Big Bass Bonanza

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Big Bass Bonanza
Mängutootja:
Pragmatic Play
Tootlus mängijale:
96.71%
Aasta:
2020
Volatiilsus:
Keskmine-kõrge
Võiduliine:
10

Kus seda mängu mängida saab?

100 tasuta spinni NetEnti slottidele
200€ kasiinoboonus
20 spinni
100€ kasiinoboonus
50 spinni

Big Bass Bonanza

05.04.2023

Kui sa oleksid slotitootja, siis kas sul tuleks mõttesse teha slotimäng ahvenatest? Ilmselt mitte, kuid Pragmatic Play on ometigi selle mõtte peale tulnud ning tabanud sellega kullapotti, kuna Big Bass Bonanza on osutunud üheks Pragmatic Play kõige populaarsemaks slotimänguks kogu aja jooksul. Kui sa pole muidu kalamees, siis on väga võimalik, et see slotikas muudab sinu usku.

Küsimus on aga selles, kas sul näkkab või mitte. Kui tahad sellele küsimusele vastust, uuri slotika tasuta demoversiooni meie lehel või suundu Eesti online kasiinodesse – kõik Eesti parimad kasiinod edastavad Pragmatic Play mänge, sealhulgas ka seda slotikat.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Big Bass Bonanza kuulub Pragmatic Play kalateemaliste slotikate juurde, mis on peibutanud mängureid juba pikemat aega. Kalahullus ei näi lõppevat, just nagu ka Pragmatic Play Bonanza-slotikate populaarsus.

Mis puudutab Big Bass Bonanza slotikat, siis selle visuaalid on kahtlemata kõrgel tasemel, ehkki mõned mängurid ütleksid, et slotikas on ikkagi natuke vanamoodsa muljega – slotikas pole niivõrd animeeritud kui võib-olla ootaksid moodsast videoslotist. Igal juhul ei löö see mäng just oma visuaalse poolega.

Slotika RTP on aga väga kõrge: suisa 96.71%. Volatiilsuse poolest on mäng keskmise-kõrge liigituse kandis, mis tähendab, et võite võib tulla üpris tihti, ent selle peale ei tasu loota: võid ka pikka aega minna nii, et sul ei näkka kordagi. Maksimaalne võimalik võit selles mängus on 2100x.

Slotika boonused

Big Bass Bonanza on üpris lihtsakoeline mäng: selle põhimängus pole ühtegi konkreetset boonust ega lisamehhanismi, mis sinu pilku vahepeal keelitaks. Kogu slotika põhitegevus keskendub ühele olulisele boonusmängule: tasuta spinnidele.

Tasuta spinnide aktiveerimiseks pead saama ekraanile 3-5 Scatter-sümbolit, et saada auhinnaks 10-20 tasuta spinni. Vooru vältel astub ekraanile kalamees, kes hakkab asendama tavalisi sümboleid, et moodustada suuremaid võite. Tegemist on tavalise Wild-sümboliga ning muidugi võid saada ühe keerutuse jooksul rohkelt Wild-sümboleid, mis muudkui korrutavad kalaauhindu suure saagi nimel.

Iga kord, kui saad ekraanile Wild-sümboli, kogutakse see ka vastavasse mõõdikusse ning igal neljandal kogumisel saad lisakeerutusi ja rohkem kordistajaid. Muide, igal korral saad auhinnaks 10 uut keerutust ja kogu kordistaja võib olla 10x.

See kõik ei tundu küll palju, kuid kord, kui saad vooru aktiveeritud, näed ise, milles peitub asja võlu.

Kokkuvõtteks

Big Bass Bonanza tõestab, et slotikas ei pea olema keeruline selleks, et mängijatele lahedaid elamusi pakkuda. Tõsi, mängu maksimaalne võit on üpris madal teiste slotikatega võrreldes, kuid lahe boonusmäng, kordistajad ja üpris kõrge RTP teevad selle tasa. Lõpuks on ju ikkagi eesmärk meelt lahutada ja tuleb tõdeda, et sellega saab see kalateemaline mäng väga hästi hakkama.

Big Bass Bonanza on võrdlemisi volatiilne, seega tasub slotikat keerutada rahulikult: ära tee kõrgeid ootuseid, ent samas võib see mäng olla tore pühapäevane meelelahutus.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee