Dog House Megaways

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Dog House Megaways
Mängutootja:
Pragmatic Play
Tootlus mängijale:
96.55%
Aasta:
2019
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
117649

Kus seda mängu mängida saab?

Kuni 1000 € tervitusboonus 3 sissemaksele
100€ kasiinoboonus
75 spinni
100€ kasiinoboonus
300 spinni

Dog House Megaways

05.04.2023

On väga raske leida slotimängu, mis oleks armsam, kui Pragmatic Play „The Dog House Megaways“. See mäng põhineb Pragmaticu paari aasta tagusel samanimelisel slotimängul, kuid seda on uuendatud populaarse Megaways-mehhaanikaga, mis lisab niigi vahvale mängule täiesti uue nüansi (ja toob muidugi ka hulgaliselt uusi võiduvõimalusi).

Alusta slotika mängimist siinsamas meie lehel tasuta demoversioonis või vali siit sobiv kasiino, kus teha juba pärisrahakeerutusi.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

„The Dog House Megaways“ on esiteks niivõrd lõbusa teema ja graafikaga, et mängu tasub proovida ainuüksi seetõttu. Pole palju mänge, kus sind tervitavad vahva näoga kutsikad, kes nii lõbusalt sind mängima kutsuvad. Anname kahtlemata plusspunkte Pragmaticule disaini osas – see mäng näitab, kuidas teha videoslotikat õigesti ja anda disainiga mängule suurepärane meelelahutuslik õhustik.

Kui vaadata välimusest kaugemale, siis paistab mängu sisemusest veelgi häid omadusi. Esiteks, slotikal on 6 rullikut ja kuni 117 649 Megaways võiduliini, mis tähendab eepilisi võiduvõimalusi! Kujuta vaid ette, mis tunne on tabada üle 100 000 võiduliini! Mängu maksimaalne võidusumma on 12 305x, mis on enamatki kui piisav selleks, et rahuldada ka võidujanulised hasartmängusõbrad. Slotika RTP on viisakas 96.55%.

Slotika rullikutel tiirlevad erinevad koeratõud, kuid kõige väärtuslikum on rotveileri sümbol. Koertele lisaks näed sümbolite hulgas muid temaatilisi elemente nagu näiteks koerakuut, kondid, kaerarihmad jne.

Slotika boonused

„The Dog House Megaways“ pole pelgalt kena välimuse ja rohkete võiduliinidega mäng. Muidugi on võiduliinid suur osa selle mängu võlust: sul on igal keerutusel meeletu hulk võiduvõimalusi. See mehhaanika on oluline põhjus, miks see slotimäng domineerib tihtipeale ka Eesti mängurite hulgas.

Slotikas sisaldab aga ka põnevat tasuta spinnide vooru, mispuhul saad valida suisa kahe vooru vahel: Sticky Wilds Free Spins või Raining Wilds Free Spins.

Esimese tasuta spinnide vooru puhul lisatakse igale rullikule teatud hulk „kleepuvaid“ asendussümboleid, st sümboleid, mis jäävad rullikutele paika vooru kestuseks. Sellele lisaks on Wild-sümbolil kordistaja ja kõik uued Wild-sümbolid jäävad samuti oma kohale paika.

Teine tasuta spinnide voor võib olla veelgi põnevam. Nimelt, igal keerutusel lisatakse juhuslikult rullikutele kuni 6 Wild-sümbolit, millel on kuni 3x kordistaja.

Juhul, kui sa oled natuke kannatamatu ja tahaksid kohe hüpata tasuta spinnide vooru juurde, saad ka osta endale ligipääsu otse tasuta spinnide vooru, panustades 100x. Kui leiad, et lisamüntide panustamine on seda väärt, saad kohe nautida seda rikkalikku tasuta spinnide vooru.

Kokkuvõtteks

Kui on üks mäng, mis lihtsalt suudab igal keerutusel üllatada ja pakkuda pidevalt lõbusat elamust, on selleks „The Dog House Megaways“, mis on igati teeninud ära oma koha slotikate edetabeli tipus. Lõbusad koerad, vahva graafika ja hiiglaslik maksimumvõidu potentsiaal: just seda kõike tahakski ühest slotikast näha.

Tasub silmas pidada, et tegemist on väga volatiilse slotimänguga, seega ei pruugi võidukombinatsioone tekkida eriti tihti. See pole kindlasti mäng neile, kes ei suuda varuda kannatust! Mängi slotikat rahulikult ja tee mõistlikke panuseid.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee