Viimati muudetud:
Divine Fortune

Divine Fortune

5/5
96.59% RTP
Põhiandmed
Nimi Divine Fortune
Mängutootja NetEnt
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.59%
Avaldamisaasta 2017
Volatiilsus
Maksimaalne võit 60000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Divine Fortune

Kus seda mängu mängida saab?

Divine Fortune on põnev NetEnti slotimäng, mis anti välja 2017. aastal. Tegemist on jackpotislotiga, mis lisandub NetEnti teiste progressiivsete jackpotislotikate juurde (nende hulgas näiteks Hall of Gods ja Mega Fortune, mis on toonud aja jooksul suuri võite).

Selle slotimängu keskmes on Vana-Kreeka ning lisaks progressiivsele jackpotile võid skoorida ka muid võite tänu mängu rikkalikele boonusfunktsioonidele.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kuna Divine Fortune on olemuselt jackpotislotikas, on selle RTP üpris madal ja volatiilsus kõrge – see on progressiivse jackpotiga slotikates tüüpiline. Mängul on klassikaline 5×3 rullikute seadistus ja 20 võiduliini, just nagu tüüpilistes NetEnti mängudes. Lisaks jackpotimängule sisaldab Divine Fortune mitmeid muid boonusfunktsioone nagu näiteks tasuta spinne ja Wild-sümboleid.

Divine Fortune slotikas on inspireeritud Vana-Kreekast, mistõttu näed sümbolitel erinevaid mütoloogilisi olendeid nagu näiteks Medusa või minotaur. Nagu NetEntile tüüpiline, on Divine Fortune’i graafika võluv: muuhulgas ilmub ekraanile aeg-ajalt Wild-sümbol, millega koos näed animeeritud hobust ringi liikumas. Lisaks on slotimängu taustaheli rahulik, ent temaatiline, väsitamata mängijaid.

Graafikanüansside poolest võiks isegi öelda, et Divine Fortune on üks NetEnti kõige paremaid slotimänge, vähemalt jackpotimängude kategoorias.

Slotika boonused

Kui mõni slotikas jääbki lootma jackpotivoorule, siis Divine Fortune pakatab boonusmängudest. Kokku on slotimängul suisa neli erinevat boonusmängu.

Kui sa saad rullikutele Wild-sümboli, saad kohe ühe taaskeerutuse ning Wild-sümbol liigub ühe positsiooni võrra allapoole. Niimoodi tegutseb mäng seni, kuni kõik Wild-sümbolid on ekraanilt kadunud, kuid see tähendab siiski seda, et võid saada mitmeid taaskeerutusi järjest.

Divine Fortune sisaldab veel originaalset „Wild on Wild“ boonust. Wild-sümbol katab terve rulliku üheks keerutuseks ja järgmisel keerutusel saad 2 Wild-sümbolit juurde.

Kui saad ekraanile vähemalt 3 Scatterit, aktiveeritakse 5 tasuta keerutust. Maksimaalselt võid skoorida 12 tasuta spinni, kui saad kokku 5 Scatter sümbolit. Tasuta spinnide vooru käigus laieneb üle kogu rulliku iga Wild-sümbol, mis ekraanile ilmub.

Kõige suurema võidu saab aga Divine Fortune jackpotist. Slotikal on 3 erineva suurusega jackpotti, millest kolmas ehk Mega Jackpot on progressiivne jackpot, mis saab olla minimaalselt 10 000€ (ent on enamasti tunduvalt suurem).

Boonuse aktiveerimiseks tuleb esmalt kokku koguda vähemalt 3 kuldset boonussümbolit, misjärel antakse sulle 3 tasuta keerutust (samal ajal jäävad boonussümbolid paika). Vooru eesmärk on lõpuks täita terve ekraan boonussümbolitega – kui saadki kõik 3 rida sümboleid täis, võidad Mega Jackpoti.

Muidugi mõista ei ole jackpoti tabamine ülemäära lihtne, ent boonussümbolite jahtimine ja kogumine muudab Divine Fortune slotika märksa põnevamaks.

Kokkuvõtteks

Divine Fortune on NetEnti üheksas jackpotimäng ning on näha, et slotisõbrad on rahul, kuna Divine Fortune on jätkuvalt populaarne ka eestlaste hulgas. Slotimängu rahulik teema, Kreeka stiilis disain ja lihtsad boonusmängud kombineeritud jackpotivooruga on selged põhjused, miks seda slotikat eelistatakse.

Sarnaselt teistele slotimängudele on ka Divine Fortune väga volatiilne ja seega ei pruugi jackpot eriti kergelt sülle hüpata. Sellest hoolimata sisaldab mäng lahedaid võiduvõimalusi põhimängus ning hea õnne korral on alati võimalus, et just sina oled üks õnnelikest, kes skoorib endale jackpoti.

Leia Divine Fortune Eesti online kasiinodest ja proovi oma õnne.