Viimati muudetud:
Trolls Bridge

Trolls Bridge

5/5
96.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Trolls Bridge
Mängutootja Yggdrasil
Mängu teema
Mängu tüüp
RTP 96.00%
Aasta 2019
Volatiilsus Medium
Maksimaalne võit 250000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Trolls Bridge

Kus on mäng saadaval?

4.3/5
200€ kasiinoboonus
3.8/5
- kasiinoboonus
2.1/5
100€ kasiinoboonus
4/5
150€ kasiinoboonus
4.2/5
100€ kasiinoboonus
2.2/5
400€ kasiinoboonus

Trolls Bridge on Yggdrasil Gamingu uuenduslik slotikas, mille Warcrafti-laadne atmosfäär viib slotimängukogemuse täiesti uuele tasandile. Mängul on küll klassikalised 5 rullikut ja 20 võiduliini, kuid fantaasiahõngulise teema ja mitmete boonusfunktsioonide tõttu meenutab Trolls Bridge pigem videomängu.

Naudi juhuslikke boonuseid, kordistajaid, tasuta spinne ja Wild-sümboleid – sellel mängul on sulle palju varuks.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

2017. aastal loodud slotikana on Trolls Bridge võrdlemisi uus ning on viie aasta jooksul suutnud koguda palju fänne. Nagu slotika nimest võid oletada, on mängu teema keskmes just nimelt trollid ja fantastilised elukad. Trolls Bridge võlub sind esimesest hetkest alates oma graafikaga: värvilised sümbolid, lõbusad tegelased ja muinasjutulaadne maailm.

See on mäng, mille visuaale pead oma silmaga nägema, kuid just selle jaoks on saadaval siinsamas Playin.ee lehel tasuta demoversioon – mängi Trolls Bridge slotikat selle vahendusel täiesti tasuta.

Trolls Bridge slotimäng pole lihtsalt kauni graafikaga. Slotika RTP on üle 96%, ehkki mõnel pool väidetakse, et see võib isegi ulatuda 97%-ni. Mängul on keskmine volatiilsus, seega võid oodata võite võrdlemisi tihti, ehkki mitte nii tihti kui madala volatiilsusega mängudes. Igal juhul kompenseerib Trolls Bridge aga oma võiduvõimalusi rohkete boonusmängudega.

Slotika boonused

Boonused on selle sloti hing. Esiteks, Yggdrasili mängudele omaselt on slotimängus saadaval Golden Bet funktsioon, millega saad tõsta RTP-d natuke kõrgemaks, kuid see-eest pead panustama igal keerutusel 5 münti rohkem, st tegema natuke kõrgemaid panuseid. Kui sul on aga Golden Bet aktiveeritud, saad tasuta spinnide funktsioonis ühe lisavaliku.

Kõige olulisem boonus kogu mängus aktiveerub siis, kui saad viiendale rullikule boonussümboli, millega saad endale ühe neljast auhinnast:

  • 10 tasuta spinni 5 funktsioonivalikuga
  • 8 tasuta spinni 4 funktsioonivalikuga
  • 6 tasuta spinni 3 funktsioonivalikuga
  • 40 kuni 1000 münti

Tasuta spinnide boonuse saab aktiveerida ka siis, kui saad rullikutele 3 tasuta spinnide sümbolit ning saad aktiveerida täpselt samad ülaltoodud valikud.

Mis puudutab funktsioonivalikuid, siis just need muudavadki Trolls Bridge slotika nii rikkalikuks. Sa võid saada lisakeerutusi, juhuslikke Wild-sümboleid, Sticky Wild sümboleid, virnastatud sümboleid ja kordistajaid.

Kõige tipuks võib põhimängus aktiveeruda Bonus Stone funktsioon, millega kordistatakse kõik võidud.

Trolls Bridge boonusvoorud on tõeliselt aktiivsed ja täis adrenaliini, ehkki tuleb tõdeda, et boonuste aktiveerumine ei pruugi alati olla lihtne. Siiski võid oodata lahedaid kogemusi, seda eriti just laheda graafika tõttu.

Kokkuvõtteks

Trolls Bridge on üks sellistest slotikatest, mis on suutnud ajahambale lausa nii hästi vastu pidada, et mängust on välja antud isegi teine uuendatud versioon. Mõlemad on tõelised aarded, eriti, kui asi puudutab visuaalseid nüansse. Yggdrasil teab, kuidas luua meelelahutuslikku slotikat!

Trolls Bridge pole aga lihtsalt silmailu – see on slotikas, kus võid ka võita häid summasid, kui oled muidugi valmis trollidega vastamisi minema. Valik on sinu, kuid leiad Eesti online kasiinode seast mitmeid paiku, kus võid seda slotikat julgelt katsetada.