Book of 99

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Book of 99
Mängutootja:
Relax Gaming
Tootlus mängijale:
99.00%
Aasta:
2021
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
10

Kus seda mängu mängida saab?

100 tasuta spinni NetEnti slottidele
200€ kasiinoboonus
20 spinni
Iga päev tasuta keerutusi ja auhindu

Book of 99

05.04.2023

Võiks arvata, et raamatuteemalisi slotimänge on maailmas juba liiga palju, ent tuntud mängutootja Relax Gaming tõestab selle 2021. aastal välja antud mänguga, et küll küllale liiga ei tee. Book of 99 keskendub mütoloogilisele teemale, sisaldab hirmsaid koletisi, sõdalasi ja ülimalt ahvatlevat võidumäära, mis on peaaegu konkurentsitult kõrge.

Kui tahad Book of 99 slotikast osa saada, saad seda mängu mängida tasuta siinsamas Playin.ee portaalis või leia endale sobiv online kasiino, kus mängu juba pärisraha eest keerutada.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Book of 99, nagu nimest võib mõista, on „raamatuteemaline“ slotikas ehk mäng, kus peamine sümbol on seotud raamatuga. Üldiselt on raamatuteemalised mängud mütoloogiliste temaatikatega ning just seda on ka see mäng, mille rullikutel tiirlevad igasugused põnevad fantaasiategelased.

Kauni disaini kõrval on mängul aga üks olulisem omadus: RTP määr. Slotika teoreetiline tasuvusprotsent on hämmastav 99%! See on üks kõige kõrgemaid kogu slotimaailmas, arvestades, et keskmine RTP kipub jääma 96% lähedale.

Enne, kui tõttad slotikat keerutama, tuletame aga meelde, et tegemist on teoreetilise näitajaga ning mäng on hinnatud ülimalt volatiilseks. See-eest on aga maksimaalne võimalik võit 12075x.

Slotika boonused

Muidugi saab kogu tähelepanu Book of 99 slotimängus endale raamatusümbol, mis on sarnaselt teistele raamatuslotikatele samaaegselt nii Wild-sümbol kui ka Scatter-sümbol. See tähendab, et raamatusümbolil tasub eriti silma peal hoida, kuna see täidab kahte rolli: see asendab teisi sümboleid rullikutel ning aktiveerib tasuta spinnide vooru.

Kreeka mütoloogia teemast inspireeritult näed slotimängus Homerose teemalist Wild-mõõdikut. Iga kord, kui kogud ühe Wild-sümboli, liigub Odüsseuse laev ühe sammu võrra lähemale kodule. Sinu eesmärk on mõõdik täita 99 Wild-sümboliga, et aktiveerida ahvatlev boonusmäng.

Kui saad rullikutele kolm raamatusümbolit, saad auhinnaks 10 tasuta spinni. Vooru alguses avaneb raamat ja määrab ühe sümboli, mis hakkab vooru käigus laienema üle rullikute. Voor võib pikeneda, kui sul õnnestub rullikutele saada veel kolm Scatter-sümbolit.

Kõige selle poolest ei tundu mäng väga ahvatlev, kuid kõik peitub detailides: kord, kui hakkad mängu mängima, mõistad ka täpselt, kus peitub raamatuteemaliste slotikate võlu.

Eelkõige tasub silma peal hoida Wild-sümbolitel ja mõõdikul – see on see koht, kus toimub peamine võidurõõm.

Kokkuvõtteks

Peamine asi, millega Book of 99 mängijaid võlub, on vaieldamatult see ülikõrge RTP: 99%. Vaid mõned üksikud mängud kogu kasiinomaailmas pakuvad selliseid võiduvõimalusi, mistõttu rabab Book of 99 jalust ka kõige kangemad slotifännid.

Raamatuteemalisi slotimänge on liigagi palju, kuid oma mehhaanika, teema ja kõrge RTP poolest tõestab Relax Gaming, kuidas teha sellist mängu „õigesti“. Ehkki tasub meeles pidada, et 99%-se RTP nautimine ei pruugi olla kunagi kindel, on Book of 99 kindlasti põnev mäng, mille boonusmäng ja -mehhanismid võivad sind peibutada.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee