Viimati muudetud:
Extra Chilli

Extra Chilli

5/5
96.82% RTP
Põhiandmed
Nimi Extra Chilli
Mängutootja Big Time Gaming
Mängu teema Toit
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 96.82%
Aasta 2018
Volatiilsus Kõrge
Maksimaalne võit 800000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Extra Chilli

Kus on mäng saadaval?

3.8/5
- kasiinoboonus
2.4/5
500€ kasiinoboonus
3.4/5
- kasiinoboonus

Extra Chilli on põnev Big Time Gamingu slotimäng, mille võidupotentsiaal on erakordne: slotimängul on suisa 117 649 võiduliini! Just nimelt, see pole kirjaviga – Extra Chilli on haruldane slotikas, kuna selles on üks lisarullik, mis hoiab sind kogu aeg põnevil ning võib tuua potentsiaalselt rohkem võidukombinatsioone.

Ilma igasuguse liialduseta on Extra Chilli üks selliseid mänge, mida peaks küll iga slotisõber vähemalt proovima. Saad seda teha tasuta siinsamas Playin.ee lehel või vali endale sobiv Eesti kasiino – BTG mängud on saadaval pea kõikides Eesti parimates kasiinodes.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Extra Chilli toob oma Mehhikopärase disainiga küllaga vürtsi iga mängija ellu, kuid sellest olulisemad on mängu omadused. Esiteks, slotika RTP on 96.82% ehk peaaegu 97% – see on üsna märkimisväärne ja võib tähendada keskmisest paremaid võite.

Samas on slotikas väga volatiilne, seda eelkõige oma erilise sümbolite asetuse ja suure võiduliinide hulga pärast. Extra Chilli on üks mängudest, kus võib võite tulla kohe ütlemata kopsakaid, kuid võib minna aega, et mõni võit kinni püüda.

Big Time Gaming on äärmiselt tuntud oma Megaways-mehhaanika poolest ja selles mängus särab see eriti tugevalt. Üle 100 000 võiduliini on täiesti hoomamatu kogus – tänu erilisele mehhaanikale on Extra Chilli slotimängu iga keerutus adrenaliinirohke.

Ka mängu disain on lõbus ja meelelahutuslik – sind ootab ees mehhiko toidu laat, kuid sa leiad sealt kohe kindlasti rohkemat kui vürtsikat toitu. Mängu maksimaalne võit võib olla 20 000x.

Slotika boonused

Extra Chilli pole kindlasti slotikas, mis üritaks tabada märki ainult oma võiduliinidega. Slotikas sisaldab hulgaliselt põnevaid boonusfunktsioone. Esiteks, pärast iga keerutust „plahvatavad“ võidu moodustanud sümbolid ning annavad sulle koheselt taaskeerutuse. Seni, kuni võidad edasi, saad muudkui uusi taaskeerutusi.

Slotimängus on võimalik ka osta ligipääs boonusraundile, kui sa pead seda väärtuslikuks valikuks. Tasuta spinne saab muidu aktiveerida siis, kui saad rullikutele kuldsetest tähtedest kokku sõna HOT. Sel juhul saad auhinnaks 8 tasuta spinni. Tasuta spinne on võimalik pidevalt juurde saada: näiteks siis, kui rullikutele tekivad tšillikausid.

Mängul ei ole küll jackpotivooru, kuid arvestades tasuta spinnide potentsiaalikust ja muidugi meeletut võiduliinide hulka, ei olegi jackpotivoor vajalik. Pane tähele, et sisuliselt on võimalik mängus võita ka miljon eurot, kuid seda muidugi siis, kui mängida maksimaalse panuse juures.

Kokkuvõtteks

Extra Chilli on slotikas, mis pole ilmaasjata hetkel Eesti kasiinode poppide mängude edetabeli tipus. See slotikas teab, kuidas mängijaid üllatada. Olgem ausad, üle 100 000 võiduliini on eepiline, võrreldes tavaliste slotikatega, kus on võib-olla 10-20 võiduliini.

Ka Extra Chilli tasuta spinnide voor on kiiduväärt, ehkki tasub silmas pidada, et tegemist on ülivolatiilse mänguga. Kui sul on aga kannatust ning tahad osa saada teistsugusest slotikogemusest, võib Extra Chilli sinu jaoks hästi sobida.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.