Valley of the Gods 2

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Valley of the Gods 2
Mängutootja:
Yggdrasil
Tootlus mängijale:
96.0%
Aasta:
2020
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
20160

Kus seda mängu mängida saab?

100€ kasiinoboonus
300 spinni
Kuni 1000 € tervitusboonus 3 sissemaksele
100 tasuta spinni NetEnti slottidele

Valley of the Gods 2

05.04.2023

Yggdrasil võib olla teistega võrreldes uustulnuk, ent Valley of The Gods slotisari on end juba ka Eesti kasiinodes küllaga tõestanud. Valley of The Gods 2 on ülipopulaarse videosloti järjemäng, mis sisaldab mitmeid tuttavaid elemente, ent seda on uuendatud mitmete uute funktsioonide ja väikeste uuendustega, mistõttu võivad mängurid sattuda elevile.

Yggdrasili mängud on Eesti kasiinodes meeletult populaarsed – võid leida selle tootja mänge pea kõigist kasiinodest, seega asu aga mängima valitud kasiinos või katseta mängu tasuta demoversioonis enne oma rahaga riskimist.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Valley of the Gods 2 järgib sisuliselt sama põhimõtet, mis on tuntud esimesest mängust. Ka see mäng põhineb Vana-Egiptuse teemal, mis on kasiinomängurite seas popiks muutunud. Kaunite visuaalide kõrval on olulisem aga mängus pesitsev lisarullik ning üleüldine rullikute seadistus. Kui tavaliselt on mänguväljal 5×3 ruudustik, siis selles mängus 6 rullikut, igaühel on erinev arv sümboleid: 3, 4, 5, 6, 7 ja 8. Mõnes mõttes meenutab see seadistus ümberpööratud püramiidi.

Teatud sümbolid on aga kurjade skarabeuse putukate poolt „blokeeritud“ ning sinu eesmärk on vabastada ekraan putukatest, et leida üles varjatud auhinnad.

Valley of the Gods 2 on keskmise kuni kõrge volatiilsusega slotikas ning seda saad kahtlemata tunda rullikute keerutamisel, sest võidukombinatsioone ei pruugi tekkida päris igal käigul. See-eest sisaldab slotikas 6432x peavõitu ja 96.3%-st RTP-määra, mis ei ole sugugi paha – tegemist on nö Harju keskmisega.

Slotika boonused

Valley of the Gods 2 peamine konks on aktiveerida pöörane ahelreaktsioon tänu taaskeerutustele. Kui sa võidad, on sul võimalik saada taaskeerutus, mille käigus eemaldatakse teelt mõned skarabeused. Mida rohkem neid blokeeritud sümboleid avatud saad, seda suuremaks muutub ka võidupotentsiaal. Pea silmas, et esialgu on suisa 16 sümbolit blokeeritud, kuid iga võidu korral saad ühe positsiooni avada.

Esialgu on mängus 240 võiduliini, kuid kui sul õnnestub avada kõik 16 sümbolit, on võiduliine kokku 20 160! Ahelreaktsiooni mainides, siis sa saad avada sümboleid igal taaskeerutusel, seega seni, kuni võidad edasi, seni kasvab ka võiduliinide ja avatud sümbolite arv. Just selles mehhanismis peitubki Valley of the Gods 2 slotimängu võlu.

Kui saad kõik skarabeused eemaldatud, aktiveerub Scarab Collection boonusmäng, mille raames hakkad võitude korral täitma 3 boonusmõõdikut. Pärast blokeeritud sümbolite avamist saad sa ühe „lisaelu“ ehk isegi, kui sinu keerutus lõppes kaotusega, saad teha veel ühe lisanduva taaskeerutuse, et ikkagi oma pöörast võiduahelat jätkata.

5 kuldse skarabeuse kokkukogumisel saad rullikutele 1 juhusliku Wild-rulliku (mis jääb oma paika kõikide keerutuste ajaks). Samuti on mängus ka kordistajad.

Klassikalisi tasuta spinne selles mängus ei ole, kuid arvestades taaskeerutusi ja võiduahelate tekkimist, ei ole ka muudeks boonusmehhanismideks üldse vajadust.

Kokkuvõtteks

Kui oled juba vana slotikala, siis oled ilmselt tüdinud nendest ühesugustest mängudest, kus on alati 5×3 mänguväli, lihtsalt sümbolid erinevad vastavalt mängule. Yggdrasil üllatab siinkohal mängijaid oma unikaalse rullikumehhanismi poolest, mis on täiesti enneolematu ja muudab kogu mängukogemuse koheselt põnevamaks.

Paraku on slotikas üpris volatiilne, maksimaalne võit pole just teab-mis-suur ning ka RTP on üsna keskpärane, seega lõppkokkuvõttes ei pruugi sellest mängust just hiiglaslikke summasid koju viia, kuid sellest hoolimata on see meelelahutuslik videoslot, mille mängimine võib tuua kõledasse sügisilma natuke Egiptuse päikest.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee