Age of the Gods: King of Olympus

fullstar.svgfullstar.svghalfstar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Age of the Gods
Mängutootja:
Playtech
Tootlus mängijale:
94.99%
Aasta:
2016
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
20

Kus seda mängu mängida saab?

Kuni 400 € kasiinoboonus
Igale uuele mängijale kuni 100 € boonus

Age of the Gods: King of Olympus

14.05.2021

Age of the Gods: King of Olympus on mütoloogilise teemaga videoslot, mille loojaks on eestimaise päritoluga Playtech. Slotikal on 5 rullikut, 25 võiduliini ning üsna arvestava suurusega teoreetiline tasuvus.

Kõnealune slotikas on tegelikult juba mitmes mäng Playtechi videoslottide seerias, mis on muutunud mängijate seas legendaarseks. Mängu üks suurimaid võlusid on asjaolu, et tegemist on progressiivse slotikaga, kus on loosil lausa 4 jackpotti: Ultimate Power, Extra Power, Super Power ja Power. Esimene ja ühtlasi suurim jackpot võib ulatuda sadade tuhandete eurodeni.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Age of the Gods slotimängud on kõik seotud mütoloogilise teemaga, seejuures King of Olympus slotikas keskendub kogu teema kõige olulisemale tegelasele: Zeusile endale. Slotikas on moodsa välimusega, rakendades lahedaid animatsioone ja pisut peenemaid graafilisi nüansse, kui paljud vanemad slotimängud. Juba ainuüksi kena välimus on üks põhjuseid, miks King of Olympus võib sobida neile, kes ei soovi nö vanakooli slotimäng enam mängida.

Kui soovid näha, kas jumalad naeratavad sulle ja toovad õnne, tuleks panna paika ka panuse suurus. Kõik kontrollnupud ja valikud asuvad otse rullikute all – kasutades plussi ja miinuse nuppe saab valida, kui suurt panust soovid kasutada. Olemas on ka kiire automaatse keerutamise funktsioon, mis säästab käevaeva.

Slotika boonused

Age of the Gods - King of OlympusAge of the Gods: King of Olympus slotika peategelane Zeus on ka boonuste peamine staar. Zeusi enda sümbol on Wild, mis asendab kõiki teisi sümboleid ning annab ka ise mündivõidu, olles ühtlasi mängu tulusaim sümbol oma 3000x võiduga. Kui ekraanile ilmub vähemalt 3 Zeusi templi sümbolit, on tulemuseks 10 tasuta spinniga voor, kus võid võita mitmeid kordi rohkem tänu kordistajatele.

Mõistagi on jackpot kõige ahvatlevam osa kogu mängus. Hea uudis on see, et jackpoti leidmine ei pruugigi olla eriti keeruline: jackpot aktiveerub juhuslikult ükskõik millise keerutuse järel. Mida rohkem keerutada, seda suurem on ka võimalus, aga kui sa saad vähegi võidukombinatsiooni, on jackpoti võitmine täiesti reaalne.

Kokkuvõtteks

Kogu Age of the Gods slotimängude seeria on üks Playtechi kroonijuveele, mis tõestab eestimaise mängutootja kvaliteeti. Tänu oma progressiivsele jackpotile võib mäng osutuda väga tulusaks, kuid isegi ilma selleta on tegemist meeleoluka mänguga, mis võib meeldida neile, kes naudivad Kreeka mütoloogiat.

4abd4e2e3ac108c5c469e7a35d175956?s=96&d=mm&r=g
Veiko Ilves
Hoiab kätt kasiinopulsil ja jälgib kiivalt slotikaid. Aeg-ajalt kõlistab münte ka ise nii ruletilaua kui ka slotimasina taga.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee