Viimati muudetud:
Bonanza

Bonanza

4/5
96.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Bonanza
Mängutootja Big Time Gaming
Mängu teema Kalliskivid
Mängu liik Videoslotid
RTP 96.00%
Avaldamisaasta 2016
Volatiilsus
Maksimaalne võit
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Bonanza

Kus seda mängu mängida saab?

Bonanza Megaways on originaalne ja suisa ebatavaline slotikas, mis loodi 2016. aastal Big Time Gamingu poolt. Just see mängutootja leiutas Megaways-mehhaanika ning otsustas selle süsteemi algoritmi müüa ka teistele mängutootjatele, mistõttu leiad tänaseks Eesti kasiinodest sadu Megaways-mänge.

Megaways-slotid on teinud kasiinomaailmas täieliku revolutsiooni ja nüüd võid leida praktiliselt igast populaarsest slotist ka Megaways-versiooni. Megaways-mehhaanika võlu peitub faktis, et mängus on võimalik aktiveerida hiiglaslik võiduliinide arv. Originaalses Bonanza slotis võib olla kuni 117 649 võiduliini ning hea õnne korral võid saada peavõiduks 26 000x.

Lisaks originaalsele võiduliinide ja rullikute mehhaanikale sisaldab Bonanza slot ka mitmeid boonusmänge.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Bonanza on päris esimene Megaways-slotikas ning on seega kõige originaalsem. Nagu mainitud, võib mängus aktiveerida üle 117 000 võiduliini, kuid slotikas on tuntud väga kõrge volatiilsuse poolest, seega sa ei pruugi tabada võidukombinatsiooni igal keerutusel.

Slotika teema keerleb kullakaevanduse ümber: rullikute kohal on kaevanduskäru, paremal serval on kaunis vesiveski, kogu mängu taustal on mäenõlv. Kaevanduskäru „otsib“ igal keerutusel uusi sümboleid, et kombineerida rohkem võiduvõimalusi. Mida rohkem sümboleid paika asetub, seda põnevamaks slotikas läheb.

Oma spetsiifilise ülesehituse ja funktsioonide tõttu võib Bonanza slotikas olla esimese hooga natuke segane, aga just seetõttu saadki Playin.ee lehel mängida Bonanza slotikat täiesti tasuta. Kasuta selle lehe ülaosas olevat mängu – see on Bonanza tasuta demoversioon, mille vahendusel saad täpselt näha, kuidas slotika mehhanismid töötavad.

Slotika boonused

Bonanza kõige olulisem boonusmäng on tasuta spinnide voor, mille tabamisel võid oodata suurimaid võite.

Sellest aga veel olulisem on põhimängu tuuma moodustav „kukkuvate“ sümbolite mehhanism, mistõttu võib slotikas osutuda väga võidurikkaks. Iga kord, kui saad võidukombinatsiooni, plahvatavad võidus osalenud sümbolid, jättes ruumi uute sümbolite paikakukkumiseks. Seni, kuni sa võidad, tekib muudkui ekraanile uusi sümboleid. Sarnaselt töötab ka näiteks NetEnti Gonzo’s Quest.

Bonanza tasuta spinnide voor pakub aga kõige rohkem põnevust. Funktsiooni aktiveerimiseks pead rullikutele saama kokku sõna GOLD, misjärel saad 12 tasuta spinni. Sarnaselt põhimängule on ka tasuta spinnide voorus kukkuvate sümbolite mehhanism, kuid väikese konksuga: iga võidu järel kasvab võidu kordistaja.

Tehniliselt võttes on Bonanza slotika kordistaja piiramatu, sest see kasvab iga võiduga ja kõrgeimat võimalikku kordistajat pole määratud. Limiiti pole ka sellel, kui palju lisanduvaid tasuta spinne sa võid võita, seega hea õnne korral võid kas või lõputult jääda tasuta spinnide vooru, et käivitada aina rohkem ja rohkem võite.

Kokkuvõtteks

Bonanza on slotikas, mis on teinud kasiinomaailmas revolutsiooni. Originaalse Megaways-mehhaanika tõttu on sellel slotimängul kõrge volatiilsus, aga samamoodi ka kõrged võiduvõimalused. Laienevad rullikud ja ootamatud 100 000+ võiduliini: on raske leida slotimängu, mis pakuks rohkem põnevust.

Bonanza ei ole kindlasti mõeldud nö nõrgema närviga slotisõpradele, kuna mängu volatiilsus on kõrge, kuid potentsiaalselt kõrged võidud ja tasuta spinnide funktsioon on piisavad, et tuua suurepäraseid võite. See on slotimäng, mis paneb vere vemmeldama.

Leia Bonanza slotimäng kõigist Eesti suurimatest online kasiinodest ja vaata, kas sul õnnestub juba täna skoorida suur võit.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.