Viimati muudetud:
Money Train 2

Money Train 2

5/5
96.40% RTP
Põhiandmed
Nimi Money Train 2
Mängutootja Relax Gaming
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.40%
Avaldamisaasta 2020
Volatiilsus
Maksimaalne võit 50000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Money Train 2

Kus seda mängu mängida saab?

Money Train 2 on paljutõotav slotikas, mille näol on tegemist populaarse mängu järjega. Kui fännidele meeldis juba esimene variant, siis see versioon võib olla veelgi tulisem. Esimene Money Train oli tuntud oma volatiilsuse poolest, kuid Money Train 2 viib asjad veelgi kaugemale, sisaldades muuhulgas mõningaid lisanippe, mis võivad muuta boonusmängu lõbusamaks.

Money Train 2 on Relax Gamingu ülipopulaarne mäng, mistõttu on väga suur tõenäosus avastada see slotikas pea kõigist suurematest Eesti online kasiinodest. Soovi korral võid seda aga mängida ka täiesti tasuta siinsamas Playin.ee lehel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Money Train 2 on suurustleva nimega, kuid selle nime taga peitub nii mõndagi. Esiteks, mängu tegevus toimub vanas kõrbelinnas, mille põnev atmosfäär annab juba mängukogemusele natuke vürtsi juurde. Suurim vürtsiosa on aga slotika potentsiaal: maksimaalne võimalik võit on 50 000x.

Ehkki Money Train 2 on äärmiselt volatiilne mäng, peidab see endas kõrget RTP-määra: kui osta boonusmängu ligipääs (lisamüntide eest), on võimalik nautida 98%-st RTP-d. Tavaline baasmängu RTP on aga märksa madalam: 96.4%.

Slotikas sisaldab mitmeid boonusmehhanisme, kuid kõrge volatiilsuse tõttu tuleb kindlasti varuda kannatust. On väga suur tõenäosus, et võid isegi kümneid või mitusada keerutust ootama enne, kui saad üldse boonusmänguni minna (kui sa just ei otsusta osta boonusmängu ligipääsu).

Slotika boonused

Suuremas osas on mäng samasugune nagu esimene variant, kuid kõik on pisut grandioossem. Samadele boonustele lisaks on Money Train 2 slotimängul taaskeerutuste funktsioon, mis annab taaskeerutuse juhul, kui sinu rullikutele maandus vaid 2 Scatter-sümbolit. Taaskeerutused tekivad seni, kuni saad lõpuks võidukombo kätte ning seejuures lisandub võidule ka kordistaja.

Kui sa peaksid kohe saama kätte 3 Scatter-sümbolit, käivitub lõbus tasuta spinnide voor, mis sisaldab omakorda mitmeid võidumehhanisme. Näiteks, kõik Scatter-sümbolid jäävad Sticky-sümboliteks ning sama juhtub kõikide uute sümbolitega. Iga uus maanduv sümbol toob endaga kaasa kordistaja, mis lõpuks korrutab võidu. Samas aga on osadel sümbolitel muud boonusmehhanismid, ehkki lõppude lõpuks on kõik seotud kordistajatega. Kuldsed boonussümbolid võivad isegi tuua 200x kordistaja!

Kokkuvõttes on erinevaid mehhaanikaid ja kordistajaväärtuseid ning muid eeliseid mängus nii palju, et sul võib võtta pisut aega enne, kui saad päris kõigele jälile. Kokkuvõtlikult võib aga öelda, et Money Train 2 on täis reaalset actionit ja hea õnne korral võib tabada ka suuri võite.

Kokkuvõtteks

Money Train 2 on tuntud mängu järjemäng, mis tõestab, et Relax Gaming on endiselt üks slotimaailma kangelastest. See on tõeliselt volatiilne seiklusmäng, mille peavõidu potentsiaal on samuti kõrge, ehkki sind ootab ees üks metsik rännak ja rohkelt tõusu ning moone. Ootamatus ongi aga selle mängu suurim võlu.

Kui oled valmis väga volatiilseks slotimänguks ning tahad kogeda potentsiaalselt 98%-st RTP-d, on Money Train 2 hea valik, mida nautida Eesti tippkasiinodes.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.