Viimati muudetud:
Aces & Faces

Aces & Faces

5/5
99.25% RTP
Põhiandmed
Nimi Aces & Faces
Mängutootja Playtech
Mängu teema Pokker
Mängu liik Videoslotid
RTP 99.25%
Avaldamisaasta 2012
Volatiilsus
Maksimaalne võit 20000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Aces & Faces

Kus seda mängu mängida saab?

×

Would you like to play Aces & Faces on the recommended casinos?

Aces and Faces pokkeri reeglid

Soovid täiendada oma pokkerioskuseid, aga ei ole päris kindel, kuidas? Proovi seda Flash-põhist videopokkerit, mis on täiesti tasuta ning saadaval mängimiseks 24/7. Videopokker on üks parimaid viise, kuidas oma oskuseid lihvida – mängi täiesti riskivabalt ning saa paremaks pokkerimängijaks.

Kuigi Aces and Faces on videopokker, on selle reeglid ikkagi väga sarnased tavalisele pokkerile. Mäng käib 52-kaardise pakiga ning võidu saamiseks peab olema sul parim võimalik pokkerikäsi viie kaardi käigus.

Ainus konks, mis Aces and Faces versioonis on, on väljamaksed ning sellele konksule viitab ka mängu nimi. Kui sul õnnestub kätte saada neli ässa, kuningat, emandat või soldatit (ehk pildikaarte), saad sa suurema väljamakse kui teiste käekombinatsioonide puhul.

Seega kogu mängu suurim konks on leida üles ässad ja pildikaardid.

Kõige parem väljamakse on nelja ässa puhul, mis annab isegi parema väljamakse kui mastirida.

Sarnaselt tüüpilistele videopokkeritele saab võidu igal ajal, kui pokkerikäsi sisaldab vähemalt soldatite paari või midagi paremat. Kõige „kõrgem“ eesmärk on aga alati tabada kuninglikku mastirida.

Aces and Faces videopokkeri strateegia

Kui oled kunagi videopokkerit mänginud, siis on Aces and Faces sinu jaoks juba väga tuttav – see on väga sarnane kõikidele teistele videopokkeritele. Isegi, kui sa aga ei ole varem videopokkeriga kokku puutunud, on Aces and Faces ülimalt lihtne mäng.

Kuna ässa ja pildikaartide puhul on väljamakse kõrgem, on üldine eesmärk optimeerida võite niimoodi, et saaksid kokku neljase kombo. Kuidas aga oma pokkerikäsi optimeerida, see on oskus, mis tuleb tegelikult aja jooksul. Videopokker on suuresti õnnepõhine mäng, kuna kaarte jagatakse kiirelt ja automaatselt, seega on sinu ainus võimalik valik see, kas lasta endale kaarte juurde jagada või jääda oma käe juurde.

Hoolimata sellest, et internetis võib olla sadu „strateegiaid“ sellele, kuidas Aces and Faces pokkeris nö kuulikindlalt võita, ei ole kunagi mingit garantiid. Parim viis tihemini võitmiseks on harjutada mängu demoversioonis ja lihvida omaenda personaalset strateegiat. Mida rohkem pokkerikäsi läbi mängid, seda rohkem mõistad ise, millisel hetkel on mõistlik kaarte juurde võtta ja millal mitte.

Nagu iga asjaga maailmas, teeb harjutamine sind meistriks ka Aces and Faces videopokkeris.

Soovitused Aces and Faces pokkeri mängimiseks

Aces and Faces videopokker on suurepärane viis, kuidas teha algust pokkerimaailmaga. Pokkeri suurim dilemma on õigel ajal kaartide võtmine või käe paikajätmine, seega aitab videopokker sul seda oskust lihvida.

Siin on aga mõned kuldsed õpetussõnad, mida tasub alati meeles hoida:

  • Ära mängi üle oma võimete. Pane kohe alguses paika, kui palju raha oled valmis kaotama. Videopokker on väga sarnane slotikatele ja võib seega kiirelt sinu raha „ära süüa“. Ära ürita kunagi oma kaotuseid tasa teha. Aces and Faces on ettearvamatu pokkerimäng, kus pole kunagi mitte mingit võitmise garantiid.
  • Võrdle erinevates kasiinodes olevaid Aces and Faces mänge. Kuigi enamikes Eesti kasiinodes on väljamaksed sarnased, võid siin-seal leida võib-olla isegi kõrgemate väljamaksetega mänguautomaate.
  • Pea meeles, et videopokkerit mängitakse lõbu nimel. Kui hakkad sattuma liiga hasarti, pane mäng kinni ja lõpeta!

Kus mängida Aces and Faces pokkerit?

Kui tahad leida endale parima online kasiino Aces and Faces pokkeri mängimiseks, uuri lähemalt Playin.ee kasiinoarvustusi. Meie suurest kasiinovõrdlusest leiad kõik Eesti kasiinod ning enamikes neist on saadaval ka Aces and Faces!

Kui tahad aga kätt harjutada ja niisama lõbutseda, saad Aces and Faces videopokkerit mängida ka siinsamas lehe ülaosas täiesti tasuta demoversioonis – lihtsalt vajuta nuppu ja vaata, kuidas sul videopokkeri mängimine välja tuleb!

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.