Viimati muudetud:
Immortal Romance

Immortal Romance

4/5
96.86% RTP
Põhiandmed
Nimi Immortal Romance
Mängutootja Microgaming
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.86%
Avaldamisaasta 2020
Volatiilsus
Maksimaalne võit 729000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Immortal Romance

Kus seda mängu mängida saab?

Immortal Romance on Microgamingu vanem videoslot, mis loodi juba 2011. aastal, kuid ometigi on sellest saanud üks maailma enim mängitud videoslotikaid. Tegemist on romantilise vampiiriteemalise slotiga – võib-olla peitubki võlu lihtsalt selles teemas, kuna tundub, et inimestel ei saa küllalt vampiiriteemadest.

Paljud mängijad peavad seda Microgamingu üheks parimaks mänguks suure võiduliinide hulga ja laheda graafika tõttu ning tõepoolest, on vähe slotikaid, mis suudaksid niimoodi inimesi paeluda. Naudi suurt maksimaalset võidupotentsiaali ja boonusmänge – see on slotimäng, mida peaks proovima iga kasiinosõber. Mäng on saadaval ka tasuta demoversioonis, et saaksid mänguga rahumeeli tutvuda.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kui tutvuda mängu mehhaanikaga, siis saab selgeks, miks see slotikas nii populaarseks on muutunud: maksimaalne võimalik võit on 3 645 000 münti! Mängu RTP on 96.86% ehk peaaegu 97%, mis tähendab samuti seda, et slotika võidupotentsiaal on keskmisest parem. Kombineerides selle 243 võiduliini ja mitme erineva boonusmänguga ongi tulemuseks slotimäng, mis paelub oma võimalustega.

Peamine miinus on slotika volatiilsus: tegemist on väga volatiilse mänguga, seega on suur võimalus, et pead pikka aega keerutama ilma ühegi võiduta.

Slotimängu keskmes on müstiline sünge vampiiride romantikalugu, mis võib sind kummitama jääda. Mäng on tumedates toonides ning seda kaunistab kummituslik taustamuusika, mis annab kogu miljööle palju juurde. Tegemist on kahtlemata unikaalse mänguga, mis paelub eriti neid, kes naudivad süngemaid teemasid.

Slotika boonused

Immortal Romance slotikas ei lase sul pikalt põhimängus niisama aega veeta, vaid rikastab elamust mitmete boonusfunktsioonidega. Üks nendest boonusfunktsioonidest on Chamber of Spins boonusmäng, mis aktiveerub siis, kui saad rullikutele kolm boonussümbolit. Kokku on mängus neli erinevat tasuta spinnide vooru, kuid igaühte saab aktiveerida vastavalt sellele, mitu korda oled boonusvooru juba käivitanud.

  • Amber Free Spins – 10 tasuta spinni 5x kordistajaga. See on esimene boonusvoor, mille saad esimesel tasuta spinnide käivitamise korral.
  • Troy Free Spins – 15 tasuta spinni + Vampire Bats funktsioon, mis muudab sümbolid 2x ja 3x kordistajateks. Selle funktsiooni ligipääsu saad siis, kui oled Chamber of Spins vooru käivitanud 5 korda.
  • Michael Free Spins – selle vooruni jõuad alles siis, kui oled 10 korda saanud vooru käivitada. Tulemuseks on 20 tasuta spinni koos Rolling Reels funktsiooniga ja kuni 5x kordistajaga.
  • Sarah Free Spins – saad 25 tasuta spinni ja Wild Vine funktsiooni, mis muudab sümboleid juhuslikult Wild-sümboliteks (ning lisaks saad uute Scatter-sümbolite eest tasuta spinne juurde).

Põhimängus on veel võimalik ka see, et kuni 5 rullikut täidetakse täielikult Wild-sümbolitega – see funktsioon võib omakorda tuua häid võidusummasid.

Kokkuvõtteks

Immortal Romance on tõeliselt surematu mäng, mis on nii populaarne, et kohati ei pruugi mängijad üldse muid Microgamingu slotikaid proovidagi, sest nad on nii lummatud sellest mängust. Slotika populaarsus ajendas Microgamingut looma sellest mängust isegi uusversioone, sealhulgas isegi Mega Moolah variant, millega saab osa Microgamingu hiiglaslikust jackpotivõrgust. On selge, et see slotikas on loodud selleks, et jääda mängijate südameid vallutama.

Oma suurest volatiilsusest hoolimata sisaldab slotikas kaunist graafilist lahendust ja tasuta spinnide funktsioone, mis hoiavad sind põnevil. Varu lihtsalt kannatust, sest see slotimäng ei pruugi loosida välja võidukombinatsioone väga tihti.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.