Viimati muudetud:

Zinkra kasiino

3.9/5
3.9/5
SafePlay
 • Mängi ilma registreerumiseta
 • Iga nädal 10% cashbacki
 • Sajad slotikad ja live-kasiino
Boonus
800€
Tasuta spinnid
100
Min. sissemakse 20 €
Kiireim väljamakse Kohene
mt
Tegevusluba Malta

Kiire ülevaade:Zinkra kasiino

Zinkra on verivärske litsentsiga, 2023. aasta teises pooles Kahnawake hasartmängulitsentsi saanud kasiino, mis on ka varasemalt olnud tegev ja aktiivne, kuid on alles nüüd saavutanud laiema tuntuse ja populaarsuse. Kasiino emafirma Starscream Limited omab mitut erinevat kasiinobrändi, Zinkra on nende slotimängude pakkumisele keskendunud staarkasiino. Tutvustame Zinkra pakkumisi ja võimalusi, et saaksid otsustada, kas kasiino on Sulle sobiv kaaslane.
Loe rohkem
 • Zinkra 1
 • Zinkra 2
 • Zinkra 3
 • Zinkra 4
 • Zinkra 5
Plussid
Enam kui 5000 mängu
Neljatasemeline lojaalsusprogramm
Korralik valik erinevaid maksemeetodeid
Kutsuv cashback-boonus
Miinused
Puudub eesti keele tugi
Puudub KKK-sektsioon
SafePlay
Klienditoe vastamisaeg: Paar minutit
Väljamaksekiirus: Kohene - Paar minutit
KYC protsessi kiirus: Paar minutit

Mida me arvame kasiino Zinkra kohta?

Zinkra on eriti kutsuv neile, kes otsivad võimalust teha oma hasartmängupanused krüptoraha eest, sest see online kasiino pakub kahte erinevat lahendust krüptomaksete tegemiseks. Samuti saavad krüptomängijad osa ka tervitusboonusest – sageli seavad konkurendid sissemakseboonusle piirangu, mis ei võimalda krüptomakse tegemisel boonust aktiveerida. 

Kuigi Zinkral puudub spetsiaalne mobiilirakendus ja kasiino kampaaniate valik on veel kesine, ei tasu nendel asjaoludel lasta end heidutada – kasiino töötab ka mobiilis suurepäraselt ja häda pärast saab kasiinot kasutada ka eesti keeles, kuid seda masintõlgituna läbi Google Translate tõlketeenuse. Kasiino saab plusspunkte ka selle eest, et siinseid slotikaid on võimalik ka demoversioonis mängida ehk Sa võid ilma reaalset raha panustamata proovida, kas slotikas meeldib Sulle või ei.

Võta boonus

Kasiino Zinkra info ja boonused

Slotimängude paradiis kõigile rullikukeerutajatele. Tuhanded slotimängud ootavad Zinkras, kasiino annab Sulle omalt poolt 100 tasuta keerutust ja kuni 800 € boonusraha.
Põhiandmed
NimiZinkra
Loomisaasta2021
Tegevusluba Malta
Omanik Gammix Limited
PlatvormGammix Limited
Veebilehtzinkra.com
E-posti aadress[email protected]
Telefon-
Mänguautomaadid
Eesti keel
VIP-programm
Mängustamine
Tegevusloa number MGA/B2C/295/2015
Boonused
Tervitusboonus
1. sissemakse boonus 100%
Maks. 1. sissemakse boonus 100% / 300€ + 30 TK
Boonuse lunastamisnõuded 40x
2. sissemakse boonus 100% / 200€ + 30 TK
3. sissemakse boonus 100% / 300€ + 40 TK
4. sissemakse boonus -
5. sissemakse boonus -
Boonuskood -
Non-sticky boonus
Min. sissemakse boonuseks 20 €
Tasuta spinnid
Tasuta spinnid 100
Riskivabad keerutused -
Riskivabade spinnide tingimused 40x
Sissemakseta boonus
Sissemakseta tasuta spinnid -
Tasuta raha -
Lisaboonused
Live-kasiino boonus -
Panustamisboonus -
Sisse- ja väljamakse
Sissemakse
Min. sissemakse 20 €
Teenustasu Lisatasusid pole
Väljamakse
Min. väljamakse 20€
Väljamakselimiit 20 000€ / kuu
Teenustasu Lisatasusid pole
Makseviisid
Mänguvõimalused
Mänguautomaadid
Keno
Live-kasiino
Spordipanustamine
Progressiivne jackpot
Bingo
Virtuaalne spordipanustamine

Hinnang

3.9/5.0
Boonused
4.0
Mänguvalik
4.0
Veebilehe disain
3.7
Kasutussõbralikkus
4.0
Klienditeenindus
3.0
Maksed
4.5

Kuidas me kasiinosid hindame?

Me uurime, analüüsime ja hindame iga uut online kasiinot hoolikalt enne selle avaldamist oma lehel. Meie peamine eesmärk on tuua lugejateni ainult kontrollitud, turvalised ja usaldusväärsed kasiinod. Me saame tihti informatsiooni olemasolevate kasiinode või uute kasiinode kohta ning seejärel uurime neid hoolikalt veendumaks, et portaal vastab meie standarditele. Kui põhistandardid on paigas, hindame kasiinot vastavalt meie kriteeriumile ning sellest moodustub ka lõplik skoor.

Loe rohkem

Arvustused

Jaga oma arvustust

Sinu kommentaar võib olla positiivne, negatiivne või neutraalne, kui see on vähegi sinu enda kogemus olnud. Kõiki kommentaare loetakse enne avaldamist, seega võib arvustuse avaldamine võtta aega mõned tunnid.

Kas sa kasutasid boonust?
Kas tegid sissemakse?
Hinnang:


Zinkra kasiino tervitusboonus, kampaaniad ja muud boonused

Zinkra toetab värskelt saidiga liitunud kasiinohaisid stardipaketiga, mis sisaldab endas 100 tasuta keerutust ja kuni 800 euro väärtuses boonusraha. Stardipakett on ära jaotatud esimese kolme sissemakse peale.

SissemakseBoonuse protsentMaksimaalne boonussummaTasuta keerutusedMinimaalne sissemakseLäbimängimiskohustus
1.100 %300 €3020 €40x 
2.100 %200 €3010 €40x 
3.100 %300 €4020 €40x 

Tervitusboonusele kehtivad tingimused

Nagu igas muus kasiinos, kehtivad ka Zinkra tervitusboonusele reeglid ja tingimused, mis panevad paika boonuse kasutamise kohta käivad olulisemad faktid. Zinkra tervitusboonusele kehtivad järgmised piirangud ja tingimused: 

 • Boonust saab kasutada vaid värskelt registreerunud mängija.
 • Boonus kehtib vaid esimese kolme makse tegemisel ehk seda ei saa hiljem kasutada.
 • Alla 50 euro suuruse sissemakse korral on boonusrahaga mängides teenitud võidu maksimaalne lagi 10x sissemakse suurusest.
 • Enam kui 50 euro suuruse sissemakse tegemisel on boonusrahaga teenitud võitudele kehtestatud maksimaalne lagi 5000 eurot.
 • Boonus kehtib 20 päeva peale konto loomist.
 • Läbimängimiskohustuse täitmisel lähevad erinevates mängudes tehtud panused arvesse kas 100%-liselt või 20%-liselt. Mängude liigituse ja nimistu leiab kasiino üldtingimuste lehelt. 

Tervitusboonusele kehtivad ka kasiino üldised reeglid, millega peaks iga huviline enne kasiinosse konto loomist tutvuma.

Muud Zinkra boonused

Tervitusboonus pole ammugi ainus boonus, mida kasiino külalised kasutada saavad. Valides oma kodukasiinoks Zinkra, saad osa võtta ka kampaaniatest nagu:

 • Iganädalane cashbacki-esmaspäev: teeni slottidelt kaotatud summast osa tagasi. 10% cashbacki igal esmaspäeval kell 16:00 (Eesti aja järgi), minimaalselt makstakse välja 5 €.
 • Nädalavahetuse slotiralli: iga slotikates panustatud 20 euro eest teenib mängija punkte, mis vahetatakse kasiino poolt tasuta keerutusteks. Arvesse lähevad neljapäeva ja pühapäeva vahel tehtud panused, tasuta keerutused ilmuvad Sinu Zinkra kontole järgmise nädala kolmapäeval. 
 • Kampaaniad erinevate slotitootjate mängude mängimiseks: võid osa võtta Pragmatic Play või mõne muu suurema slotitootja auhinnasadudest või slotikampaaniatest.
 • Lojaalsusprogramm: neljatasemeline lojaalsusprogramm, kus saab punktide kogumisega jõuda järjest kõrgematele tasemetele ja nautida eksklusiivseid boonuseid nagu kõrgem cashbacki-protsent ja tasuta keerutused kindlates mängudes kasutamiseks.

Tutvu kõigi Zinkra aktiivsete boonustega nende kampaanialehel või liitu uudiskirjalistiga, et saada värskeim info SMS-i kaudu mobiilile või e-kirjana oma postkasti.

Zinkra kasiino litsents ja ohutus

Online kasiinot haldab eksootilisel Santa Lucia saarel registreeritud ettevõtte Starscream Limited, kes seisab ka mitme teise populaarse slotikasiino edu taga. Kasiinoteenuse pakkuja on Zinkra brändi alt hasartmänguteenuste pakkumiseks hankinud Kanadas asuva põlisreservaadi Kahnawake hasartmängukomisjoni poolt väljastatud litsentsi nr 00952. Starscream on Euroopas kasiinoteenuste osutamiseks loonud ja registreerinud ettevõtte Stardust Global CCS, mis on registreeritud Küprosel. Mõlemad registreeringud – nii kasiinolitsents kui Euroopa tegevusluba – on pärit aastast 2023.

Kuigi kasiinol puudub Eesti litsents, ei tähenda see, et eestlased pole Zinkras mängima oodatud: ka välismaise litsentsi olemasolu näitab, et kasiino on turvakontrollid edukalt läbinud ja see on tunnistatud ausaks hasartmänguteenuse pakkujaks. Enne litsentsi väljastamist kontrollis Kahnawake litsentsikomisjon, et:

 • Kõik kasiino omanikud ja osanikud on ilma kriminaalse taustata
 • Kasiinos kasutatav turvatarkvara on tõesti turvaline
 • Pakutavad maksemeeetodid on ohutud ja sobivad erinevates riikides kasutamiseks
 • Kasiino annab hasartmängude mängimise võimaluse vaid nende riikide elanikele, kus hasartmängimine ei ole keelustatud tegevus.

Kasiino kodulehel on ka sektsioon vastutustundliku mängimise kohta, mis toob välja, kuidas kasiino soovitab mängijal hasartmängimist kontrolli all hoida. Siit leiad:

 • Üldised näpunäited oma hasartmängukäitumise kontrollimiseks
 • Enesehindamise testi
 • Juhised ajaliste ja rahaliste limiitide seadmiseks
 • Maailma ühe juhtiva hasartmängusõltuvuse abiorganisatsiooni QuitGamble tutvustuse

Zinkra kasiino mänguvalik

Zinkra reklaamib oma kodulehel, et nende kasiinos saab mängida 5000+ erinevat slotimängu ja muud kasiinomängu, seega ei jää siin igavusse ükski slotientusiast. 5000 ja enama mängu seast leiab nii slotikaid, kraapekaid, crash-mänge kui ka virtuaalseid ja live-kasiinomänge. 50+ mängupakkuja seas on esindatud iga kasiino juveelid Pragmatic Play, Evolution ja Games Global, aga Zinkra valikust puuduvad sellised suured tegijad nagu NetEnt ja Play’n GO. See-eest on siin rohkelt mänge pisitootjatelt nagu Platipus ja Fazi, kelle loominguga tasub kindlasti tutvuda.

Zinkra Kasiino mänguautomaadid

Zinkra slotikad

Kasiinolehe ettevõtmisel näed vaikimisi vaatena kasiino kõige populaarsemaid mänge, mille hulgas on kõik mängutüübid segamini. Soovi korral võid slotid muude mängude seast välja sorteerida nupu “Video Slots” abil ning tutvuda vaid slotivalikuga. Iga mängu eelvaate all on ka suurelt kirjas selle tootja, kindla mängulooja slotte aitab leida “Providers” nimeline nupp, kus saad enda jaoks huvitavad tootjad teiste seast eraldada.

Slotimängude seast leiab ligi 60 Megaways-mängu ja ka erinevad iseseisvate auhindadega jackpotislotid. Neid, kelle unistuseks on miljonite jahtimine, rõõmustab kindlasti Mega Moolah ja WOWPot jackpotisüsteemidega liitunud slotikate valikus nägemine. Kahjuks ei ole need mängutüübid teiste seast kuidagi eraldatud – konkurendid kipuvad neid populaarseid mängutüüpe eraldi alakategooriatesse kokku koguma – ja seetõttu peab neid nime järgi otsima.

Muud lõbusad kasiinomängud

Kasiino mängudelehel on kaks sektsiooni, millesse on kogutud pakutavad virtuaalsed lauamängud ja virtuaalspordimängud. Zinkras saab mängida ka nii crash– kui smash-tüüpi mänge, kuid need ei ole veel omaette kategooriasse ära eraldatud. Mängud nagu Aviator, JetX ja Big Bass Crash tulevad otsingut kasutades viisakalt välja ja üldise otsingusõna “crash” kasutamine toob ette tosina seda tüüpi mänge. 

Ka lotomängud nagu bingo, kraapekad ja keno tuleb otsingu kaudu teiste seast eraldada, kuid otsing ei võta kaua aega ja ei tohiks kasiino kasutajat liigselt koormata. Muidugi oleks mugavam näha neid eraldi kategoorias, kuid kasiino on alles uus ja oma imago ja funktsioonide kujunemise faasis.

Zinkra live-kasiinomängud

Nagu välismaisele kasiinole kohane, pakub Zinkra Eesti online kasiinodega võrreldes laiemat popurriid erinevaid stuudiomänge. Siinsest live-mängude sektsioonist leiab lauamängude huviline nii kohalikest kasiinodest tuntud mängutoad Evolution Gamingu ja Pragmatic Play stuudiotest, aga ka käputäie mänge sellistelt stuudiotelt nagu:

 • Betgames.tv
 • Reevo
 • Bombay Live
 • Kalamba Games
 • Vivo Gaming
 • Ezugi

Siiski moodustavad live-mängude põhiosa kahe suurema tootja erinevad paralleelsed mängutoad, milles mängida blackjacki, bakaraad, täringumänge või ka mängušõusid. Telemängud kipuvad teiste live-mängude valikusse ära kaduma – live-mänge eelistav külastaja rõõmustaks kindlasti, kui need oleksid omaette alakategoorias. Zinkras saad osa võtta kõigist kasiinoklassikateks muutunud telemängudest nagu Sweet Bonanza Candyland Pragmatic Play varamust ja Monopoly Live Evolution Gamingu stuudiost.

Kuidas Zinkra kasiinos konto luua?

Kui jumaldad mõelda võimalusest mängida tuhandeid põnevaid slotimänge ja ei pane pahaks, et seda ei saa eesti keeles teha, on Zinkra suurepärane valik – oma napist tegutsemisajast olenemata on kasiino suutnud saavutada rahvusvahelise edu ja siin mängivad samal ajal tuhanded kliendid erinevatest maailma riikidest. Soovi korral Zinkra Eesti mängijate armeesse astuda pead järgima vaid paari lihtsat sammu ja konto ongi mängimiseks valmis.
Kui kaua: 10 min
Sul on vaja: Internetiühendus
Vajad ka seda: Eelarve
 • Liigu kasiino avalehele
  1. Liigu kasiino avalehele
  Peale ülevaate lõpuni lugemist võid kasutada selle juures olevat linki, mis viib Sind otse kasiinoni ilma vajaduseta seda ise otsima hakata.
 • Täida ankeet vajalike andmetega
  2. Täida ankeet vajalike andmetega
  Konto loomise ankeeti on vaja kirja panna ka oma nimi, sünnikuupäev, aadress ja elukohariik, selles aknas saad märkida linnukese ka meililistiga liitumise sooviavalduse ette. Enne ankeedi ära saatmist pead kinnitama, et oled tutvunud kasiino üldtingimustega ja privaatsuspoliitikaga.
 • Kinnita oma mobiilinumber
  3. Kinnita oma mobiilinumber
  Peale ankeedi saatmist saabub sisestatud mobiilinumbrile kuuekohaline kinnituskood, mis on tarvis avanenud lehel sisestada.
 • Kinnita oma e-mail
  4. Kinnita oma e-mail
  Peale mobiilinumbri kinnitust saadetakse Sulle e-mail, mis sisaldab kontoloomise soovi kinnitamiseks vajalikku linki. Lingile klikkides hakkab protsess kulisside taga pihta ja vaid loetud sekundite järel ilmub Sinu brauseriaknasse teade, et oled valmis mängima asuma.

Konto verifitseerimine ja KYC

Kuna Zinkra näol ei ole tegemist kiirkasiinoga, milles tehakse registreerimise ajal isikutuvastus automaatselt, tuleb enda isiku tõestamiseks läbida isikukinnituse protsess. Konto verifitseerimise protsess võtab aega kuni 48 tundi ja kasiino võib Sinult paluda mõnda järgnevatest dokumentidest:

 • Koopia isikut tõendavast dokumendist (ID-kaart, pass, juhiluba)
 • Vähem kui kolm kuud vana kommunaalarve, millel on näha ka aadress
 • Pangakonto väljavõte
 • Muu dokumentatsioon

Klienditugi palub tavaliselt esitada vaid esimesed kaks, pangakonto väljavõtet või dokumentatsiooni hasartmängude mängimiseks kasutatavate varade päritolu kohta võidakse paluda suurte maksete tegemisel või erandjuhtudel. Protsess on võrreldes kiirkasiinosse konto loomisega aeglasem, kuid see on hädavajalik hasartmängupakkujatele kehtestatud seaduste järgimiseks – niimoodi veendutakse, et raha ei ole pärit või ei liigu terrorismi või rahapesuga seotud kontodele. 

Zinkra klienditugi

Zinkra on rahvusvaheline kasiino ja seetõttu ei ole seda võimalik kasutada eesti keeles ja ka kogu pakutud abimaterjal on saadaval inglisekeelsena. Vahetades kasiino kuvakeele mõne teise pakutava valiku peale (saksa, norra, soome), jäävad üldreeglid ja muud poliitikad inglisekeelseks – lokaliseeritud on vaid vastutustundliku mängimise alaleht.

Zinkra pakub konkurentidega võrreldes ehk tagasihoidlikumaid abimaterjale: kuigi kõik mida seadused nõuavad on olemas, võib kasiino klient tunda puudust KKK-sektsioonist või lihtsasti sõnastatud ja kergesti loetavast üldisest abimaterjalist. See-eest on Zinkral 24 tundi avatud otsevestluse võimalus ning kõik korduma kippuvad või ka originaalsed küsimused saavad abivalmis agentide poolt kiire vastuse – ooteaeg ühenduse loomiseks on keskmiselt 20 sekundit. Zinkra kasiinol on ka sotsiaalmeediakonto platvormil X, kuid see ei ole aktiivselt kasutuses. Soovitame oma fännikirjad ja pikemad arutelud saata e-mailile [email protected], kus need ligikaudu tunni jooksul vastuse leiavad.

Zinkra kasiino pakutavad maksemeetodid

Vahva slotikasiino Zinkra annab Eestis asuvatele mängijatele võimaluse teha nii sisse- kui väljamakseid mitme erineva meetodiga. 

SissemakseVäljamakseMinimaalne sissemakse (eurodes)Maksimaalne sissemakse (eurodes)Minimaalne väljamakse (eurodes)Maksimaalne väljamakse (eurodes)
🏦 Pangaülekannexx205000202000
💳 E-rahakotid (Skrill, Neteller)xx202300202300
💳 Mifinityxx202000202000
💲Jetonxx202000202000
💲Krüptoraha (Bitpace)xx201000201000
💳 Krediitkaart (Visa, Mastercard)x201000
💳 Cashlibx5150
💳 RapidTransferx202000
💲Krüptoraha (CoinsPaid)x202000

Nagu näha, erinevad sisse- ja väljamaksete minimaalsed ja maksimaalsed summad valitud maksemeetodist. Bitpace või CoinsPaid makseplatvormi avamisel näed, kui palju on Sinu valitud panus väärt erinevates krüptovaluutades ja võid nende seast endale sobivaima valida. Nädalas saab kontolt välja võtta maksimaalselt 5000 eurot, ühes kuus 20 000 eurot.

Mida pakub Zinkra kasiino Eesti mängijatele?

Kuigi kasiino ei ole eesti keeles kasutatav, ei peaks Eestis elavad mängijad arvama, et nad ei ole siin oodatud – muidugi on! Siinne slotivalik võtab ka tagasihoidliku loomuga eestlase üllatunult ahhetama ja raha eest mängimiseks vajaliku sissemakse saab teha nii pangakaardi, pangaülekande kui ka mitme muu eestlaste seas populaarse maksemeetodi abil. Soovitame maksete tegemiseks valida sama sissemakse- ja väljamaksemeetodi, sest nõnda väldid vajadust kahe erineva maksemeetodi verifitseerimiseks. Mängi maailma popimaid kasiinoslotte Zinkra kasiinos – kvaliteetne meelelahutus on garanteeritud!

Korduma kippuvad küsimused

 • Kuidas registreerida Zinkra kasiinos?
  Selleks on vaja liikuda kasiino kodulehele, täita ära ankeet oma isikuandmetega, kinnitada oma mobiilinumber ja e-mailiaadress ning konto ongi loodud. Pane tähele, et Zinkra kasutajatel on vaja läbida ka isikukinnituse protsess.
 • Kas Zinkra kasiino pakub uutele klientidele boonuseid?
  Zinkra on kokku pannud kutsuva paketi 100-st tasuta keerutusest ja kuni 800 euro väärtuses boonusrahast, mis on ära jagatud kolme esimese sissemakse peale.
 • Millised maksemeetodid on Zinkra kasiinos toetatud?
  Selles online kasiinos saab teha makseid nii pangaülekandega, pangakaartidega, erinevate makseplatvormide kaudu ja ka krüptovaluuta eest.
 • Kas Zinkra kasiino on ka mobiilis saadaval?
  Mitte küll eraldi rakendusena, aga nutiseadme brauseri kaudu saad siiski oma kontole sisse logida ja keerutada täpselt sama kiirelt ja lihtsalt kui lauaarvuti taga.
 • Kas Zinkra kasiino on ohutu?
  Jah, Zinkra on ohutu kasiino, millel on olemas kehtiv hasartmängulitsents ja mis järgib kõiki Euroopa Liidus tegutsevatele e-kasiinodele loodud ettekirjutusi ja seaduseid.
Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.

Põnevad uued kasiinod

Kui vanad tuttavad online kasiinod on igavaks muutunud või boonused juba kasutatud, siis ole mureta. Pea iga nädal tuleb välja uusi online kasiinosid. Siin on mõned hiljutised uustulnukad.
 • 4/5
  Boonus
  1850€
  Spinnid
  500
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000€ / kuus
  Sissemaksetasu
  Tundmatu
  Väljamaksetasu
  Tundmatu
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000€ / kuus
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Kahnawake
  Loodud
  2018
  Domeen
  locowin.com
 • 3.8/5
  200 Tasuta spinni
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  4 000€
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  4 000€
  Tasuta spinnid mängudes
  Book of Dead, Gates of Olympus, Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza
  Keerutuste läbimängunõue
  0x
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  fruta.com
 • 4/5
  Boonus
  300€
  Spinnid
  Võta boonus
  Makseviisid
  Limiidid ja tasud
  Väljamakselimiit
  50 000 €
  Sissemaksetasu
  Tasud puuduvad
  Väljamaksetasu
  Tasud puuduvad
  Boonused & tasuta spinnid
  1. sissemakse tasuta spinnid
  50 000 €
  Tasuta spinnid mängudes
  -
  Keerutuste läbimängunõue
  -
  Põhiandmed
  Tegevusluba
  Eesti
  Loodud
  2023
  Domeen
  respin.com