Viimati muudetud:
Satoshi’s Secret

Satoshi’s Secret

4/5
96% RTP
Põhiandmed
Nimi Satoshi’s Secret
Mängutootja Endorphina
Mängu teema Tehnoloogia
Mängu liik Videoslotid
RTP 96%
Avaldamisaasta 2015
Volatiilsus
Maksimaalne võit 500000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Satoshi’s Secret

Kus seda mängu mängida saab?

×

Would you like to play Satoshi’s Secret on the recommended casinos?

Kui oled krüptoraha maailmaga kursis, siis peaks Satoshi’s Secret olema slotikas, mille nimi juba ütleb sulle üht-teist. Tegemist on slotikaga, mille kogu temaatika põhineb krüptorahal – sestap on see mäng futuristlik ja omapärane. Matemaatilised arvutialgoritmid, Bitcoini boonussümbol ja unikaalne boonusmäng – see kasiinoslotikas on iga tehnoloogiafänni unelm.

Satoshi’s Secret slotika RTP on 96% sarnaselt teistele Endorphina mängudele ning mängu volatiilsus on keskmine, seega võib mängust oodata regulaarsemaid võite. 6 rullikuga slotikal on võiduliine kokku 20 ning maksimaalne võit saab olla 50 000.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Satoshi’s Secret viib sind oma disainilahendustega just nagu Matrixi filmi: kogu slotika disain näeb välja just nagu arvutivõrgustik.

Teema keskmes on krüptoraha, seega on kõik sümbolid, taust ja iga viimnegi pisidetail küberteemaline. Sümbolid annavad küberteemale viimase hoo: rullikutel tiirlevad krüptorahad, kiibid ja üks müstiline kapuutsis häkker. Taustal mängib muidugi elektrooniline muusika, mis lisab mängu üleüldisele futurismile veelgi rohkem jõudu.

Võib julgelt öelda, et krüptoraha või häkkerite teemal pole veel slotikaid valmistatud – vähemalt mitte nii ägeda disainiga nagu seda on Endorphina Satoshi’s Secret.

Satoshi’s Secreti panuselimiidid jäävad vahemikku 2-10 ning ühel võiduliinil saab võita maksimaalselt 250x: seda siis, kui saad rullikutele kuus häkkerisümbolit.

Slotika boonused

Kuigi Satoshi’s Secret slotika teema ja disain on iseenesest juba nii lahedad, et kutsuvad pikemalt mängima, siis slotikas peidab oma küberteema taga vingeid boonusmehhanisme. Huvitaval kombel ei ole mängus tasuta spinne, kuid teised boonusmängud on niivõrd unikaalsed (ja potentsiaalselt võidurohked), et tasuta spinne ei igatse.

Üks peamiseid Satoshi’s Secret sloti boonusmänge on nö valuutavahetusboonus, mis on vaieldamatult üks kõige unikaalsemaid boonusmänge üldse. Kui saad ekraanile vähemalt 4 Bitcoini sümbolit, antakse sulle auhinnaks x30. Sul on seejärel valik, kas võtta see summa või riskida sellega ning suunduda boonusmängu. Kui valid viimase, käivitub boonusmäng, kus pead valima valuuta ning panustama sellele, kas valuuta hind „kukub või tõuseb“. Kui sinu valitud valuuta hind tõuseb, võidad!

Teine lahe boonus tekib juhul, kui sinu ekraanile satub tähesümbolitest kokku sõna „QWERTY“. Selle boonuse puhul näidatakse sulle erinevaid pangakontosid ning sinu ülesanne on neisse sisse häkkida. Sa võid häkkida nii palju kui soovid, aga erinevad pangakontod on erineva raskusastmega ning iga häkkimine pole sugugi edukas. Igal juhul garanteerib see boonusmäng meeletu adrenaliinisööstu!

Kogu Satoshi’s Secret slotimängul on sisseehitatud riskimismehhanism. Pärast iga võitvat keerutust on sul võimalik riskida oma võitudega, lootuses võitu kordistada. Tegemist on klassikalise gamble-funktsiooniga, kus pead valima suvalisi kaarte ning lootma, et need on diilerist kõrgema väärtusega.

Kokkuvõtteks

Satoshi’s Secret on tõeliselt haruldane slotikas: see on futuristlik, ent ühtaegu ka realistlik, arvestades, kuidas krüptorahad on populaarsust kogunud. Slotikal on võrratud boonusmehhanismid ja unikaalne temaatika, mis meeldib kindlasti just neile, kes ka muidu on Bitcoini fännid.

Satoshi’s Secret on suurepärane valik, kui oled huvitatud krüptoteemadest või tahad mängida midagi täiesti teistsugust.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.