Internetirulett vs reaalne rulett – kus võidab rohkem?

10.07.2021
Internetirulett vs reaalne rulett - kus võidab rohkem
Internetirulett on üsna sarnane ehtsale ruletile, kuid pakub suuremat mugavust.

Ainuüksi sõna “rulett” mainimine manab pähe kujutluse ehtsast kasiinomöllust. Ruletist legendaardsemat mängu on raske leida ning tegemist on niivõrd populaarse mänguga, et see on põhimõtteliselt kasiinode sümbol. Veelgi enam, aja jooksul on kümned tuhanded mängijad üritanud ruletti üle kavaldada, kasutades selleks vähem või rohkem toimivaid strateegiaid.

Siiski säilib üks küsimus: kumb on kasulikum, kas veebirulett või reaalne rulett ning kas neil kahel on üldse mingit erilist vahet? Selgitame seda teemat alljärgnevalt.

Maapealse ruleti võlud

Kes on korra online kasiinos mänginud, võib mõelda, miks üldse peaks keegi maapealsesse kasiinosse minema. Vastus on lihtne: atmosfäär.

Maapealsesse kasiinosse minemine on nagu omaette sündmus ise. Sa pead riietuma sobivalt, järgima teatud etiketti, ostma žetoone ja seejärel saad liituda lauatäie lõbusate ruletitajatega. Muidugi tervitab sind kaunis diiler, kes pakub silmailu. Lõhnad, helid ja kogu kasiino õhustik on niivõrd omapärane ning joovastav, et see on juba ainuüksi põhjus, miks võtta ette teekond kasiinosse.

Maapealsetes kasiinodes korraldatakse tihti ka erinevaid üritusi, et anda veel huvitavam nõks vanale heale ruletiõhtule. Milleks minna baari, kui saad hoopis meelt lahutada ruletilaua taga?

Miski ei trumpa üle internetiruletti

Atmosfäär võib küll olla maapealses kasiinos mõnus, kuid olgem ausad – kes viitsib järgida etiketti ja ennast üles lüüa pidevalt?

Internetikasiinod on toonud ruleti kõigile lähemalt ja nüüd on võimalik ruletti mängida kas või pidžaamas olles. Sa ei pea muretsema oma välimuse pärast, sa ei pea taluma potentsiaalselt üsna purjakil mängijaid. Ruletti saab mängida kas või õhtul teki all olles. Ükskõik, kus sa ka poleks, sa saad alati teha paar mängutiiru.

Kui sa soovid nautida ehtsa diileriga mängimist, on selle jaoks loodud live-rulett, kus atmosfäär on üsna ligilähedane ehtsale kasiinole.

Internetiruletil on veel 3 väga olulist eelist:

  • sa valid ise tempo;
  • sul on palju rohkem mänguvalikuid;
  • sa saad nautida boonuseid.

Internetiruleti puhul ei ole sul mingit ajapiirangut. Sa saad rahulikult mõelda oma sammu läbi ja ei pea kiirustama ega muretsema, kas su mängutempo on paras. Teiseks, internetikasiinos on palju rohkem ruletilaudu – mõnes kasiinos on neid lausa mitukümmend! Seda mõistagi kulude pärast, sest maapealses kasiinos pole lihtsalt praktiline ülal pidada niivõrd palju laudu.

Kolmandaks on muidugi internetikasiinodes väga ahvatlevad boonused. Paljud kasiinod korraldavad turniire või jagavad lihtsalt mänguraha. Maapealsetes kasiinodes paraku nii tihti boonuseid ei saa.

Hea uudis on see, et kummagi valiku puhul ei ole vahet strateegial. Nii maapealne rulett kui internetirulett toimivad juhuslike numbrite generaatoril, mis tähendab, et kogu mäng on 100% juhuslik. Seega ei ole võimalik võiduvõimalust kallutada enda kasuks kummaski ruletiversioonis.

Lõpuks jääb valik siiski sinu maitse küsimuseks, kuid omalt poolt saame öelda, et internetiruletil on rohkelt eeliseid, mida tasuks kaaluda – isegi, kui sa oled rohkem “vanakooli” ruletimängija. Internetirulett võib sind üllatada väga meeldivalt.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?
Milline Eesti live-rulett on reaalselt parim?

Raske on kujutada ette legendaarsemat kasiinomängu kui seda on rulett: seda kajastatakse peaaegu igas kasiinoteemalises…

Rulett ja tõde: 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskuda
Rulett ja tõde: 5 ruletimüüti, mida ei tasu uskuda

Kui kasiinotööstuses on üks mäng, mille puhul meenub samaaegselt sõna “strateegiad” või “müüdid”, on see…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee