Spordiennustuse boonused

Kas sa oled kunagi vaadanud telerist jalgpallimatši ja mõelnud: „oeh, saaks ma vaid raha mängu tulemuse ennustamise eest…“. Sinu rõõmustuseks on see aga täiesti võimalik – sellist võimalust pakub spordiennustamine. Spordiennustamine ehk bettimine on üks hasartmänguliikidest, millele pääseb mugavalt ligi internetikasiino kaudu ning nii võid vaid paari hiireklõpsu abil ennustada, kes võidab mängu.

Selleks, et ennustamine oleks veelgi magusam ja tulusam, on loodud ka spordiennustuse boonused. Nagu iga kasiinoboonuse puhul on tegemist väikeste „preemiatega“, mida jagatakse mängijate rõõmustamiseks või mängijate meelitamiseks kasiinosse. Alljärgnevalt leiad infot parimate boonuste kohta ning teeme ka kiirelt selgeks, mille poolest spordiennustuse boonused on erinevad.

Betsafe – kuni 250 eurot boonust ja 150 tasuta spinni
Deal

Betsafe – kuni 250 eurot boonust ja 150 tasuta spinni

Betsafe'iga liitudes saad oma esimestele sissemaksetele lisaks kuni 250 eurot tervitusboonust ja 150 tasuta spinni.

no comments 7 kuud ago

Boonus:

250

Paf – 200 tasuta keerutust, 10 bingopiletit või tasuta ennustused
Deal

Paf – 200 tasuta keerutust, 10 bingopiletit või tasuta ennustused

Pafis saad sa valida boonuse vastavalt mängule: tee sissemakse ja võid saada kohe endale 200 tasuta spinni!

no comments 7 kuud ago

Boonus:

20

Optibet – 1000 eurot tervitusboonuseks
Deal

Optibet – 1000 eurot tervitusboonuseks

Optibet kasiino annab kõikidele uutele tulijatele 1000 eurot, mis jagatakse kolme esimese sissemakse vahel.

no comments 7 kuud ago

Boonus:

1 000

Unibet – panusta mobiilis ja saad 10 eurot boonusraha
Deal

Unibet – panusta mobiilis ja saad 10 eurot boonusraha

Tee Unibetis oma esimene spordipanus mobiilil ja saad tagasi 10 eurot puhast boonusraha. Starburstil 5 tasuta keerutust.

no comments 7 kuud ago

Boonus:

50

OlyBet – 500 eurot mänguraha igale uuele pokkerisõbrale
Deal

OlyBet – 500 eurot mänguraha igale uuele pokkerisõbrale

OlyBet kasiino annab igale uuele tulijale 500 eurot, et saaksid vabalt nautida kasiino pokkeritarkvara.

no comments 7 kuud ago

Boonus:

500

Kõige levinumad spordiennustuse boonused

Betsafe riskivaba nädalalõpp

Mitmed kasiinod pakuvad riskivabu panuseid, Betsafe pakub neid aga lausa igal nädalal.

Kuna spordiennustused on niivõrd mitmekülgsed, on ka boonused väga erinevad. Kõige levinumad ja traditsioonilisemad neist on aga riskivabad panused, tasuta panused ja deposiidiga saadud panused. Neile lisaks võid muidu aga mõnest kasiinost leida lausa raha-tagasi boonuseid või kõrgemaid koefitsiente teatud panuste puhul.

Kõige tavalisemad neist on deposiidiboonused. Nagu teistegi kasiinoboonuste puhul on tegemist duubeldamisboonusega ehk teisisõnu, võetakse arvesse sinu esimest sissemakset ja sellele vastavalt saad juurde mänguraha. Kui deposiidiboonus on näiteks 100% 100 euroni ja sa kannad kasiinokontole 100 eurot, saad sa juurde veel 100 eurot. Spordipanuste puhul võib olla taolisel mängurahal veel üks konks: on võimalik, et boonust lubatakse kasutada ainult spordipanuste tegemiseks.

Tasuta panused on nagu tasuta spinnid – tegemist on täpselt sellega, millele nimi viitab ehk sa saad võimaluse panustada ilma oma rahaga riskimata. Kui see kõlab liiga hea, et tõsi olla, siis sellel on ka üks pisike varjukülg. Nimelt, selliseid boonuseid ei saa tavaliselt sissemakset tegemata, seega tegelikult päris niisama neid ei jagata.

Riskivabad panused on Eestis väga levinud. Kui sa kaotad riskivaba panusega, saad lihtsalt raha tagasi. Kui sa aga võidad, saad oma võidud kätte nii nagu alati. Sellest ka termin „riskivaba“ – sul pole lihtsalt võimalik raha kaotada ning halvimal juhul lõpetad nii nagu alustasid.

Uued mängijad vs vanad mängijad

Optibet duubeldamisboonused

Optibetis, nagu ka paljudes teistes kasiinodes, saab uue mängijana duubeldamisboonuse.

