Viimati muudetud:
Fire Joker

Fire Joker

4/5
94.23% RTP
Põhiandmed
Nimi Fire Joker
Mängutootja Play'n GO
Mängu teema
Mängu liik
RTP 94.23%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit 80000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Fire Joker

Kus seda mängu mängida saab?

Fire Joker on 2016. aastal välja antud Play’n Go slotikas, mis üllatab oma klassikalise välimuse poolest. Tegemist on küll videoslotiga, ent oma lihtsa graafika ja väheste boonusmängude poolest sarnaneb mäng vanematele online slottidele, mida võisid avastada internetist võib-olla pigem 2010. aasta algusepoole.

Lihtsuses peitub aga võlu ja seda näeb Fire Joker slotikast eriti, kuna see tagasihoidlik mäng on osutunud üheks kõige populaarsemaks slotimängurite seas.

Kui tahad Fire Joker slotikaga lähemat tutvust teha, kasuta sellel lehel olevat tasuta demoversiooni, mille vahendusel näed täpselt, mida see slotikas endast kujutab.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Fire Joker on kolme rullikuga slotikas, mis on justkui klassikalise sloti ja videosloti kombinatsioon. Mängus on nimelt boonusfunktsioon nagu on omane videoslotikatele, ent samas on slotimängu välimus ja olemus sarnased vanematele slotikatele. Fire Jokeril on vaid 5 võiduliini ja slotika volatiilsus on keskmine, seega võib oodata üpris häid võiduvõimalusi.

Visuaalsest küljest pole Fire Joker just midagi märkimisväärset. Rullikutel tiirlevad jokkerid ja puuviljasümbolid, just nagu klassikalises slotis, mida said vanasti laeval olles mängida. Kõige väärtuslikum sümbol on Wild jokkerisümbol, kuid sellele lisaks näed rullikutel tiirlemas ka BAR-sümboleid, ploome, viinamarju või sidruneid.

Kui oled mängur, kes eelistab keerukamaid animatsioone, siis pole Fire Joker võib-olla parim valik – see mäng on just mõeldud neile, kes igatsevad vanakooli mänge.

Slotika boonused

Tulles boonusfunktsioonide juurde, siis Fire Jokeri puhul ei saa unustada, et tegemist on tüüpilisema videoslotiga, seega ei tasu sellest oodata ekstravagantseid boonuseid. Samas aga sisaldab Fire Joker rohkem boonusmehhanisme kui nö tüüpiline klassikaline slot.

Peamine sümbol, mida tahad Fire Joker slotis näha, on jokkeri enda sümbol, mis on ühtlasi Wild-sümbol. See tähendab, et sümbol asendab kõiki teisi ning annab parima võimaliku võidukombinatsiooni.

Mängu peamine boonusmehhanism kannab nime Flaming Re-spins ning funktsioon aktiveerub siis, kui su keerutus ei lõppenud võiduga. Kui saad 2 virnastatud sümbolit samal ajal rullikutele, muutuvad need „kleepuvaks“ ning kolmandat rullikut keerutatakse uuesti lootuses, et saad võidukombinatsiooni. Mõnes mõttes tähendab see funktsioon seda, et mäng „aitab“ sul saada võite tihedamini.

Kõige suurem atraktsioon on boonus nimega Wheel of Multipliers, mis käivitub siis, kui sa täidad rulliku samasuguste sümbolitega. Sel juhul korrutatakse sinu võit 10x, luues märksa parema võidusumma.

Paraku ei ole slotil klassikalist tasuta spinnide funktsiooni, kuid mängu maksimaalne võit on 80 000€, mis ei ole sugugi paha klassikalise mängu kohta.

Kokkuvõtteks

Fire Joker on niivõrd klassikaline videoslot, et kohati tundub lausa veider, miks see mäng ikka veel populaarne on, kui kasiinodes on saadaval niivõrd palju moodsamaid mänge. Omapärase taaskeerutusboonuse tõttu on aga Fire Joker ikka veel mängijatele südamelähedane.

Fire Joker on kahtlemata lõbus slotikas, ehkki see ei sisalda ei jackpotti ega tasuta spinne. Kui otsid aga klassikalist videoslotikat, mis meenutaks nö vanakooli mänge, siis võib see slotimäng olla sinu maitsele täiuslik.

Vali Playin.ee lehel olevast kasiinovõrdlusest oma uus lemmik online kasiino, et asuda Fire Joker slotikat pärisraha eest mängima.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.