Viimati muudetud:
Piggy Riches

Piggy Riches

4/5
96.40% RTP
Põhiandmed
Nimi Piggy Riches
Mängutootja NetEnt
Mängu teema
Mängu liik
RTP 96.40%
Avaldamisaasta 2010
Volatiilsus
Maksimaalne võit 360000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Piggy Riches

Kus seda mängu mängida saab?

Piggy Riches on NetEnti lõbusa teemaga videoslot, millel on 15 panuserida ja 5 rullikut. Nagu nimi viitab, räägib slotikas väga rikastest notsudest, kes võivad tuua ka mängijatele õnne – seda eriti siis, kui parasjagu on käimas sea-aasta. Slotimängul on pakkuda lisaks humoorikale teemale ka mitmeid boonusfunktsioone, rääkimata ka üsna kõrgest teoreetilisest tasuvusest, mis on võrdväärne NetEnti maailmakuulsa progressiivse slotikaga Mega Fortune Dreams.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Üks põhjuseid, miks Piggy Riches slotikas lahti teha, on selle vahva teema. Slotika taustal mängivad meeleolukad pubihelid ja põrsahääled, mis panevad juba niigi tasapisi itsitama, kuid ka mängu graafika on omamoodi lõbus. Rullikutel tiirlevad sümbolid on seotud põrsaste ja kalliskividega – seda ei pruugi näha just iga päev. Üldises võtmes on mäng aga väga tagasihoidlik ning pigem klassikalise välimusega, kuna tegemist on ühe vanema NetEnti slotikaga.

Kuna mängul on vaid 15 võiduliini, on ka minimaalne võimalik panus 0.15 eurot. Panustamise alustamiseks tulebki esmalt paika panna panuse suurus – selle jaoks tuleb kasutada rullikute all olevaid rohelisi nuppe, mille vahendusel saab valida nii panuse ridasid, tasandeid kui ka mündi väärtust.

Slotika boonused

Piggy Riches ei ole lihtsalt lõbusa teemaga slotikas – tegelikult on mängus võimalik võita üsna arvestavaid summasid. Kõige suurema väärtusega sümbol annab suisa 2000x võidu viie sümboli korral. Omaette väärtus on antud isegi tasuta spinnide sümbolile, uuemates slotimängudes aga sellist tava enam üldiselt ei ole. Juba ainuüksi sel põhjusel võib Piggy Riches avaldada muljet.

Sarnaselt paljudele teistele videoslottidele on Piggy Riches slotikas olemas nii Wild asendussümbol kui ka Scatter-sümbolid, mis toovad tasuta spinne. Wild-sümbol tegutseb tavalise asendava sümbolina, kuid selle rakendumisel antakse auhinnaks lausa kolmekordse suurusega võidud. Scatter-sümbol võib anda kuni 28 tasuta spinni ja ka selle vooru võidud võivad olla mitmekordse suurusega.

Nende funktsioonidega mäng küll piirdub, kuid arvestades suuri sümbolite väärtuseid ja neid kahte boonusfunktsiooni, võib Piggy Riches olla üsna tulus mäng.

Kokkuvõtteks

Piggy Riches on lõbus slotimäng, mis tõestab, et toreda kasiinomängu tegemiseks ei tule keskenduda üksnes vanadele teemadele nagu kalliskivid ja muu taoline, vaid toimib ka midagi uuenduslikku – olgu selleks kas või rikkad põrsad. Mäng on väga meelelahutuslik tänu oma graafikale ja helilahendusele ning võib seejuures ka muuta mängija kukru paksemaks.

Selle kõige järgiproovimiseks võid katsetada demoversiooni, milles avanevad sulle kõik Piggy Riches slotika võlud.