Book of Ra

fullstar.svgfullstar.svgfullstar.svgfullstar.svghalfstar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Book of Ra Deluxe 6
Mängutootja:
Novomatic
Tootlus mängijale:
92.13%
Aasta:
2015
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
9

Kus seda mängu mängida saab?

Kuni 400 € kasiinoboonus
100 tasuta spinni NetEnti slottidele

Book of Ra

14.05.2021

Book of Ra on Novomaticu loodud 9 võiduliiniga videoslot, mis oma nimele kohaselt keskendub Egiptuse mütoloogiale. Nagu Egiptuse lugudele kohane, peidab Book of Ra slotikas endas kena aaret, mis võib saada iga mängija osaks.

Novomatic on teiste mängutootjate kõrval küll mõnevõrra vähemtuntud tegija, kuid Book of Ra on osutunud rahvusvaheliseks sensatsiooniks, mis on suuresti kehtestanud Novomaticu mainet. 96% teoreetilise tasuvusega mäng on võlunud tuhandeid mängijaid nii oma olemuse kui ka võiduvõimaluste poolest.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Nagu mainitud, siis Book of Ra keskendub Egiptuse mütoloogiale ja sisaldab sellele teemale kohaseid elemente nagu näiteks vaaraod ja muu taoline. Üldiselt on mäng aga üsna tagasihoidliku välimusega ja ei üllata mingite eriliste animatsioonide või muu taolisega.

Book of RaMängust on välja antud ka teine variant – Book of Ra Deluxe, mis on mõnevõrra kaasaegsema välimusega, ent on endiselt sama lihtsakoeline, sobides hästi neile, kes otsivadki pigem tagasihoidliku välimusega mänge, kus võiduvõimalused on esikohal ja seda ei üritata varjutada peene graafikaga.

Book of Ra aarete avastamiseks tuleb keerutada mängus olevat viite rullikut, lootuses tabada ühte üheksast võiduliinist. Panuse suuruse paikapanemine on äärmiselt lihtne: selle jaoks on rullikute all erinevad kontrollnupud. Valida saab nii seda, mitmele panusereale oma mündid keerlema paned kui ka seda, milline on mündi väärtus. Minimaalne võimalik panus on 0.18 eurot, kui valida kõik panuseread ja keerutada rullikuid 0.02-eurose mündi väärtusega.

Kuigi mäng on lihtsa graafikaga ja traditsioonilise olemusega, siis ei puudu ka automaatse keerutamise võimalus. Kui soovid rullikuid keerutada mitusada korda järjest, on see variant täiesti olemas ilma, et peaksid katkematult ise nupule vajutama.

Book of Ra üllatab veel ühe põneva omadusega. Nimelt on võimalik võidukombinatsiooni korral veel pisut panustada tänu mängus olevale lisapanustamise funktsioonile. Pärast võitmist on sul võimalik valida, kas soovid oma võidusummaga riskida, et potentsiaalselt duubeldada võitu. Niiviisi ei ole slotika keerutamine niivõrd masinlik, kuna saad teha oma võiduga seoses rohkem otsuseid, kuid mõistagi tuleb arvestada ka reaalset võimalust kaotada kõik oma võidud.

Slotika boonused

Kui lisanduv panustamisvõimalus on juba niigi üllatav funktsioon, siis sellega Book of Ra sloti boonusvõimalused ei piirdu. Tasub mainida, et juba ainuüksi mängu sümbolite väärtused on üsna kenad: näiteks on võimalik võita lausa 5000x, kui saad võiduliinile viis arheoloogi sümbolit. Niivõrd helde sümboli väärtusega mänge ei pruugi leida eriti tihti.

Tõeliselt suured võidud võivad välja hüpata tasuta spinnide voorus. Kui saad rullikutele vähemalt 3 Scatter-sümbolit, aktiveerub 10 tasuta spinniga voor. Selle vooru alguses otsustatakse juhuslikult, milline sümbol saab voorus nö pearolli ehk milline sümbol hakkab spinnide käigus laienema. Laienev sümbol tähendab aga mõistagi potentsiaalselt suuremaid võite. Kujuta ette, kui laienev sümbol on üks kõrgema väärtusega sümbolitest – nii võivad 10 tasuta keerutust lõppeda väga suurejooneliste võitudega.

Kokkuvõtteks

Book of Ra ei pruugi olla graafika poolest kõige võluvam mäng, kuid on raske eitada mängu atraktiivsust, kui vaadata selle võiduvõimalusi. Kõrged sümbolite väärtused üheskoos võidurohke tasuta spinnide vooruga võivad muuta Book of Ra üsna tulusaks mänguks.

Kui soovid aga turvaliselt katsetada Novomaticu slotimängu omadusi, on mõistlik esmalt proovida mängu demoversioonis, mis avaldab Book of Ra kõik põnevad omadused.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee