Viimati muudetud:
Golden Fish Tank

Golden Fish Tank

5/5
95.90% RTP
Põhiandmed
Nimi Golden Fish Tank
Mängutootja Yggdrasil
Mängu teema
Mängu liik
RTP 95.90%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit 50000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Golden Fish Tank

Kus seda mängu mängida saab?

Kalad ja akvaariumid ei kõla just teemana, mis istuks hästi online kasiinode maailma, ometigi aga on Yggdrasil võtnud plaaniks tuua kasiinomängijateni slotimäng, mille temaatika keerleb kalade ümber. 2016. aastal välja antud slotimäng on küll tagasihoidliku olemusega, kuid peidab endas mitmeid lisamehhanisme, mis võivad võidujanulisi mängijaid vemmeldama panna.

Mänguga saad täiesti tasuta tutvuda siinsamas Playin.ee lehel või suundu mõnda Eesti kasiinosse, et asuda mängu keerutama juba pärisraha eest.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Nagu nimest selgub, keskendub Golden Fish Tank slotimäng kaladele. Sisuliselt on mäng klassikaline videoslot oma 5 rulliku ja 3 reaga, kuid võiduliine on märksa rohkem: 243. Maksimaalseks võiduks on lubatud 5000x, samas mängu RTP on madalavõitu 95.9%, mis paigutab selle mängu tööstuse keskmisest allapoole.

Ehkki mäng on loodud juba mitmeid aastaid tagasi ja on olemuselt klassikaline videoslotikas, on selle disain vahva. Rullikutel tiirlevad kalasümbolid, mis on rõõmsa animeeritud välimusega ning hõljuvad vabalt ekraanil (mitte ei ole piiratud selge neljakandilise raamiga).

Yggdrasilist saab alati loota lahedaid graafikaelamusi ja täpselt sedasi on lood ka selle slotimängu puhul.

Slotika boonused

Golden Fish Tank esindab Yggdrasili boonusmehhanisme selle headuses. Esiteks, mängus on kuldne Wild-sümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid, et luua suuremaid võidukombinatsioone. Paraku pole Wild-sümbolil endal väärtust, aga sellest pole suurt lugu, kuna slotil on teinegi boonusmäng varuks.

Kõige olulisem boonusmehhanism on seotud tasuta spinnide vooruga. Kui sul õnnestub ekraanile saada vähemalt 3 tasuta spinnide sümbolit, saad 6 tasuta spinni üheskoos võimalusega valida endale 3 boonusfunktsiooni. Maksimaalselt saab skoorida 10 tasuta spinni koos 5 valikuga, kui saada ekraanile 5 boonussümbolit. Pane aga tähele, et kui sa aktiveerid Golden Bet variandi, saad tasuta spinnide aktiveerimisel ühe boonusvaliku lisaks, ent Golden Bet maksab 25% rohkem kui tavapanus.

Mis puudutab boonusvalikuid, siis just nendega saad oluliselt määrata oma mängu kulgemist. Sul on võimalik valida 6 boonuse vahel:

  • 2 või 4 lisakeerutust;
  • x2 kordistaja;
  • virnastatud kalasümbolid;
  • üks kalasümbolitest muutub Wild-sümboliks;
  • 1-2 juhuslikku Wild-sümbolit igal keerutusel;
  • Wild-sümbol lisatakse rullikutele ja see jääb sinna paika kogu vooru ajaks.

Neid funktsioone kombineerides võib lõpptulemus olla üsna lahe ning samas on sul natuke “vabamad käed” selle osas, milliseks sinu boonusvoor võib kujuneda.

Kokkuvõtteks

Golden Fish Tank on videoslot, mis kehastab hästi seda arvamust, et lihtsuses peitub võlu. Slotikas ei üllata millegi erakordse või enneolematuga – juba mängu teema on üpris tavaline. Ütleme nii, et enamus inimesi ei suundu kasiinosse mõttega: “Oh, täna mängin kalateemalist slotti”. Yggdrasil suudab aga mängijaid üllatada ning toob oma kalamaailmaga lahedaid võiduelamusi.

Miinusküljest on Golden Fish Tank pisut madala RTP-ga, kuid “Golden Bet” ja boonusmehhanismid võivad selle tasa teha. Igal juhul on tegemist huvitava saagiga, mida valitud online kasiinodes proovida.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.