Viimati muudetud:
Book of Dead

Book of Dead

5/5
94.25% RTP
Põhiandmed
Nimi Book of Dead
Mängutootja Play'n GO
Mängu teema
Mängu tüüp
RTP 94.25%
Aasta 2016
Volatiilsus High
Maksimaalne võit 500000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Book of Dead

Kus on mäng saadaval?

4.3/5
200€ kasiinoboonus
4.2/5
- kasiinoboonus
4.7/5
100€ kasiinoboonus
4/5
150€ kasiinoboonus
4.2/5
100€ kasiinoboonus
4.4/5
400€ kasiinoboonus

Book of Dead on Play’n Go slotimäng, mis anti välja 2014. aastal ning on tänaseks muutunud üheks Eesti kasiinode kõige populaarsemaks mänguautomaadiks. Õigupoolest, pea kõik Eesti kasiinod pakuvad seda slotikat ja seejuures on see mäng alati edetabelite tipus.

Üks põnev fakt on seotud aga Book of Dead sloti päritoluga. Nimelt, tegemist on omamoodi koopiaga Novomaticu Book of Ra slotist, mis on üks maailma kõige populaarsemaid füüsilisi slotimänge. Mõned mängurid on isegi leidnud, et Book of Dead on sama hästi plagiaat, kuid uuendatud funktsioonide ja graafika tõttu võib siiski öelda, et ju on Play’n Go lihtsalt olnud inspireeritud Novomaticust.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Book of Dead on klassikalise välimusega videoslot, kus on 10 võiduliini, 5 rullikut ja mitu lahedat boonusfunktsiooni. Sloti maksimaalne võimalik võit on 500 000€ ning põnevuse lisamiseks sisaldab see ka tasuta spinnide boonusmängu.

Slotimäng on seiklusliku temaatikaga. Mängu keskmes on Indiana Jones’i meenutav tegelane nimega Rich Wilde, kes reisib Egiptusesse vanu artefakte kaevandama. Kõik rullikutel olevad sümbolid on inspireeritud Vana-Egiptusest: näiteks leiad sümbolite hulgast Anubise, vaarao jms. Üldiselt on aga Book of Dead üpris lihtsa välimusega ja tõepoolest meenutab Novomaticu klassikalist slotimängu.

Selle mängu kõige ahvatlevam sümbol on raamatusümbol, mis töötab ühtaegu Wild- ja Scatter-sümbolina, aktiveerides slotimängu põhilise boonusvooru.

Slotika boonused

Book of Dead sisaldab kahte põhilist boonusmängu, mis võivad võite suurendada.

Üks peamistest on seotud nö kihlveofunktsiooniga. Kui sa tabad võidukombinatsiooni, on sul võimalik teha kihlvedu oma võitudele, et potentsiaalselt mitmekordistada oma võit. Selle jaoks pead vajutama rullikute all olevale „Gamble“ nupule ning pead ära arvama, milline on järgmise kaardi mast või värv.

Kui sa arvad õigesti, võidad rohkem raha, kuid kui arvad valesti, kaotad oma võidu. Selle funktsiooni tõttu on Book of Dead ülimalt volatiilne, kuid samas sõltub kõik ka sinust endast ja õnnest.

Teine põhiline Book of Dead sloti atraktsioon on tasuta spinnide voor, mille käivitamiseks pead ekraanile saama vähemalt kolm Book of Dead Scatter-sümbolit. Seejärel kingitakse sulle 10 tasuta spinni, kuid vooru käigus saad aktiveerida veelgi uusi spinne.
Enne tasuta spinnide vooru algamist valitakse välja üks suvaline sümbol, mis hakkab vooru jooksul rullikutel laienema iga kord, kui see peaks ekraanile tekkima ja langeb võiduliinile.

Selle viimase funktsiooni tõttu ongi Book of Dead eriti võidurikas, kuna isegi tavalised madalama väljamaksega sümbolid võivad osutuda kasulikeks, arvestades, et sümbol laieneb üle kogu rulliku.

Kui tahad Book of Dead boonusmehhanisme katsetada ja oma pilguga näha, kasuta siin lehel olevat Book of Dead tasuta mänguversiooni – saad niimoodi täiesti riskivabalt mängida.

Kokkuvõtteks

Book of Dead on mõnes mõttes vastuoluline mäng, kuna see meenutab niivõrd palju Book of Ra Deluxe slotimäng, kuid enamus mängijaid nõustuvad, et Book of Dead on peajagu üle oma graafika, animatsioonide ja võiduvõimaluste poolest.

See slotikas on parasjagu kurikuulus oma kõrge volatiilsuse tõttu ning seepärast on see mõeldud pigem riskialtimatele mänguritele. See-eest võib mäng aga kannatlikke mängureid korralikult kosutada oma kõrgete võitudega. Kombineerides mängu volatiilsuse põneva tasuta spinnide vooruga on tulemuseks üks ütlemata põnev klassikaline slotimängukogemus.

Book of Dead on saadaval kõigis Eesti suuremates online kasiinodes – leia oma lemmik ja alusta slotika mängimist juba täna.