Viimati muudetud:
Age of the Gods: King of Olympus

Age of the Gods: King of Olympus

5/5
94.99% RTP
Põhiandmed
Nimi Age of the Gods: King of Olympus
Mängutootja Playtech
Mängu teema Mütoloogia
Mängu liik Videoslotid
RTP 94.99%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit 250000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Age of the Gods: King of Olympus

Kus seda mängu mängida saab?

×

Would you like to play Age of the Gods: King of Olympus on the recommended casinos?

Age of the Gods: King of Olympus on mütoloogilise teemaga videoslot, mille loojaks on eestimaise päritoluga Playtech. Slotikal on 5 rullikut, 25 võiduliini ning üsna arvestava suurusega teoreetiline tasuvus.

Kõnealune slotikas on tegelikult juba mitmes mäng Playtechi videoslottide seerias, mis on muutunud mängijate seas legendaarseks. Mängu üks suurimaid võlusid on asjaolu, et tegemist on progressiivse slotikaga, kus on loosil lausa 4 jackpotti: Ultimate Power, Extra Power, Super Power ja Power. Esimene ja ühtlasi suurim jackpot võib ulatuda sadade tuhandete eurodeni.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Age of the Gods slotimängud on kõik seotud mütoloogilise teemaga, seejuures King of Olympus slotikas keskendub kogu teema kõige olulisemale tegelasele: Zeusile endale. Slotikas on moodsa välimusega, rakendades lahedaid animatsioone ja pisut peenemaid graafilisi nüansse, kui paljud vanemad slotimängud. Juba ainuüksi kena välimus on üks põhjuseid, miks King of Olympus võib sobida neile, kes ei soovi nö vanakooli slotimäng enam mängida.

Kui soovid näha, kas jumalad naeratavad sulle ja toovad õnne, tuleks panna paika ka panuse suurus. Kõik kontrollnupud ja valikud asuvad otse rullikute all – kasutades plussi ja miinuse nuppe saab valida, kui suurt panust soovid kasutada. Olemas on ka kiire automaatse keerutamise funktsioon, mis säästab käevaeva.

Slotika boonused

Age of the Gods - King of OlympusAge of the Gods: King of Olympus slotika peategelane Zeus on ka boonuste peamine staar. Zeusi enda sümbol on Wild, mis asendab kõiki teisi sümboleid ning annab ka ise mündivõidu, olles ühtlasi mängu tulusaim sümbol oma 3000x võiduga. Kui ekraanile ilmub vähemalt 3 Zeusi templi sümbolit, on tulemuseks 10 tasuta spinniga voor, kus võid võita mitmeid kordi rohkem tänu kordistajatele.

Mõistagi on jackpot kõige ahvatlevam osa kogu mängus. Hea uudis on see, et jackpoti leidmine ei pruugigi olla eriti keeruline: jackpot aktiveerub juhuslikult ükskõik millise keerutuse järel. Mida rohkem keerutada, seda suurem on ka võimalus, aga kui sa saad vähegi võidukombinatsiooni, on jackpoti võitmine täiesti reaalne.

Kokkuvõtteks

Kogu Age of the Gods slotimängude seeria on üks Playtechi kroonijuveele, mis tõestab eestimaise mängutootja kvaliteeti. Tänu oma progressiivsele jackpotile võib mäng osutuda väga tulusaks, kuid isegi ilma selleta on tegemist meeleoluka mänguga, mis võib meeldida neile, kes naudivad Kreeka mütoloogiat.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.