Aces & Faces

fullstar.svgfullstar.svgfullstar.svgfullstar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Aces & Faces
Mängutootja:
Playtech
Tootlus mängijale:
99.26%
Aasta:
2012
Volatiilsus:
Madal
Võiduliine:
1

Kus seda mängu mängida saab?

Kuni 400 € kasiinoboonus
Igale uuele mängijale kuni 100 € boonus

Aces & Faces

15.05.2021

Aces and Faces pokkeri reeglid

Soovid täiendada oma pokkerioskuseid, aga ei ole päris kindel, kuidas? Proovi seda Flash-põhist videopokkerit, mis on täiesti tasuta ning saadaval mängimiseks 24/7. Videopokker on üks parimaid viise, kuidas oma oskuseid lihvida – mängi täiesti riskivabalt ning saa paremaks pokkerimängijaks.

Kuigi Aces and Faces on videopokker, on selle reeglid ikkagi väga sarnased tavalisele pokkerile. Mäng käib 52-kaardise pakiga ning võidu saamiseks peab olema sul parim võimalik pokkerikäsi viie kaardi käigus.

Ainus konks, mis Aces and Faces versioonis on, on väljamaksed ning sellele konksule viitab ka mängu nimi. Kui sul õnnestub kätte saada neli ässa, kuningat, emandat või soldatit (ehk pildikaarte), saad sa suurema väljamakse kui teiste käekombinatsioonide puhul.

Seega kogu mängu suurim konks on leida üles ässad ja pildikaardid.

Kõige parem väljamakse on nelja ässa puhul, mis annab isegi parema väljamakse kui mastirida.

Sarnaselt tüüpilistele videopokkeritele saab võidu igal ajal, kui pokkerikäsi sisaldab vähemalt soldatite paari või midagi paremat. Kõige „kõrgem“ eesmärk on aga alati tabada kuninglikku mastirida.

Aces and Faces videopokkeri strateegia

Kui oled kunagi videopokkerit mänginud, siis on Aces and Faces sinu jaoks juba väga tuttav – see on väga sarnane kõikidele teistele videopokkeritele. Isegi, kui sa aga ei ole varem videopokkeriga kokku puutunud, on Aces and Faces ülimalt lihtne mäng.

Kuna ässa ja pildikaartide puhul on väljamakse kõrgem, on üldine eesmärk optimeerida võite niimoodi, et saaksid kokku neljase kombo. Kuidas aga oma pokkerikäsi optimeerida, see on oskus, mis tuleb tegelikult aja jooksul. Videopokker on suuresti õnnepõhine mäng, kuna kaarte jagatakse kiirelt ja automaatselt, seega on sinu ainus võimalik valik see, kas lasta endale kaarte juurde jagada või jääda oma käe juurde.

Hoolimata sellest, et internetis võib olla sadu „strateegiaid“ sellele, kuidas Aces and Faces pokkeris nö kuulikindlalt võita, ei ole kunagi mingit garantiid. Parim viis tihemini võitmiseks on harjutada mängu demoversioonis ja lihvida omaenda personaalset strateegiat. Mida rohkem pokkerikäsi läbi mängid, seda rohkem mõistad ise, millisel hetkel on mõistlik kaarte juurde võtta ja millal mitte.

Nagu iga asjaga maailmas, teeb harjutamine sind meistriks ka Aces and Faces videopokkeris.

Soovitused Aces and Faces pokkeri mängimiseks

Aces and Faces videopokker on suurepärane viis, kuidas teha algust pokkerimaailmaga. Pokkeri suurim dilemma on õigel ajal kaartide võtmine või käe paikajätmine, seega aitab videopokker sul seda oskust lihvida.

Siin on aga mõned kuldsed õpetussõnad, mida tasub alati meeles hoida:

  • Ära mängi üle oma võimete. Pane kohe alguses paika, kui palju raha oled valmis kaotama. Videopokker on väga sarnane slotikatele ja võib seega kiirelt sinu raha „ära süüa“. Ära ürita kunagi oma kaotuseid tasa teha. Aces and Faces on ettearvamatu pokkerimäng, kus pole kunagi mitte mingit võitmise garantiid.
  • Võrdle erinevates kasiinodes olevaid Aces and Faces mänge. Kuigi enamikes Eesti kasiinodes on väljamaksed sarnased, võid siin-seal leida võib-olla isegi kõrgemate väljamaksetega mänguautomaate.
  • Pea meeles, et videopokkerit mängitakse lõbu nimel. Kui hakkad sattuma liiga hasarti, pane mäng kinni ja lõpeta!

Kus mängida Aces and Faces pokkerit?

Kui tahad leida endale parima online kasiino Aces and Faces pokkeri mängimiseks, uuri lähemalt Playin.ee kasiinoarvustusi. Meie suurest kasiinovõrdlusest leiad kõik Eesti kasiinod ning enamikes neist on saadaval ka Aces and Faces!

Kui tahad aga kätt harjutada ja niisama lõbutseda, saad Aces and Faces videopokkerit mängida ka siinsamas lehe ülaosas täiesti tasuta demoversioonis – lihtsalt vajuta nuppu ja vaata, kuidas sul videopokkeri mängimine välja tuleb!

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee