Skrill

10.07.2021

Skrill on juba 2001. aastast alates tegutsenud digitaalsete maksete platvorm, mis sai tuntuks Moneybookers nime all. Platvormi näol on tegemist turvalise ja ülimalt lihtsa digitaalse maksemeetodiga, mis on kasutusel enamikes online kasiinodes. Tänaseks päevaks saab aga Skrilli vahendusel teha lisaks maksetele ka palju muud: ettevõte pakub isegi ettemakstud Mastercardi võimalust, laiendades veelgi enam maksevõimalusi.

Kuidas Skrill töötab?

Skrilli tööpõhimõte on väga lihtne, sarnanedes teistele e-rahakottidele. Platvormi kasutamiseks tuleb avada konto – see on täiesti tasuta. Konto tuleb ühtlasi siduda ka oma pangakonto või krediitkaardiga (või deebetkaardiga, millel on internetimaksed lubatud) ning just selle kaardi või konto pealt saab teha makseid, lihtsalt Skrilli vahendusel.

Teine variant on aga kanda raha oma Skrilli kontole, et teha makseid otse konto kaudu. Lisaks saab teha ka kandeid kahe Skrilli konto vahendusel – sel juhul saabuvad maksed eriti kiirelt.

Konto avamisel tuleb läbida ka isikutuvastus, just nagu iga turvalise makseviisi puhul.

Kui soovid teha Skrilli kaudu makseid, pead lihtsalt maksekohas – näiteks internetikasiinos – valima makseviisiks Skrilli ning alustama sissemakset. Seejärel suunatakse sind koheselt Skrilli makselehele, kus tuleb sisse logida oma kontole ning kinnitada makse tegemine.

Skrilli kasutamine on äärmiselt lihtne ning võib kindlusega öelda, et kui oled internetipanga kasutaja, saad ka Skrilliga väga hästi hakkama. Tasub ainult silmas pidada, et kuna Skrill on välismaine, siis toimub kogu konto haldamine ja maksete tegemine inglise keeles.

Skrilli plussid ja miinused

Skrill on vaieldamatult üks Euroopa eelistatumaid makseviise mitmetel põhjustel, millest mõned on järgnevad:

  • maksed toimuvad ülikiirelt – Skrill on üks makseviisidest, mille puhul võid isegi internetikasiino väljamaksed kätte saada loetud minutite-tundide jooksul. Enamus Skrilli ülekandeid on peaaegu kohesed;
  • makseid saab teha kõikides valuutades;
  • kasutusel enamikes online kasiinodes – valdav enamus Eesti kasiinosid kasutab Skrilli, seega kui sa ei soovi tasuda otse pangakonto kaudu (näiteks kui sa ei soovi näha väljavõttel kasiinomakseid), võib Skrill olla hea valik, võimaldades makseid teha mitmetes kasiinodes. Nii ei ole vaja hankida uut makseviisi iga mängukoha jaoks;
  • konto avamine on täiesti tasuta;
  • Skrilli kontoga saab ühendada ükskõik milliseid pangakontosid või krediitkaarte/internetimakseid võimaldavaid pangakaarte.

Peamine miinuskülg on seotud eelkõige oma maitse ja käepärasusega: mõne kasutaja jaoks ei pruugi olla meeltmööda asjaolu, et rahaasjad on seotud veel ühe kontoga ning seega võidakse eelistada tavalist pangakontot. Mõned maksed võivad olla ka seotud lisatasudega, näiteks kontolt raha väljakandmine, seega ei ole kogu teenus ka täiesti tasuta.

Kas Skrill on turvaline?

Kui on üks asi, milles pole sugugi põhjust kahelda, on selleks Skrilli turvalisus. Skrill on lausa kohati niivõrd turvaline, et võib olla tüütu: portaalis on kasutusel kahetasandiline tuvastus, mistõttu on juba ainuüksi sisselogimine ja maksete tegemine turvalisem kui keskmisel makselehel.

Skrill on litsentseeritud Suurbritannias ning omab ka ametlikku tegevusluba, lisaks teeb ettevõte koostööd Mastercardiga. Kõike seda arvesse võttes on Skrill austusväärne makseteenus, mis on eriti sobiv kasiinomaksete tegemiseks: kui soovid hoida oma makseid diskreetsetena ning ei soovi pangakonto väljavõttel näha näiteks kasiinomakseid, võib Skrill olla hea alternatiiv, millega teha oma sisse- ja väljamakseid kiirelt ning turvaliselt.

Korduma kippuvad küsimused

Skrill on üks kõige populaarsemaid makseviise Eesti kasiinodes ning seega võid leida terve hulga suurepäraseid Skrilli kasiinosid. Parimate taoliste mängukohtade leidmiseks tasub sul lihtsalt uurida käesoleval lehel olevat loendit, kus on ära toodud Skrilli aktsepteerivad kasiinod.

Ei saa. Üks Skrilli eripära on fakt, et Skrilli kaudu sissemakse tegemisel annad sa koheselt ära oma võimaluse boonust kasutada. Kuna tegemist on e-rahakotiga, on Skrill väga ettevaatlik ning on keelanud boonussüsteemides osalemise, vältimaks pettuseid ja muid probleeme.

Skrill toetab mitmeid makseviise, kuid üldiselt on kõige lihtsam kanda Skrilli kontole raha oma pangakonto vahendusel, tehes tavalise ülekande. Hiljem saad samamoodi välja kanda ka kõik oma võidud või vahendid, mis Skrilli kontole on kogunenud.

Skrilli turvalisuses pole mingit põhjust kahelda. Tegemist on juba 2001. aastast alates tegutsenud ettevõttega, mis pani sisuliselt alguse kogu e-rahakoti maailmale. Skrilli on Eesti kasiinodes kasutatud juba aastaid!

Kasiinod ise ei lisa maksetele mingeid teenustasusid (vähemalt enamus kasiinosid ei tee seda). Teenustasu pead maksma aga siis, kui kannad oma Skrilli kontolt raha välja näiteks oma pangakontole. Täpse summa jaoks uuri Skrilli hinnakirja.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Trustly
Trustly

Trustly nimi ei ole tänaseks paljude eestlaste jaoks enam võõras. Tegemist on maksevahendusteenusega, mis sai…

Makseviisid
Makseviisid

Bitcoin
Bitcoin

Veel mõne aasta eest pidasid paljud inimesed krüptoraha mingiks jamaks. Kui tõtt öelda, siis paljud…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee