Extra Chilli

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Extra Chilli
Mängutootja:
Big Time Gaming
Tootlus mängijale:
96.82%
Aasta:
2018
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
117649

Kus seda mängu mängida saab?

100 tasuta spinni NetEnti slottidele
Kuni 1000 € tervitusboonus 3 sissemaksele
Iga päev tasuta keerutusi ja auhindu

Extra Chilli

05.04.2023

Extra Chilli on põnev Big Time Gamingu slotimäng, mille võidupotentsiaal on erakordne: slotimängul on suisa 117 649 võiduliini! Just nimelt, see pole kirjaviga – Extra Chilli on haruldane slotikas, kuna selles on üks lisarullik, mis hoiab sind kogu aeg põnevil ning võib tuua potentsiaalselt rohkem võidukombinatsioone.

Ilma igasuguse liialduseta on Extra Chilli üks selliseid mänge, mida peaks küll iga slotisõber vähemalt proovima. Saad seda teha tasuta siinsamas Playin.ee lehel või vali endale sobiv Eesti kasiino – BTG mängud on saadaval pea kõikides Eesti parimates kasiinodes.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Extra Chilli toob oma Mehhikopärase disainiga küllaga vürtsi iga mängija ellu, kuid sellest olulisemad on mängu omadused. Esiteks, slotika RTP on 96.82% ehk peaaegu 97% – see on üsna märkimisväärne ja võib tähendada keskmisest paremaid võite.

Samas on slotikas väga volatiilne, seda eelkõige oma erilise sümbolite asetuse ja suure võiduliinide hulga pärast. Extra Chilli on üks mängudest, kus võib võite tulla kohe ütlemata kopsakaid, kuid võib minna aega, et mõni võit kinni püüda.

Big Time Gaming on äärmiselt tuntud oma Megaways-mehhaanika poolest ja selles mängus särab see eriti tugevalt. Üle 100 000 võiduliini on täiesti hoomamatu kogus – tänu erilisele mehhaanikale on Extra Chilli slotimängu iga keerutus adrenaliinirohke.

Ka mängu disain on lõbus ja meelelahutuslik – sind ootab ees mehhiko toidu laat, kuid sa leiad sealt kohe kindlasti rohkemat kui vürtsikat toitu. Mängu maksimaalne võit võib olla 20 000x.

Slotika boonused

Extra Chilli pole kindlasti slotikas, mis üritaks tabada märki ainult oma võiduliinidega. Slotikas sisaldab hulgaliselt põnevaid boonusfunktsioone. Esiteks, pärast iga keerutust „plahvatavad“ võidu moodustanud sümbolid ning annavad sulle koheselt taaskeerutuse. Seni, kuni võidad edasi, saad muudkui uusi taaskeerutusi.

Slotimängus on võimalik ka osta ligipääs boonusraundile, kui sa pead seda väärtuslikuks valikuks. Tasuta spinne saab muidu aktiveerida siis, kui saad rullikutele kuldsetest tähtedest kokku sõna HOT. Sel juhul saad auhinnaks 8 tasuta spinni. Tasuta spinne on võimalik pidevalt juurde saada: näiteks siis, kui rullikutele tekivad tšillikausid.

Mängul ei ole küll jackpotivooru, kuid arvestades tasuta spinnide potentsiaalikust ja muidugi meeletut võiduliinide hulka, ei olegi jackpotivoor vajalik. Pane tähele, et sisuliselt on võimalik mängus võita ka miljon eurot, kuid seda muidugi siis, kui mängida maksimaalse panuse juures.

Kokkuvõtteks

Extra Chilli on slotikas, mis pole ilmaasjata hetkel Eesti kasiinode poppide mängude edetabeli tipus. See slotikas teab, kuidas mängijaid üllatada. Olgem ausad, üle 100 000 võiduliini on eepiline, võrreldes tavaliste slotikatega, kus on võib-olla 10-20 võiduliini.

Ka Extra Chilli tasuta spinnide voor on kiiduväärt, ehkki tasub silmas pidada, et tegemist on ülivolatiilse mänguga. Kui sul on aga kannatust ning tahad osa saada teistsugusest slotikogemusest, võib Extra Chilli sinu jaoks hästi sobida.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee