Sakura Fortune

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Sakura Fortune
Mängutootja:
Quickspin
Tootlus mängijale:
96.58%
Aasta:
2017
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
40

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
100 spinni
Saa oma võidud kätte 5 minutiga
350 tasuta spinni uutele mängijatele

Sakura Fortune

05.04.2023

Idamaised slotid on alati mängijaid peibutanud, aga vähesed on suutnud seda teha sellisel skaalal nagu Quickspin oma Sakura Fortune slotimänguga, mis on tänaseni üks online kasiinode kõige populaarsematest mängudest.

Mängu keskmes on kaunis printsess Sakura ning slotikas meelitab mängijaid oma uuendusliku Achievement Engine süsteemiga, mis võib tuua lahedaid võiduvõimalusi.

Kui tahad mänguga lähemalt tutvust teha, kasuta siin lehel olevat demoversiooni, mille vahendusel saad slotikat mängida täiesti tasuta.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Sakura Fortune on 5 rulliku, 4 rea ja 40 võiduliiniga slotikas, mille volatiilsus on eriti kõrge: mängurid räägivad, et selle slotika suhtes tuleb lausa olla ettevaatlik. Samas aga on mängu maksimaalne võit vaid 400x, mis on volatiilsete slotikate puhul ebatavaline. Sakura Fortune’i RTP on samuti üpris keskpärane: 96.58%.

Üks parimaid osasid selles slotimängus on selle visuaalne külg. Quickspin on teinud suurepärase töö, muutes iga pisidetaili temaatiliseks ning tekitades idüllilise atmosfääri.

Mis puudutab sümboleid, siis selles slotis tahad eelkõige ekraanile saada keisri ja printsessi sümbolid. Keisri sümbol on kõige väärtuslikum: 10x võiduliinil, kuid printsessisümbol annab auhinnaks Scatter ja Wild-sümboleid.

Slotika boonused

Nagu mainitud, siis Sakura Fortune’i võimalikud võidud võivad olla üpris väikesed, ehkki slotil on mitmeid boonusfunktsioone. Muidugi sõltub kõik õnnest, seega ei tasu heituda – Sakura Fortune võib hea õnne korral ikkagi tuua ka kopsakaid võite.

Erilist tähelepanu tasub pöörata printsessisümbolile, kuna just see sümbol võib tuua parimaid võite, täites Wild-sümboli ülesannet. Seejuures tekib see sümbol ekraanile virnastatud kujul, kolmele keskmisele rullikule.

Üks põnev lisafunktsioon võib „lükata“ printsessisümboleid juhul, kui sümbol on ekraanil vaid osaliselt. Kui sümbolit lükatakse niimoodi, käivitub lisaks ka taaskeerutuse funktsioon. Kui peaksid saama veel virnastatud Wild-sümboleid, võid saada uusi taaskeerutusi. See jätkub seni, kuni rullikutele ei tule enam Wild-sümboleid.

Kui märkad ekraanil kollast lehvikut, on tegemist Scatter-sümboliga, mis aktiveerib tasuta spinnide vooru 5 keerutusega. Kui vooru käigus tekib rullikule printsessi Wild-sümbol, katab see koheselt kogu rulliku ja jääb paigale kogu vooru ajaks, andes ka taaskeerutuse. See voor on just see, mida peaksid jahtima Sakura Fortune’is.

Kõige põnevam osa Sakura Fortune slotimängus on Quickspini uuenduslik Achievement Engine süsteem. Mängus on võimalik käivitada teatud sündmused, mis annavad sulle Quickspini tokeneid, mida võid kasutada boonusauhindade lunastamiseks.

Sarnast süsteemi saad kohata ka teistes Quickspini moodsates slotikates.

Kokkuvõtteks

Sakura Fortune on kauni välimusega slotikas, mis kahtlemata meelitab oma idamaise võluga. Ainus, millest on aga pisut kurb, on slotika madal võiduvõimalus: paraku ei ole 400x võiduvõimalus eriti ahvatlev slotimängus, mille volatiilsus on niivõrd kõrge nagu sellel mängul. Seetõttu ei pruugi Sakura Fortune olla just slotimäng igaühele.

Plusspoolelt saad aga selles mängus proovida Quickspini uuenduslikku mängumehhanismi ning vaadates mängu populaarsust, siis tundub, et kõrge volatiilsus ja madal võiduvõimalus ei heiduta paljusid.

Sakura Fortune on saadaval ka enamikes Eesti kasiinodes – vali lihtsalt mõni välja ja asu mängima.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee