Starburst

fullstar.svgfullstar.svgfullstar.svgfullstar.svghalfstar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Starburst
Mängutootja:
Netent
Tootlus mängijale:
96.09%
Aasta:
2012
Volatiilsus:
Madal
Võiduliine:
10

Kus seda mängu mängida saab?

Kuni 400 € kasiinoboonus
100€ kasiinoboonus
300 spinni

Starburst

14.05.2021

Starburst on üks populaarsemaid Net Entertainmenti videoslotikaid, millel on 10 võiduliini ja 5 rullikut. Mängu peamine võlu seisneb ühes konkreetses boonusfunktsioonis ja mängu üldises tihedate võitudega mehhaanikas, mistõttu on tuhanded mängijad hakkanud eelistama just seda lihtsa temaatikaga slotikat.

Starburst on slotikas, mis tõestab, et lihtsuses peituvad parimad asjad. Kui sinagi naudid lihtsakoelisemaid slotikaid, tasub katsetada mängu demoversiooni ja tutvuda alljärgneva lühikese kokkuvõttega, milles selgitame lähemalt Starbursti erinevaid omadusi.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Starburst slotikas on lausa kriiskavalt särav. Mängul pole erilist lugu ega teemat: rullikutel keerlevad lihtsalt erivärvilised kalliskivid ja lillekese või tähe sarnane Wild-sümbol, mille ilmumist ootab iga mängija. Slotimäng on aga igas mõttes väga värvikirev.

Ehkki lihtsa välimusega, ei saa öelda, et Starburst oleks kole mäng. Taustal mängib neutraalne muusika ja värvikirevus ei pruugi isegi silmadele hakata, kuna säravaid kalliskive muudab mahedamaks tume taust.

Kirgaste rullikute keerutamiseks tuleb esmalt paika panna oma panuse suurus. Selle punkti osas ei tasu kindlasti kiirustada, kuna panuse suurusest sõltub see, kuivõrd kaua saad oma eelarve juures mängida. NetEnti mängudes on aga panuse paikapanemine väga lihtne: piisab sellest, kui kasutad erkrohelisi nuppe mängu rullikute all ning panus saabki paari nupuvajutusega paika.

Starburst slotika panuse valimiseks saad paika sättida kaks valikut: panuse tasandi ja mündi väärtuse. Tasandeid on kokku 10, mündi väärtused ulatuvad maksimaalselt 0.5-ni. Minimaalne võimalik panus on üksnes 0.10 eurot, kuna panuseliine on 10. Seega on võimalik Starbursti mängida kas või 10 euro eest üsna pikalt.

Slotika boonused

Starburst slotika populaarsus on mõnes mõttes üsna üllatav, kuna mängul on ainult üks boonusmäng. Kui tavalistel slotikatel on vähemalt 2-3 boonusfunktsiooni, sealhulgas asendussümbolid, tasuta spinnid ja muu taoline, siis Starburst slotimängus on eriline funktsioon nimega Starburst Wild.

Starburst Wild näeb välja nagu vikerkaarevärviline lill ning tegutseb asendussümbolina, mis astub teiste sümbolite asemele. Sümbol võib sattuda keskmisele kolmele rullikule ning selle ilmumisel laieneb sümbol üle terve rulliku. Sellele lisaks antakse mängijale tasuta taaskeerutus kohe, kui funktsioon aktiveerub, seega on sisuliselt olemas ka tasuta spinnide funktsioon, lihtsalt pisut teistsuguses formaadis. Maksimaalselt võib saada 3 tasuta taaskeerutust.

Slotika sümbolite väärtused ei ole samuti eriti kõrged. Kõige väärtuslikum on BAR-sümbol, mis annab maksimaalselt 250x võidu. Õnneks aga tasustatakse mängijat mõlemapidise kombinatsiooni korral, st mitte üksnes paremalt vasakule, vaid ka vasakult paremale. Seega on sisuliselt mängus 2 korda rohkem võiduliine.

Nagu mainitud, siis Starburst slot ei sisalda küll rohkelt boonusfunktsioone, kuid Starburst Wild funktsioon võib siiski tuua kenasid võite. Mängu maksimaalne võimalik võit on 50 000 münti.

Kokkuvõtteks

Starburst on mitmetel põhjustel üks NetEnti mänguportfoolio populaarsemaid mänge, mis hullutab slotisõpru jätkuvalt. Mängu põnev Wild-funktsioon ja lihtne mehhaanika võivad sobida ka neile, kes pole palju slotimängudega kokku puutunud. Kui soovid ise katsetada Starbursti omadusi, võid seda teha riskivabalt demoversiooni vahendusel, nähes slotika Wild-funktsiooni lähemalt.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee