Viimati muudetud:

Quickspin

Quickspin logo

Quickspin – slotid, mis on mõeldud kasiino koorekihile

Quickspin on üks vanimatest online videoslottide tootjatest. Rootsi mängustuudio sai alguse 2011. aastal tagasihoidliku väikese projektina, mida ajasid kolm tragi kutti. Nad olid ise mängurid, kuid avastasid, et mängumaailmas pole päris seda, mida nad tahaksid näha. Seega, nad panid käpad kokku ja asusid ise mänge tootma.

2016. aastaks oli Quickspinist saanud arvestatav jõud kasiinoturul, mistõttu otsustas Eesti juurtega kasiinoettevõte Playtech Quickspini ära osta. Quickspin tegutseb endiselt oma nime all ja teeb oma tubli tööd edasi, kuid neid toetab nüüd Playtechi innovatsioon, mis on iseenesest juba väga suur tunnustus.

Quickspin pole lihtsalt videoslottide looja, vaid ettevõte, kes leiutab pidevalt uusi ja paremaid mehhaanikaid. See innovatsioon kandub igasse mängu, mistõttu ongi Quickspin mängijate seas nii palavalt armastatud.

Parimad online kasiinod Quickspini mängude mängimiseks

Quickspin on ka Eestis palavalt armastatud ja leitav väga paljudes kvaliteetsetes online kasiinodes. Leia siit endale sobiv kasiino – alljärgnevad mängukohad pakuvad kõik Quickspini mänguportfoolio paremikku.

Quickspini mänguvalik

Quickspini videoslotivalikus on tänaseks üle 70 slotika, enamus neist saadaval mobiilil ning iga aasta lisandub valikusse kümmekond uut mängu ehk peaaegu iga kuu üks uus mäng. Ettevõte on keskendunud täielikult videoslottide väljatöötamisele ja tuleb välja aina paremate funktsioonidega oma mängudes.

Quickspini graafikastiil meenutab multikaid. Mitmed mängud põhinevadki muinasjuttudel või multikateemadel – see nähtub näiteks Quickspini populaarses Big Bad Wolf slotikas või kuldkiharakese teemal loodud mängus Goldilocks and the Wild Bears.

Põnevatele teemadele ja kaasahaaravale graafikale lisaks sisaldavad Quickspini slotid mängustamise elemente. Näiteks saab mitmetes Quickspini mängudes koguda väikeseid märke, millega saad endale „osta“ otsetee boonusmängu.

Kõik Quickspini slotid pulbitsevad boonusmehhanismidest – võid eest leida kordistajaid, Wild-sümboleid, tasuta spinne, boonusmänge ja palju muud.

5 parimat Quickspini mängu

Quickspini portfoolio ei ole küll nii suur, kui näiteks Net Entertainmentil, kuid mängutootja paneb rõhu kvaliteedile, mitte kvantiteedile (mitte et NetEnt poleks kvaliteetne!). Quickspini 70-pealise mänguvaliku kõik mängud on omamoodi erilised, kuid alljärgnevad viis on eelkõige väärt pjedestaalile tõstmist.

Big Bad Wolf

Big Bad Wolf ei ole mitte lihtsalt Quickspini üks parimaid mänge, vaid üks kõige armastatumaid slotimänge üldse online kasiinodes. Mängu nimi avaldab juba natuke selle olemust: see slotikas keerleb ei kellegi teise kui muinasjutuhundi ümber, kes jälle oma koerusi teeb. Slotimängus näed isegi kolme põrsakest, kes meeleheitlikult kaitsevad oma kodu hundi eest.

Lisaks tabavale graafikale sisaldab Big Bad Wolf slotikas lahedaid boonuseid. Üks parimaid neist on „maja ärapuhumise“ boonusmäng, mille raames saad tasuta keerutusi.

Ka slotika tasuvusprotsent on üpris kõrge – 97.34%. Kaunis graafika viib sind tagasi lapsepõlve ja haarab oma mitmekülgsete boonusmängudega.

Joker Strike

Treasure Island

Quickspin ei ole küll esimene, kes on sellise nimega sloti peale tulnud, kuid nende versioon on üks kõige põnevamaid. Treasure Island viib sind piraadiretkele, mis tõotab edu korral endaga kaasa tuua suure varanduse. Slotikas sisaldab tervet jada boonusmänge: virnastatud aardekirstud, tasuta spinnid, „piraadirünnaku“ boonus ja isegi aardejaht.

Mängu pikk jada boonusfunktsioone ei jäta sind kunagi igavlema. Üks hetk otsid aaret, teine hetk hüppad eest ära kahuritelt! See slotikas teab, kuidas kasiinosõprade meelt lahutada.

Joker Strike

Sakura Fortune

Kõik kasiinomängude tootjad on mingil määral puudutanud idamaiseid teemasid, kuid vähesed on teinud seda nii unikaalselt kui Quickspin oma Sakura Fortune slotikaga. Mängus on pisut armastust, pisut ohtu ja rohkelt võite!

Mängu rullikuid saadab kaunis daam, kes muudab slotika intrigeerivalt võidurohkeks. Kui sa tabad selle daami oma rullikutelt (ja seda ei pruugi juhtuda tihti), on tulemuseks rikkalik boonus.

Joker Strike

Sinbad

Sinbad on järjekordne muinasjutuline Quickspini slotikas, mis on mängijate poolt saanud väga head vastukaja. Seda ilmselt kõrge tasuvusprotsendi pärast: 97.1%.

Seiklusliku teemaga slotimängus saad sa kaasa elada kangelaslikule Sinbadile, kes rändab ringi ja muuhulgas korjab oma teel kokku palju kalliskive ja kuldmünte.

Slotimäng on olemuselt üpris klassikaline oma 25 võiduliiniga, kuid sisaldab suisa kolme erinevat tasuta spinnide vooru ja mõistagi on sloti animatsioonid taevalikud!

Joker Strike

Joker Strike

Viimane, kuid kõige olulisem, on Quickspini klassikalisem videoslot nimega Joker Strike. Slotika teoreetiline tasuvus küündib üle 98% hea õnne korral, tehes sellest mängust Quickspini portfoolio ühe kõige „tulusama“ slotika.

Slotika temaatika läheb tagasi kasiinomängude juurte juurde. Mäng sisaldab jokkereid ja klassikalisi mängusümboleid, mille taustal on lihtsalt „glamuurne“ linnamiljöö. Esmapilgul ei näe mäng välja eriti eriline ega unikaalne, kuid mängima asudes muudab slotikas su arvamust täielikult.

Mängul on üks väga eriline mehhaanika, mis kannabki nime Joker Strike. Võidukombinatsiooni saamisel tõstetakse võidusümbol esile. Seejärel liigub ekraanile valgus, mis tõstab esile veel sümboleid ning kui valgus jääb seisma võidusümbolil, lisatakse rullikule neid sümboleid juurde, et luua suuremaid võite.

Joker Strike ühendab endas kõik omadused, mis kasiinomänguritele meeldivad: lihtne disain, loogilised kombinatsioonid ja ütlemata põnev boonusmehhaanika!

Joker Strike

Quickspini mängude tasuvus

Quickspin on mängijate seas armastatud, kuna enamikel slotikatel on väga kõrge RTP! Joker Strike on oma 98%-se tasuvusega üks kogu tööstuse kõige parema tootlusega slotikaid üldse. Kõige madalam Quickspini slotikas on 96.04%-se RTP-ga, mis on siiski tööstuse keskmisest kõrgem. Quickspini slotikate keskmine RTP on umbes 96.62%.