Viimati muudetud:
Hell Hot 100

Hell Hot 100

4/5
96.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Hell Hot 100
Mängutootja Endorphina
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.00%
Avaldamisaasta 2021
Volatiilsus
Maksimaalne võit 50000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Hell Hot 100

Kus seda mängu mängida saab?

Hell Hot 100 on Endorphina retrohõnguline puuviljateemaline mänguautomaat, kus on üllatavalt suisa 100 võiduliini 5×4 mänguväljal. Hell Hot 100 on klassikaline mäng, kus ei ole ülemäära palju funktsioone, ent slotikas sisaldab Endorphina lahedat riskimisfunktsiooni, mis on osutunud paljude mängurite suureks lemmikuks.

Oma kõrge volatiilsuse, 96.07%-se RTP-ga ja mitmete lahedate üllatustega võib Hell Hot 100 olla lahe vaheldus muude slotimängude vahel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Hell Hot 100 on klassikaline slotikas, mille rullikutel tiirlevad tüüpilised slotisümbolid: ploomid, viinamarjad, kirsid, melonid ja sidrunid. Väikese särtsu andmiseks on aga rullikutel ka Wild-sümbolid, mis võivad anda rohkem võiduvõimalusi. Igal juhul ei ole Hell Hot 100 eriti keeruka disainiga, vaid jääb just erksate värvide ja klassikalise olemuse juurde.

Väikese lisasärtsu jaoks on rullikute ümber kuldne raam ja pisut disaininüansse, mis jätavad tule ja kuumuse mulje – just nagu slotika nimi tõotab lubada. Sügavad oranžikad ja punased toonid lisavad tuleteemale muidugi soojust veelgi juurde.

Nagu ka mõnes teises Endorphina slotikas, pole Hell Hot 100 mängul taustamuusikat, kuid võidu korral tähistatakse seda suure mündikõlinaga.

Hell Hot 100 RTP on 96.07% ning slotika volatiilsus on väga kõrge, seega on see mäng sobiv kõrgema riskitaluvusega mänguritele.

Slotika boonused

Hell Hot 100 kõige olulisem konksukoht on sümbolite väärtused: kokku on rullikutel 8 sümbolit, sealhulgas Wild- ja Scatter-sümbolid. Üks kõige väärtuslikumaid sümboleid on Wild, mis annab 5 sümboliga kombinatsiooni korral võiduks 100x. Sidrunid, ploomid ja kirsid on kõige madalama väärtusega, olles väärt 10x.

Wild-sümbol töötab nii nagu tavalised asendussümbolid: see asendab kõiki teisi sümboleid. Kusjuures, Wild-sümbol saab olla ka virnastatud üle kogu rulliku!

Teine oluline väärtuslik sümbol puudutab Scatter-sümbolit: viie sümboli korral on võit suisa 5000x. Hell Hot 100 on põnev aga ühel põhjusel: slotikal ei ole ühtegi boonusmängu, tasuta spinne ega mitte midagi muud taolist!

Kuigi enamasti võiks seda pidada halvaks asjaks, ei pea siiski kartma, et Hell Hot 100 slotika seltsis hakkab igav. Nimelt, slotikas sisaldab Endorphina lahedat riskimisfunktsiooni. Pärast võitvat keerutust saad sa otsustada oma võiduga riskida, et seda potentsiaalselt duubeldada. Selle jaoks saad valida ühe kaardi ning kui see on kõrgem kui diileri käes olev kaart, võidadki. Kui läheb aga vastupidi, kaotad kogu oma võidu.

Tänu sellele funktsioonile on Hell Hot 100 üsna põnev slotikas, mis sobib eriti just adrenaliini otsivatele mänguritele.

Kokkuvõtteks

Endorphina Hell Hot 100 on väga lihtne slotikas, mis meeldib kindlasti neile, kes on väsinud keerukatest videoslotikatest. Üks slotimäng ei saaks olla enam lihtsam kui Hell Hot 100! Selles ei ole küll boonusmänge ega tasuta spinne, kuid kui otsid midagi väga lihtsat, võib see slotikas olla just hea valik.

Pea aga meeles, et kui sa otsid rohkem boonuseid ja erinevaid funktsioone, ei ole Hell Hot 100 võib-olla parim valik. See, kellele slotikas meeldida pruugib, sõltub seega täiesti maitsest ja mängueesmärkidest.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.