte austamiseks annetab kasiino tänase päevani meeletuid summasid heategevusse. See on midagi, mida ei kohta just igas kasiinos!

Paf eristub teistest lisaks eelmainitule ka väga aktiivse boonusevalikuga ja meeletu mänguvalikuga, mis täieneb pidevalt. Ühena vähestest kasiinodest loob Paf ise mänge, seega leiab kasiinost hulga mänge, mida ei leia mitte kusagilt mujalt.

Paf kasiino annab igale uuele tulijale magusa boonuse: registreeru ja saad koheselt 25 tasuta spinni. Kui teed esimese sissemaksena vähemalt 10-eurose deposiidi, annab Paf sulle lisaks veel täiesti tasuta juurde 10 eurot pärisraha. Tasuta keerutused on sissemakseta ning nendele ei kehti läbimängimisnõuet!

Boonused

Pafis toimub pidevalt kampaaniaid

Pafis toimub pidevalt kampaaniaid ja võistluseid – võid kindel olla, et korraga toimub vähemalt paar erinevat võistlust.

Juba tervitusboonus annab aimu sellest, kuivõrd mitmekülgne on Pafi valik. Tervitusboonuseid on lausa 4: üks spordiennustustele, üks kasiinomängudele, üks bingole ja üks pokkerile. Nagu sellest oleks veel vähe, ei ole ühelgi neist läbimängimiskohustust, mis tähendab, et kõik võidud ongi sinu omad. Neljast boonusest kõige magusam on mõistagi kasiinoboonus – selleks on 200 tasuta keerutust, mille jaoks pead sa lihtsalt tegema sissemakse ja mängima oma lemmikut slotimängu 5 euro eest.

Paf ei ole aga üks nendest kasiinodest, kes jääks loorberitele istuma pärast kasiino tervitusboonuse jagamist. Kasiinos toimub reaalselt iga nädal erinevaid kampaaniaid ning pole ühtegi hetke, kus kasiinos poleks parasjagu toimumas midagi uut. Samuti on kampaaniaid igale võimalikule mängukategooriale – midagi leiavad nii slotisõbrad, pokkerihaid, bingotajad kui ka spordipanustajad.

Sellele lisaks toimuvad Pafis iga päev kasiinoturniirid, mille raames saad võita tasuta keerutusi ja muidugi ka puhast mänguraha.

Oma sõbralikkuse demonstreerimiseks on kasiinol täiesti omamoodi VIP-programm, mis on tegelikult oma olemuselt rohkem sõprade klubi kui VIP-programm. Selle nimi on Club Paf ning selle liige saab olla iga kasiino mängija. Club Pafi liikmed võtavad pidevalt ette vahvaid tegevusi, näiteks käivad reisimas või teevad muud lahedat. Ei mingeid punktide kogumisi ega VIP-tasandeid – sa oled Club Paf pere liige automaatselt pärast konto avamist.

Mänguvalik

Cash & Carry PAF sloti

Cash & Carry on omapärane slotikas, mis on loodud Paf Game Studio poolt ja on saadaval vaid selles kasiinos.

Pafi mänguvalik on nii suur, et isegi, kui mängid iga päev aastas midagi uut, ei jõua sa kõike läbi mängitud. Kasiinost leiad slotid, lauamängud, videopokkerid, live-kasiino, bingo, õnnemängud, pokkeri ja spordiennustused. Slotikate kategooriast leiad eraldi sektsioonist jackpotimängud, mille hulgas on enam kui 20 krõbeda jackpotiga mängu.

Kusjuures, Paf kasiinost võideti vaid paar aastat tagasi mitme miljoni suurune jackpot ja see ei olnud sugugi esimene kord, kui Pafis võideti meeletu summa.

Kui viskad kiire pilgu slotikate kategooriale, märkad, et mõned mängud on tähistatud Pafi logoga. See on nii seetõttu, et Paf ise loob samuti mänge – taolised logoga tähistatud mängud on loodud Paf Game Studio poolt.

Mis puudutab spordipanustamist, siis seegi ei tohiks kedagi külmaks jätta. Ainuüksi jalgpalli puhul on võimalik panustada tuhandetele matšidele, kuid teiste alade seas on esindatud ka kriket, male, saalihoki ja kümned muud spordialad.

Pafi pokker on lausa maailmakuulus. Sarnaselt muudele kategooriatele on pokkeri jaoks pidevalt kümneid erinevaid boonuseid, võistluseid ja turniire. Kui sa oled pokkeriäss, on Pafi pokker sinu jaoks loodud juba ainuüksi meeletute võiduvõimaluste tõttu.

Nagu sellest kõigest poleks veel küllalt, on Paf üks vähestest kasiinodest, kus keskendutakse ka bingole ja õnnemängudele. Lotod ja kraapekaardid on Pafis au sees, seega kui sa hindad samuti vanu häid klassikaid, võiksid kindlasti kaaluda Pafi lotomänge.

Kasutajasõbralikkus ja disain

Ka kasutajasõbralikkuse kategooriast võtab Paf maksimumpunktid. Pafil on omapärane disain – menüü on vasakus ääres, mitte üleval nagu enamikes teistes kohtades. Kogu veebidisain on väga rõõmsates toonides ja maheda välimusega, mis muudab mängimise eriti lõbusaks. Rohelised ja hallid toonid ei hakka silme häirima, seega pole probleem Pafis mängida ka tundide kaupa.

Mainimata ei saa jätta ka Pafi mobiilifunktsioone. Mobiilsetel seadmetel näeb kasiino välja põhimõtteliselt täpselt samasugune, seega saad sa Pafi pakutavat nautida kas või bussi oodates – võta lihtsalt telefon ja saadki mängida.

Klienditeenindus ja makseviisid

Paf küsimused

Pafis on ka väike KKK sektsioon, kus on kiired vastused olulistele küsimustele.

Paf võib küll olla välismaine ettevõte, mis on registreeritud hoopis Ahvenamaal, kuid tegemist on ikkagi ka Eestis litsentseeritud kasiinoga.

Klienditeenindus ei jäta sind kunagi hätta ja küsimuste lahendamiseks on olemas nii live-chat, telefoninumber kui ka muidugi võimalus saata lihtsalt e-kiri. Mis on märkimisväärne, on fakt, et kasiino klienditugi töötab absoluutselt iga päev.

Igal kasiinol on omad nõrkused, nii ka Pafiga. Kuigi enamikes kategooriates võtab Paf maksimumpunktid, siis makseviisid on nende pisut nõrgem külg.

Erinevalt paljudest teistest kasiinodest on Pafis e-rahakottidest saadaval ainult Skrill, muidugi saab aga ülekandeid teha ka Swedbanki ja SEB pangalinkidega või krediitkaardiga.

Siiski leiame, et kui on üks asi, mida Paf saaks arendada, on see suurem makseviiside valik. Maksete tegemisel tuleks silmas pidada, et kui sa soovid makseviisi vahetada, ei saa sa järgneva 7 päeva jooksul teha mitte ühtegi kannet – Pafis on nö turvaperiood.

Kokkuvõte

Paf on igas mõttes muljetavaldav. Kena ja funktsionaalne veebidisain, sõbralik teenindus, veel sõbralikum liikmeprogramm, sajad erinevad mängud ja rohkelt boonuseid – kas on üldse midagi, mida sa võiksid igatseda Pafis? Pole praktiliselt ühtegi mängu, mida Pafis nautida ei saaks, seega võib julgelt öelda, et Paf on üks Euroopa parimaid kasiinosid.

Kuna kasiinol on Eestis litsents, saavad kõik eestlased Pafi julgelt katsetada. Ükskõik, kas sa oled spordipanuste fänn, eelistad pokkerit või tahad lihtsalt slotikaid katsetada – Pafis saad teha kõike seda ja palju enamatki.

Paf kasiino annab igale uuele tulijale magusa boonuse: registreeru ja saad koheselt 25 tasuta spinni. Kui teed esimese sissemaksena vähemalt 10-eurose deposiidi, annab Paf sulle lisaks veel täiesti tasuta juurde 10 eurot pärisraha. Tasuta keerutused on sissemakseta ning nendele ei kehti läbimängimisnõuet!
9.5 Kogu skoor
Paf kasiino ei jäta külmaks ka kasiinokaugeid mängijaid

Paf on üks unikaalsemaid kasiinosid, olles saanud alguse heategevusest. Pafi plusside nimistu võiks olla peaaegu lõputu!

Kasutajasõbralikkus
9.5
Boonused
10
Klienditeenindus
9
Plussid
 • Meeletult lai mänguvalik
 • Moodne ja funktsionaalne veebidisain
 • Boonuseid ja kampaaniaid toimub iga nädal vahetpidamata
 • Olemas ka unikaalne liikmeprogramm Club Paf
 • Litsentseeritud ja tunnustatud kasiino
Miinused
 • Makseviise võiks olla rohkem
Kasutaja hinnang: Ole esimene ülevaatlik!
Paf Eggmania kampaania

Oled lihavõttepühadeks valmis? Koksi munasid Pafis ja võida vingeid auhindu

Kas lihavõttepühadeks on munad juba ostetud ja munavärvid valmis pandud? Isegi, kui sa pole veel munade koksimiseks valmis, on selleks valmistunud Soomest pärit Paf kasiino, kes andis tänavu lihavõttepühade ajaks teada, et lihavõttejänes nimelt elab Soomes, just nagu jõuluvana! Soome on ikka üks maagiline maa. Nagu Pafis on kombeks, siis tähistatakse ka see aasta lihavõttepüha lõbusalt. Iga päev kuni 22. aprillini on võimalik kasiinos koksida lahti üks muna, mille seest võib tulla välja põnev üllatus. Kui Paf mainis, et lihavõttejänku elab Soomes, siis nimelt saab mune koksida Soome aja järgi. Igast munast võib välja tulla hulk tasuta keerutusi, mis on mõeldud lahedale slotimängule Gemix. Selleks, et tasuta keerutused kätte saada, ei tule teha mitte midagi muud, kui lihtsalt vähemalt korra
Book of Dead slotikas annab terve nädala vältel sadu tasuta keerutusi

Book of Dead slotikas annab terve nädala vältel sadu tasuta keerutusi

Book of Dead slotikas on paljusid mängijaid võlunud oma põnevate funktsioonide poolest, kuid aprilli esimesel nädalal pakub Paf kasiino kõigile mängijatele võimalust nautida seda populaarset slotimängu ja võita seejuures nii tasuta spinne kui ka osaleda suures 5000-euroses auhinnaloosis! 8. aprillini toimuva kampaania sisu on üsna lihtne: sa pead lihtsalt mängima Book of Dead slotikat ning koguma mängides Mystery eriauhindu. Sellise eriauhinna leidmine annab 100 kuni 200 tasuta spinni ja lisaks ka loosipileti, mis annab võimaluse osaleda 5000 euro loosimisel. Mystery eriauhinna teeb eriti eriliseks asjaolu, et selle võib võita igal hetkel - igal keerutusel on see võimalus ja see on täiesti juhuslik. Ainus, mida sa pead tegema, on keerutama vähemalt 0.20-eurose keerutusega. Nii tasuta keerutused kui ka rahalised võidud saab
Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas

Naudi Pafis suverõõme ja võida kuni 500 tasuta spinni päevas

Keset kõledat talve võib tekkida tunne nagu suvi ei jõuakski kunagi kohale. Paf kasiino toob aga suvised rõõmud pisut lähemale, promodes veebruaris uut suvist slotikat ahvatleva pakkumisega: igaüks saab endale krabada lausa kuni 500 tasuta keerutust. Kasiinos toimub kuni 17. veebruarini metsik kasiinoturniir, mille keskmes on uus slotimäng "Sam on the Beach". Kui teha selles mängus vähemalt 50 keerutust, kvalifitseerud turniirile ning saad ühtlasi koheselt ka 5 tasuta keerutust. 10 parimat kvalifitseerunud mängijat saavad aga suure keerutustehunniku: esikohale antakse 500 tasuta keerutust! Turniirid on seejuures igapäevased, seega on võimalik Pafis väga lihtsa vaevaga kokku koguda meeletu tasuta spinnide hunnik. Pafi kasiinoturniiri tingimused Edukaks osalemiseks ja tasuta spinnide kasutamiseks tuleb järgida mõistagi ka mõningaid tingimusi. Pafile kohaselt ei ole tingimused sugugi
Uus Play'n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju

Uus Play’n GO slotikas Iron Girl toob kaasa iga päev rahasaju

Kellele meist ei meeldiks tunda end nagu superkangelased? Play'n GO uus slotimäng Iron Girl annab selleks võimaluse ning PAF kasiino tähistab seda suurejoonelise kampaaniaga, mille raames võib iga päev võita 305 tasuta keerutust ja võimaluse osaleda 10 000 euro loosimisel! Kuni 17. oktoobrini kestvas kampaanias osalemiseks ei tule hüpata läbi tulerõngaste ega sooritada muid hulluseid: tuleb üksnes mängida Iron Girl slotikat. Kampaania töötab järgnevalt: Aktiveeri mängus Raudrüü funktsioon - sel juhul saad 5 tasuta spinni ja ühe loosipileti suures auhinnaloosis osalemiseks. Aktiveeri pearahaboonus - kui saad selle aktiveeritud ja jõuad x5 tasandile, saad 300 keerutust ja 5 loosipiletit! Mõlemal juhul saad tasuta keerutused ja virtuaalsed loosipiletid kohe kätte, ei mingit ootamist. Iga päev on niisiis võimalik saada 6 loosipiletit suurloosil
5 põhjust, miks baccarat on ägedam kui blackjack

5 põhjust, miks baccarat on ägedam kui blackjack

Olid ajad, mil baccarat oli üksnes high-roller mängijate pärusmaa ning nö keskklassi mängijad pidid valima mõne vähem eksklusiivse kaardimängu nagu blackjacki. Tänu internetirevolutsioonile on nüüd aga sellised piirangud kadunud ning igaühel on võimalik väga väikeste summade eest nautida mängu, mis oli kunagi vaid rikaste jaoks saadaval olev mäng. Kui baccarat on sinu jaoks veel uus mäng ning sa pole päris kindel, mida see endast kujutab, siis panime alljärgnevalt kokku 5 põhjust, miks baccarat võib olla tegelikult isegi parem kui blackjack. 1. Baccarat ei vaja nii palju tähelepanu Blackjack ei ole küll kõige keerulisem mäng, kuid see vajab üsna palju keskendumisvõimet, rääkimata sellest, et väga edukaks mängimiseks pead sa täpselt teadma, millal tasuks lõpetada kaartide võtmine, millal tuleks juurde võtta jne. See kõik
Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

Paf kasiino viib eksootilisele soojamaareisile

Isegi, kui Eestis on parasjagu lõõmav päike, võib süda ihaldada palmipuude järgi. Võib-olla oled tüdinud rutiinist ning tahaksid minna avastama maailma eriskummalisi paiku. Kui armastad reisimist ja kasiinosid, on Paf kasiino sinu jaoks parim valik! Paf korraldab tänavu mai lõpus järjekordselt laheda slotikampaania, mille raames on võimalik võita eksklusiivne reis Assooridele! Kõik, mida selleks tegema peab, on mängima Lost Relics slotikat 20 euro eest. Kui oled seda teinud, saad keerutada loosiratast järgmisel päeval, võimalusega võita rohkelt tasuta keerutusi. Iga päev, mil oled kvalifitseerunud loosiratta tõmbamisele, saad ka ühe loosipileti, millega osaled automaatselt reisiloosis. Mida reisipakett sisaldab? Nagu Pafile omane, pole tegemist keskpärase reisiga. Saarereisi sihtkohaks on Assoorid, seejuures on reis mõeldud kahele, seega saab võitja kaasa võtta ka sõbra või
Hukatuste maja slotikas Pafis annab mängijatele 10 000 eurot puhtalt kätte

Hukatuste maja slotikas Pafis annab mängijatele 10 000 eurot puhtalt kätte

Alates 2. maist on võimalik Pafis keerutada uut mängu "House of Doom", võimalusega võita iga päev 30 tasuta keerutust ja 2 loosipiletit meeletu 10 000-eurose peaauhinna loosimisele. Kuni 10. maini kestva kampaania tuumaks on nimetatud slotika kaks boonussümbolit. Kui saad rullikutele kolm kolba sümbolit, antakse sulle kohe 10 täiesti tasuta keerutust ning ühe loosipileti. Kui saad rullikutele aga kolm House of Doom boonussümbolit, on sinu auhinnaks 20 keerutust ning veel 1 loosipilet. Neid auhindu saab koguda iga päev ning tasuta keerutused saab kätte absoluutselt kohe - pead lihtsalt mängu uuesti laadima. Auhinnaraha jaotatakse ära esimese 200 koha vahel, esikohale antakse lausa 3000 eurot puhtalt kätte! Kuidas kampaanias osaleda? Selleks, et edukalt loosipileteid saada, peaksid järgima mõningaid kampaaniareegleid nagu näiteks: Kampaanias
Asgardian Stones slotikas hullutab mängijaid Pafis

Asgardian Stones slotikas hullutab mängijaid Pafis

Kui oled koomiksifilmide fänn, siis manab sõna Asgard su silme ette kirju stsenaariumi. Nüüd on võimalik sama ärevust kogeda Paf kasiinos, kus toimub märtsi alguseni meeletu slotikaturniir, mille peategelaseks on uhiuus slotimasin Asgardian Stones. 3. märtsini toimuva slotiturniiri käigus on võimalik iga päev saada 5 tasuta keerutust lihtsalt niisama tingimuste täitmise eest, kuid samuti jagatakse iga päev 20 parima mängija vahel ära 1000 eurot puhast raha. Kõik, mida sa pead tegema, on keerutama slotika rullikuid 50 korda! Kuidas võita 1000 eurot? Pafi turniirireeglid on õnneks väga lihtsad ning raha võitmiseks ei tule ülemäära hullumeelselt tegutseda. Esiteks, turniiritabelisse jõudmiseks pead Asgardian Stones slotikas tegema minimaalselt 50 keerutust, igaüks vähemalt 0.20 euro vääringus. Kui see nõue on täidetud, on sulle 5 tasuta
Uus slotikas Phantom’s Curse viib tasuta Londonisse

Uus slotikas Phantom’s Curse viib tasuta Londonisse

Kas oled kunagi unistanud sellest, et kõnnid mööda ajaloost pakatavat Londonit, kuid sa pole seda unistust seni täide viinud? Üks meie lemmikuid - Paf kasiino - teeb ühe õnneliku mängija jaoks selle unistuse teoks oma uusima kampaaniaga. Kasiinosse tuli jaanuari lõpus uudne videoslotikas "Phantom’s Curse", mis põhineb maailmakuulsal "Phantom of the Opera" lool. Agarad slotisõbrad mäletavad, et mõne kuu eest tuli välja teinegi sellel ooperil põhinev mäng ning see oli fenomenaalselt populaarne. Samasugune tulevik võib ees oodata ka Net Entertainmenti hiljutist fantoomislotikat. Uudse slotika promomiseks pakutakse vägagi ahvatlevat kampaaniat. Kampaanias osalemiseks tuleb logida Pafi sisse ning valida üks kolmest variandist: kas mängida 10, 20 või 100 euro eest. Enne sama päeva lõppemist tuleb see valitud "missioon" täita ja mängida Phantom's
Playin.ee