Sissemakseboonusega on kõige lihtsam saada lisaraha panustamise jaoks, kuid taolist duubeldamisboonust saavad nautida eelkõige uued mängijad, kes avavad kasiinos konto ja teevad esimese sissemakse. Selline boonus võib kanda ka tervitusboonuse nime ning pea iga kasiino, kes tegeleb ka spordipanuste korraldamisega, pakub mingisugust duubeldamisboonust uutele mängijatele.

Vanadele mängijatele selliseid boonuseid ei ole, kuid see ei tähenda, et lojaalseid mängijaid jäetaks unarusse. Spordiennustuste paigad on tuntud boonuste rohkuse poolest ning suuremad ennustuspaigad korraldavad erinevaid võistluseid pidevalt või annavad võimaluse saada mänguraha uue sissemakse puhul.

Spordiennustuste boonustel on veel üks eelis, millega ei saa kiidelda teised mängukategooriad. Kuna ennustamine sõltub suuresti mänguhooajast, on ka boonuseid saadaval rohkem teatud mängude jaoks. Näiteks kui maailmas toimub mõni spordisuursündmus nagu näiteks Wimbeldon, võid olla täiesti kindel, et kasiino pakub selle sündmuse tõttu ka erilisi boonuseid või hoopistükkis tasuta panuseid.

Spordiennustuse boonused lausa sõltuvad hooajast, seega kui kasiinos ongi boonuste osas üsna vaikne, võib selle põhjuseks olla vaikne hooaeg spordimaastikul, mitte reaalne boonuste puudumine.

Sissemakseta panustamisboonused

Slotikate puhul saab sissemakseta tasuta keerutusi, kuid mida saab spordiennustuste jaoks? Ikka tasuta panuseid. Paraku peame aga tõdema, et sissemakseta boonuseid jagatakse spordipanustamise jaoks ülimalt harva, kui üldse.

Selle põhjus seisneb kasiinoboonuste olemuse erinevuses. Traditsiooniliste kasiinoboonuste läbimängimisnõuded on väga kõrged, mistõttu võivad nad ka heldemalt jagada tasuta mänguraha. Momendil ei ole aga ühtegi ennustuspaika, mis saaks niimoodi jagada tasuta boonuseid.

Ära heida meelt – mõned kasiinod annavad siiski aeg-ajalt tutvumiskingina paar tasuta panust. Pea lihtsalt meeles, et taoliseid boonuseid ei pruugi olla väga palju ning kõige mahlasemad pakkumised saab siiski pärast sissemakse tegemist.

Spordiennustuse boonuste nõudmised

Spordiboonuste tingimused on üsna sarnased ning peaaegu alati tuleb boonus läbi mängida 1.5 koefitsiendiga.

Nagu iga boonuse puhul tuleb ka spordiennustuse boonuste puhul arvestada mõningate nõudmistega. Neist kõige olulisem on läbimängimisnõue, kuid õnneks on see kasiinoboonuste omast märksa madalam. Kui kasiinoboonuste puhul võib nõue olla vabalt 30-40-kordne, siis spordipanuste puhul võib see olla üksnes 3- või 10-kordne.

Millega tuleks aga arvestada, on läbimängimise enda piirangud. Nende piirangute seas on alati minimaalne koefitsient, millega tuleb boonus läbi mängida, kuid tavaliselt on see traditsiooniline 1.5 või 2.0.

Spordiennustuse boonuste läbimängimisel tuleb olla eriti hoolikas ning mitte niivõrd tingimuste pärast kui isikliku tormakuse pärast. Kui sa üritad boonust imekiirelt läbi mängida, võid lõpetada olukorras, kus oled enamuse oma rahast kaotanud lihtsalt seetõttu, et ei mõelnud panuseid läbi. Spordipanustamine ei ole küll keeruline, kuid võitmiseks tuleb oma panuseid korralikult läbi mõelda, vältimaks viletsate panuste tegemist.

Kõige lihtsam viis tormakuse vältimiseks on valida boonus, mille läbimängimisnõude täitmise ajapiirang tundub sulle mõistlik. Kui sulle tundub, et sa ei suuda 7 päeva jooksul mõistlikul tempol täita nõuet, ei ole ka mõtet boonust rakendada. Hasartmängude puhul on alati oluline selge mõistuse hoidmine, kuid spordipanuste puhul on see eriti tähtis.

Lisaks eelmainitule võib kohata kasiinosid, kus pole lubatud mitme spordiennustuse boonuse üheaegne kasutamine – üks tuleb ära kasutada ning läbi mängida ja alles siis saab asuda teise juurde. Samuti ei tohi unustada, et spordiennustuse boonuseid ei saa läbi mängida teistel mängudel nagu näiteks ruletis või slotikatel.

Tagamaks, et leiad kõige sobivama boonuse, tuleks alati esmalt lugeda läbi boonuse tingimused. Kui otsid alles sobivat ennustuspaika, vaata meie arvustusi ja vali kasiino, mille tervitusboonus meeldib sulle kõige rohkem ning asu aga panustama!

Playin.ee