Viimati muudetud:
Rainbow Riches

Rainbow Riches

5/5
95% RTP
Põhiandmed
Nimi Rainbow Riches
Mängutootja WMS
Mängu teema Muinasjutt
Mängu liik Videoslotid
RTP 95%
Avaldamisaasta 2009
Volatiilsus
Maksimaalne võit 250000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Rainbow Riches

Kus seda mängu mängida saab?

Me kõik teame, et vikerkaare lõpus on härjapõlvlane kullapotiga ning sellest uskumusest tulenevalt on slotitootjad olnud juba ammu inspireeritud. Üks sellistest slotitootjatest on WMS, kelle klassikalise maiguga Rainbow Riches keskendub kullapaja otsingutele. Rainbow Riches on üks vanimaid online slotikaid, mida tänasel päeval mängida saab: see anti välja juba 2009. aastal.

Slotikat saad tasuta mängida siinsamas meie lehel või alternatiivina võid suunduda pärisrahamängu, valides endale sobiva online kasiino.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Olgu kohe eos öeldud, et Rainbow Riches ei ole just visuaalselt lummav mäng. Tõtt öeldes ei anna seda mängu võrrelda moodsate videoslotikatega, ehkki ka selle mängu sümbolite asetus on 5×3 ruudustikul. Kogu graafika on lihtsalt iganenud ja natuke kohmakas, eriti nende jaoks, kes on proovinud moodsamaid videoslotse.

Rainbow Riches slotika maksimaalne võimalik võidusumma on 250 000 münti, mis võib olla üpris priske summa ning seejuures on slotika volatiilsus keskmine, muutes võitude tekkimise pisut tõenäolisemaks. Samuti peidab slotikas oma tagasihoidliku kesta all mitmeid boonusvariante, kuid teisest küljest on mängu RTP vaid 95%. Alla 96%-se RTP-ga mänge üldiselt enam näha ei taha, seega pole see mäng võib-olla parim igale maitsele. Samas aga teeb asja tasa keskmine volatiilsus.

Slotika boonused

Iga slotimängu hing ja süda on boonusmängud ja Rainbow Riches suudab suisa üllatada 3 põneva boonusmänguga.

Esimene oluline boonusmäng on inspireeritud puuviljaslotikatest. Kui sa saad rullikutele 3 härjapõlvlase sümbolit, aktiveerub omamoodi õnneratas, millele on märgitud kordistajad. Sa saad ratast keerutada seni, kuni maandud numbrite peal ning lõpptulemusena korrutatakse sinu panus boonusmängus saadud kordistajaga.

Kui sa saad sümbolile kolm soovikaevu sümbolit, aktiveerub boonusmäng, mille raames saad valida kaevu – igas kaevus on juhuslik kordistaja.

Viimane oluline boonusfunktsioon aktiveerub 3 kullapaja leidmisel. Väljale hüppab härjapõlvlane, kelle ümber tiirlevad kullapajad ning sa saad endale ühe nendest kullapadadest. Auhind on aga jällegi sama – saad endale juhusliku kordistaja, millega korrutatakse sinu panust.

Rohkem boonuseid slotikal varuks ei ole, kuid tänu nendele kolmele boonusvoorule võib mängimine olla üpris põnev. Ainsad miinused on tasuta spinnide puudumine ja asjaolu, et lõpuks võivad ka need kolm boonusvooru muutuda pisut üksluiseteks, kuna lõppauhind kordub ikka ja jälle.

Kokkuvõtteks

Kas just miljonäriks Rainbow Riches mängus saab, on kaheldav, kuid oma rikkalike boonusmängude ja keskmise volatiilsuse poolest on tegemist võluva mänguga, mis võib sind enda poolele kallutada. Visuaalsed efektid ei ole küll just midagi kiiduväärt, kuid oma boonuste poolest hoiab slotikas sind pidevalt põnevil. Kes teab – võib-olla skooridki endale kullapaja selles mängus!

Pea lihtsalt silmas, et Rainbow Riches RTP on üpris madal ja puudub ka tasuta spinnide voor, seega on see slotikas, mida tasub kindlasti kõigepealt katsetada demoversioonis, et mängu olemusega lähemalt tutvuda.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.