Immortal Romance

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Immortal Romance
Mängutootja:
Microgaming
Tootlus mängijale:
96.86%
Aasta:
2011
Volatiilsus:
Keskmine
Võiduliine:
243

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
300 spinni
Kuni 400 € kasiinoboonus
Iga päev tasuta keerutusi ja auhindu

Immortal Romance

05.04.2023

Immortal Romance on Microgamingu vanem videoslot, mis loodi juba 2011. aastal, kuid ometigi on sellest saanud üks maailma enim mängitud videoslotikaid. Tegemist on romantilise vampiiriteemalise slotiga – võib-olla peitubki võlu lihtsalt selles teemas, kuna tundub, et inimestel ei saa küllalt vampiiriteemadest.

Paljud mängijad peavad seda Microgamingu üheks parimaks mänguks suure võiduliinide hulga ja laheda graafika tõttu ning tõepoolest, on vähe slotikaid, mis suudaksid niimoodi inimesi paeluda. Naudi suurt maksimaalset võidupotentsiaali ja boonusmänge – see on slotimäng, mida peaks proovima iga kasiinosõber. Mäng on saadaval ka tasuta demoversioonis, et saaksid mänguga rahumeeli tutvuda.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kui tutvuda mängu mehhaanikaga, siis saab selgeks, miks see slotikas nii populaarseks on muutunud: maksimaalne võimalik võit on 3 645 000 münti! Mängu RTP on 96.86% ehk peaaegu 97%, mis tähendab samuti seda, et slotika võidupotentsiaal on keskmisest parem. Kombineerides selle 243 võiduliini ja mitme erineva boonusmänguga ongi tulemuseks slotimäng, mis paelub oma võimalustega.

Peamine miinus on slotika volatiilsus: tegemist on väga volatiilse mänguga, seega on suur võimalus, et pead pikka aega keerutama ilma ühegi võiduta.

Slotimängu keskmes on müstiline sünge vampiiride romantikalugu, mis võib sind kummitama jääda. Mäng on tumedates toonides ning seda kaunistab kummituslik taustamuusika, mis annab kogu miljööle palju juurde. Tegemist on kahtlemata unikaalse mänguga, mis paelub eriti neid, kes naudivad süngemaid teemasid.

Slotika boonused

Immortal Romance slotikas ei lase sul pikalt põhimängus niisama aega veeta, vaid rikastab elamust mitmete boonusfunktsioonidega. Üks nendest boonusfunktsioonidest on Chamber of Spins boonusmäng, mis aktiveerub siis, kui saad rullikutele kolm boonussümbolit. Kokku on mängus neli erinevat tasuta spinnide vooru, kuid igaühte saab aktiveerida vastavalt sellele, mitu korda oled boonusvooru juba käivitanud.

  • Amber Free Spins – 10 tasuta spinni 5x kordistajaga. See on esimene boonusvoor, mille saad esimesel tasuta spinnide käivitamise korral.
  • Troy Free Spins – 15 tasuta spinni + Vampire Bats funktsioon, mis muudab sümbolid 2x ja 3x kordistajateks. Selle funktsiooni ligipääsu saad siis, kui oled Chamber of Spins vooru käivitanud 5 korda.
  • Michael Free Spins – selle vooruni jõuad alles siis, kui oled 10 korda saanud vooru käivitada. Tulemuseks on 20 tasuta spinni koos Rolling Reels funktsiooniga ja kuni 5x kordistajaga.
  • Sarah Free Spins – saad 25 tasuta spinni ja Wild Vine funktsiooni, mis muudab sümboleid juhuslikult Wild-sümboliteks (ning lisaks saad uute Scatter-sümbolite eest tasuta spinne juurde).

Põhimängus on veel võimalik ka see, et kuni 5 rullikut täidetakse täielikult Wild-sümbolitega – see funktsioon võib omakorda tuua häid võidusummasid.

Kokkuvõtteks

Immortal Romance on tõeliselt surematu mäng, mis on nii populaarne, et kohati ei pruugi mängijad üldse muid Microgamingu slotikaid proovidagi, sest nad on nii lummatud sellest mängust. Slotika populaarsus ajendas Microgamingut looma sellest mängust isegi uusversioone, sealhulgas isegi Mega Moolah variant, millega saab osa Microgamingu hiiglaslikust jackpotivõrgust. On selge, et see slotikas on loodud selleks, et jääda mängijate südameid vallutama.

Oma suurest volatiilsusest hoolimata sisaldab slotikas kaunist graafilist lahendust ja tasuta spinnide funktsioone, mis hoiavad sind põnevil. Varu lihtsalt kannatust, sest see slotimäng ei pruugi loosida välja võidukombinatsioone väga tihti.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee