Viimati muudetud:
Twin Spin

Twin Spin

5/5
94.04% RTP
Põhiandmed
Nimi Twin Spin
Mängutootja NetEnt
Mängu teema
Mängu tüüp
RTP 94.04%
Aasta 2013
Volatiilsus Medium-High
Maksimaalne võit 270000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Twin Spin

Kus on mäng saadaval?

4.3/5
200€ kasiinoboonus
4.2/5
- kasiinoboonus
4.7/5
100€ kasiinoboonus
4/5
150€ kasiinoboonus
4.2/5
100€ kasiinoboonus
4.4/5
400€ kasiinoboonus

Twin Spin on NetEnti üks kõige klassikalisemaid puuviljaslotikaid, mis loodi küll 2013. aastal, ent on populaarne tänaseni. Populaarsusest kannustatult on NetEnt loonud sellest mängust veelgi uuema Deluxe versiooni ja hiljuti ka Megaways-versiooni.

Slotikas on pealtnäha lihtsa graafikaga puuviljaslot, ent sisaldab originaalset „kaksikrulliku“ mehhanismi, mis võib tuua eepilisi võiduvõimalusi.

Kui tahad slotikaga lähemalt tutvuda, kasuta Playin.ee lehel olevat tasuta mänguversiooni – niiviisi saad täpsemalt näha, mida Twin Spin pakkuda suudab.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Twin Spin slotika RTP on üpris keskpärane 96.56% ning mängu volatiilsus kipub olema kõrgemal poolel (keskmine-kõrge). Volatiilsusest hoolimata on mängu maksimaalne võit muljetavaldav: 270 000 münti. Arvestades aga volatiilsust on mõistlik Twin Spin slotika keerutamisel hoida end kannatlikuna ning hallata eelarvet mõistlikult, tehes pisut väiksemaid panuseid, et oodata boonusfunktsioonide aktiveerumist.

NetEnt on küll tuntud lahedate graafikanüansside ja animatsioonide poolest, kuid Twin Spin slotimäng ei kuulu sellesse kategooriasse. Tegemist on kõige tüüpilisema puuviljaslotiga, mida üldse võid kasiinost leida. Sellel ei ole sisuliselt ühtegi nö moodsat graafikanüanssi, ehkki mingil kummalisel viisil suudab see mäng ikkagi sind võluda. Võib-olla ongi asi just selles, et mängu disain on niivõrd lihtsakoeline.

Muidugi on Twin Spin ühtaegu aga moodsam videoslot: erinevalt klassikalistest slottidest on sellel mängul viis rullikut ja suisa 243 võiduliini! Mänguautomaat meenutab vanemaid mänge oma sümbolite pärast: rullikutel tiirlevad puuviljasümbolid, kellukesed ja BAR-sümbolid.

Slotika boonused

Twin Spini suurim võlu peitub selle lisamehhanismides. Mängus ei ole tohutult palju boonusmänge nagu mõnes videoslotis, kuid sarnaselt Starburstile on Twin Spin lihtne ja just selles ongi asja konks.

Üks põhilisi boonusmehhanisme Twin Spin slotis on Wild-sümbol, mis tegutseb tavalise jokkerina, asendades kõiki teisi sümboleid.

Slotika põhiline atraktsioon ongi aga Twin Spin rullikumehhanism, mis tegutseb igal keerutusel. Iga keerutuse ajal on kaks rullikut omavahel „ühendatud“ ja kuvavad samasuguseid sümboleid. Vahel võivad need kaks rullikut laieneda teistele rullikutele, kattes isegi terve ekraani. Kui see juhtub, tabad suure võidu, sest sul on 5 rullikul samad sümbolid! Kogu mehhanism on aktiivne terve mängu vältel ja just see muudabki Twin Spin sloti nii meeletult populaarseks.

Selle boonusega Twin Spini mehhanismid piirduvadki – mängul ei ole tasuta spinnide vooru ega ühtegi teist funktsiooni. Topeltrulliku mehhanism peaks aga tooma küllaga põnevust.

Kokkuvõtteks

Twin Spin on puhas legend. Mäng on osutunud nii populaarseks, et NetEnt on mängust välja andnud isegi Megaways-versiooni, mis on samuti mängurite seas armastatud. See slotimäng suudab ajahambale vastu panna, hoolimata oma pealtnäha puisest välimusest.

Twin Spin slotikas ei ole kohe kindlasti mõeldud igaühele: mängu graafika pole just suurem asi, võrreldes moodsate videoslotsidega ning slotika volatiilsus on niivõrd kõrge, et paljud mängurid võivad esimesel 10 keerutusel alla anda. Selles mängus on vaja kannatlikkust. Kui sa talud aga riske ja sul pole midagi volatiilse slotika vastu, võib Twin Spin tuua päris lahedaid võiduvõimalusi ja momente online kasiinos mängides.