Troll Haven

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Troll Haven
Mängutootja:
Endorphina
Tootlus mängijale:
96 %
Aasta:
2020
Volatiilsus:
Keskmine-Kõrge
Võiduliine:
25

Kus seda mängu mängida saab?

10% cashbacki iga nädal
100 tasuta spinni NetEnti slottidele
555€ kasiinoboonus
155 spinni

Troll Haven

13.06.2022

Kuidas oleks veeta oma pühapäeva õhtu maagiliste trollide seltsis, just nagu muinasjutus? Endorphina Troll Haven slotimäng toob selle maagia otse koju, sisaldades mütoloogilisi elundeid, võlujooke ja isegi võluseeni.

Troll Haven on üks Endorphina uuematest slotikatest, mis tõestab mängutootja kvaliteeti. Oma laheda temaatika, graafikanüansside ja Skandinaavia atmosfääri tõttu võib Troll Haven võluda end ka otse sinu mänguseanssi. Sind ootavad ees 25 võiduliini, riskimisfunktsioon ja erinevate valikutega tasuta spinnide boonus.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Troll Haveni slotika teema põhineb Norra mütoloogia trollidel, ent slotikas on võtnud pisut mängulisema lähenemise: kogu graafika sarnaneb multikale. Slotika rullikutel tiirlevad trollisümbolid, võlujoogipada, seened ja muud maagilised sümbolid. Kõige väärtuslikum sümbol on troll ise: viie sümboli korral võid võita 3000 eurot.

Sümbolite taustal on vahva fantaasiamaa ning folgimuusika, mis muudab kogu atmosfääri palju sobivamaks.

Troll Haveni slotikal on 25 fikseeritud võiduliini ning 5 rullikut, seega olemuselt on tegemist tüüpilise videoslotiga. Kõige väiksem mündikogus, mida saad panustada, on juba 0.01, seega on Troll Haven hea slotikas igat masti mänguritele.

Slotika boonused

Troll Haven slotikal on kaks põhilist boonusmängu, sarnaselt teistele Endorphina mängudele. Üks kõige olulisemaid boonusfunktsioone, mida iga mängija tahab Troll Havenis jahtida, on Wild-sümbolid. Wild-sümbolid asendavad kõiki teisi sümboleid ning võivad maksimaalse võiduna anda 3000x. Kusjuures, Wild-sümbolid duubeldavad iga võidukombinatsiooni, seega tahad kindlasti näha trollisümboleid oma rullikutel.

Teine kõige olulisem boonusmäng puudutab Scatter-sümboleid, mis aktiveerivad tasuta spinnide boonuse. Nagu tüüpilise tasuta spinnide vooru korral, aktiveerub boonusmäng siis, kui saad põhimängus ekraanile kolm Scatter-sümbolit.

Troll Haveni slotimängus töötab tasuta spinnide voor aga pisut teistmoodi. Nimelt, vooru alguses antakse sulle valik 4 erineva spinnivooru vahel. Sa saad ise otsustada, kas soovid rohkem tasuta keerutusi väiksema kordistaja juures või vähem keerutusi, kuid kõrgema kordistajaga.

Sinu valikud on järgnevad:

  • 5 tasuta spinni 10x kordistajaga
  • 10 tasuta spinni 5x kordistajaga
  • 16 tasuta spinni 3x kordistajaga
  • 23 tasuta spinni 2x kordistajaga

Sellega küll Troll Haven slotika boonused piirduvad, kuid tasuta spinnide voor ja Wild-sümbolid annavad piisavalt põnevust, et püsida mängu taga isegi mitmesaja keerutuse järel.

Kokkuvõtteks

Troll Haven slotikas köidab meeli kahel põhjusel: lahe disain ja palju valikuvõimalusi tasuta spinnide režiimis. Ka kuni 10x kordistaja on meeliköitev ning kuna tegemist on põhilise boonusmänguga, pole selle käivitamine sugugi keeruline.

Teisest küljest on Troll Haven üpris tavapärane slotimäng. Mõned mängijad võivad leida, et Troll Haven ei eristu millegi ainulaadse poolest, kuid oma 96%-se väljamaksemäära ja madalate panuselimiitide poolest on see endiselt hea valik uutele mänguritele, kes tahavad lihtsalt lõbutseda ja mängida midagi vahvat. Meelelahutuslikkuse poolest saab Troll Haven kahtlemata 10 punkti.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee