Viimati muudetud:
Starburst

Starburst

5/5
96.09% RTP
Põhiandmed
Nimi Starburst
Mängutootja NetEnt
Mängu teema Kalliskivid
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 96.09%
Aasta 2012
Volatiilsus Madal
Maksimaalne võit 50000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Starburst

Kus on mäng saadaval?

4/5
300€ kasiinoboonus
4.3/5
- kasiinoboonus
4.4/5
100 000€ kasiinoboonus

Starburst on üks populaarsemaid Net Entertainmenti videoslotikaid, millel on 10 võiduliini ja 5 rullikut. Mängu peamine võlu seisneb ühes konkreetses boonusfunktsioonis ja mängu üldises tihedate võitudega mehhaanikas, mistõttu on tuhanded mängijad hakkanud eelistama just seda lihtsa temaatikaga slotikat.

Starburst on slotikas, mis tõestab, et lihtsuses peituvad parimad asjad. Kui sinagi naudid lihtsakoelisemaid slotikaid, tasub katsetada mängu demoversiooni ja tutvuda alljärgneva lühikese kokkuvõttega, milles selgitame lähemalt Starbursti erinevaid omadusi.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Starburst slotikas on lausa kriiskavalt särav. Mängul pole erilist lugu ega teemat: rullikutel keerlevad lihtsalt erivärvilised kalliskivid ja lillekese või tähe sarnane Wild-sümbol, mille ilmumist ootab iga mängija. Slotimäng on aga igas mõttes väga värvikirev.

Ehkki lihtsa välimusega, ei saa öelda, et Starburst oleks kole mäng. Taustal mängib neutraalne muusika ja värvikirevus ei pruugi isegi silmadele hakata, kuna säravaid kalliskive muudab mahedamaks tume taust.

Kirgaste rullikute keerutamiseks tuleb esmalt paika panna oma panuse suurus. Selle punkti osas ei tasu kindlasti kiirustada, kuna panuse suurusest sõltub see, kuivõrd kaua saad oma eelarve juures mängida. NetEnti mängudes on aga panuse paikapanemine väga lihtne: piisab sellest, kui kasutad erkrohelisi nuppe mängu rullikute all ning panus saabki paari nupuvajutusega paika.

Starburst slotika panuse valimiseks saad paika sättida kaks valikut: panuse tasandi ja mündi väärtuse. Tasandeid on kokku 10, mündi väärtused ulatuvad maksimaalselt 0.5-ni. Minimaalne võimalik panus on üksnes 0.10 eurot, kuna panuseliine on 10. Seega on võimalik Starbursti mängida kas või 10 euro eest üsna pikalt.

Slotika boonused

Starburst slotika populaarsus on mõnes mõttes üsna üllatav, kuna mängul on ainult üks boonusmäng. Kui tavalistel slotikatel on vähemalt 2-3 boonusfunktsiooni, sealhulgas asendussümbolid, tasuta spinnid ja muu taoline, siis Starburst slotimängus on eriline funktsioon nimega Starburst Wild.

Starburst Wild näeb välja nagu vikerkaarevärviline lill ning tegutseb asendussümbolina, mis astub teiste sümbolite asemele. Sümbol võib sattuda keskmisele kolmele rullikule ning selle ilmumisel laieneb sümbol üle terve rulliku. Sellele lisaks antakse mängijale tasuta taaskeerutus kohe, kui funktsioon aktiveerub, seega on sisuliselt olemas ka tasuta spinnide funktsioon, lihtsalt pisut teistsuguses formaadis. Maksimaalselt võib saada 3 tasuta taaskeerutust.

Slotika sümbolite väärtused ei ole samuti eriti kõrged. Kõige väärtuslikum on BAR-sümbol, mis annab maksimaalselt 250x võidu. Õnneks aga tasustatakse mängijat mõlemapidise kombinatsiooni korral, st mitte üksnes paremalt vasakule, vaid ka vasakult paremale. Seega on sisuliselt mängus 2 korda rohkem võiduliine.

Nagu mainitud, siis Starburst slot ei sisalda küll rohkelt boonusfunktsioone, kuid Starburst Wild funktsioon võib siiski tuua kenasid võite. Mängu maksimaalne võimalik võit on 50 000 münti.

Kokkuvõtteks

Starburst on mitmetel põhjustel üks NetEnti mänguportfoolio populaarsemaid mänge, mis hullutab slotisõpru jätkuvalt. Mängu põnev Wild-funktsioon ja lihtne mehhaanika võivad sobida ka neile, kes pole palju slotimängudega kokku puutunud. Kui soovid ise katsetada Starbursti omadusi, võid seda teha riskivabalt demoversiooni vahendusel, nähes slotika Wild-funktsiooni lähemalt.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.