Viimati muudetud:
Troll Haven

Troll Haven

4/5
96% RTP
Põhiandmed
Nimi Troll Haven
Mängutootja Endorphina
Mängu teema Fantaasia
Mängu liik Videoslotid
RTP 96%
Avaldamisaasta 2020
Volatiilsus
Maksimaalne võit 60000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Troll Haven

Kus seda mängu mängida saab?

Kuidas oleks veeta oma pühapäeva õhtu maagiliste trollide seltsis, just nagu muinasjutus? Endorphina Troll Haven slotimäng toob selle maagia otse koju, sisaldades mütoloogilisi elundeid, võlujooke ja isegi võluseeni.Troll Haven on üks Endorphina uuematest slotikatest, mis tõestab mängutootja kvaliteeti. Oma laheda temaatika, graafikanüansside ja Skandinaavia atmosfääri tõttu võib Troll Haven võluda end ka otse sinu mänguseanssi. Sind ootavad ees 25 võiduliini, riskimisfunktsioon ja erinevate valikutega tasuta spinnide boonus.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Troll Haveni slotika teema põhineb Norra mütoloogia trollidel, ent slotikas on võtnud pisut mängulisema lähenemise: kogu graafika sarnaneb multikale. Slotika rullikutel tiirlevad trollisümbolid, võlujoogipada, seened ja muud maagilised sümbolid. Kõige väärtuslikum sümbol on troll ise: viie sümboli korral võid võita 3000 eurot.

Sümbolite taustal on vahva fantaasiamaa ning folgimuusika, mis muudab kogu atmosfääri palju sobivamaks.

Troll Haveni slotikal on 25 fikseeritud võiduliini ning 5 rullikut, seega olemuselt on tegemist tüüpilise videoslotiga. Kõige väiksem mündikogus, mida saad panustada, on juba 0.01, seega on Troll Haven hea slotikas igat masti mänguritele.

Slotika boonused

Troll Haven slotikal on kaks põhilist boonusmängu, sarnaselt teistele Endorphina mängudele. Üks kõige olulisemaid boonusfunktsioone, mida iga mängija tahab Troll Havenis jahtida, on Wild-sümbolid. Wild-sümbolid asendavad kõiki teisi sümboleid ning võivad maksimaalse võiduna anda 3000x. Kusjuures, Wild-sümbolid duubeldavad iga võidukombinatsiooni, seega tahad kindlasti näha trollisümboleid oma rullikutel.Teine kõige olulisem boonusmäng puudutab Scatter-sümboleid, mis aktiveerivad tasuta spinnide boonuse. Nagu tüüpilise tasuta spinnide vooru korral, aktiveerub boonusmäng siis, kui saad põhimängus ekraanile kolm Scatter-sümbolit.Troll Haveni slotimängus töötab tasuta spinnide voor aga pisut teistmoodi. Nimelt, vooru alguses antakse sulle valik 4 erineva spinnivooru vahel. Sa saad ise otsustada, kas soovid rohkem tasuta keerutusi väiksema kordistaja juures või vähem keerutusi, kuid kõrgema kordistajaga.Sinu valikud on järgnevad: 5 tasuta spinni 10x kordistajaga10 tasuta spinni 5x kordistajaga16 tasuta spinni 3x kordistajaga23 tasuta spinni 2x kordistajagaSellega küll Troll Haven slotika boonused piirduvad, kuid tasuta spinnide voor ja Wild-sümbolid annavad piisavalt põnevust, et püsida mängu taga isegi mitmesaja keerutuse järel.

Kokkuvõtteks

Troll Haven slotikas köidab meeli kahel põhjusel: lahe disain ja palju valikuvõimalusi tasuta spinnide režiimis. Ka kuni 10x kordistaja on meeliköitev ning kuna tegemist on põhilise boonusmänguga, pole selle käivitamine sugugi keeruline.Teisest küljest on Troll Haven üpris tavapärane slotimäng. Mõned mängijad võivad leida, et Troll Haven ei eristu millegi ainulaadse poolest, kuid oma 96%-se väljamaksemäära ja madalate panuselimiitide poolest on see endiselt hea valik uutele mänguritele, kes tahavad lihtsalt lõbutseda ja mängida midagi vahvat. Meelelahutuslikkuse poolest saab Troll Haven kahtlemata 10 punkti.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.