Viimati muudetud:
Gemix

Gemix

5/5
94.78% RTP
Põhiandmed
Nimi Gemix
Mängutootja Play'n GO
Mängu teema
Mängu liik
RTP 94.78%
Avaldamisaasta 2018
Volatiilsus
Maksimaalne võit 604.7
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Gemix

Kus seda mängu mängida saab?

2014. aasta detsembris Play’n Go poolt loodud Gemix annab kalliskividele täiesti uue tähenduse online mängude maailmas. See kalliskiviteemaline videoslot on üks kõige põnevamaid mänge, mille lahe mehhaanika, videomängulaadne olemus ja kaunis graafika on muutnud selle ühe kõige põnevamaks slotimänguks, mis hetkel üldse Eesti kasiinodes saadaval on.

Kui tahad Gemix slotikat lähemalt uurida, kasuta Playin.ee lehel olevat tasuta demoversiooni – saad riskivabalt Gemix slotikat mängida nii palju kui soovid enne, kui asud kasiinos päriselt mängima.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Gemix slotika üleüldine rullikute asetus on unikaalne: mängul on 7×7 väli ning nö kukkuvate sümbolite mehhaanika, kus võidukombinatsiooni saamiseks pead saama samasugused sümbolid üksteise kõrval olevatele rullikutele. Selle mehhaanika tõttu on Gemix originaalne slotimäng, meenutades tüüpilisi kalliskividega online mänge.

Parim osa Gemix slotimängus on aga videomängulaadsed animatsioonid, levelisüsteem ja boonusmängud. Näiteks on Gemixi mängus „levelid“, sarnaselt videomängudele. Sellele lisaks vürtsitab mängu lahe Crystal Charge funktsioon ja mitmed muud boonused.

Gemixi rullikutel tiirlevad säravad kalliskivid ning aeg-ajalt võib ekraanile hüpata päkapikk, kes annab sulle võite veelgi rohkem juurde. Slotika teema keskmes ongi kaevuritest päkapikud ja kalliskivid ning sinu ülesanne on muidugi üles leida nii palju kalliskive kui võimalik.

Nagu mainitud, siis võidukombinatsioonid tekivad sümbolite kogumikest, mitte kindlatest võiduliinidest. Suurima võidu saamiseks peaksid saama kokku 15 samasugust sümbolit. Kõrgeima väljamaksega sümbol on täheke, mis annab 15+ sümbolikogumiku korral võiduks 1000x.

Slotika boonused

Gemixi boonusfunktsioonid on erakordsed, ehkki slotil pole tasuta spinnide vooru. Põhiline „boonus“ on seotud mängu põhimehhaanikaga. Võidukombinatsiooni korral kaovad võitnud sümbolid ekraanilt, tehes ruumi uutele sümbolitele. Niimoodi võid järjest võita mitu korda.

Kui sul õnnestub niimoodi ekraanilt eemaldada 20 sümbolit, aktiveerub üks neljast Crystal Charge funktsioonist:

  • Nova Blast – üks plahvatav sümbol hävitab kõrvalolevad sümbolid
  • Crystal Warp – valitud sümbol muudetakse teiseks sümboliks
  • Light Beam – üks sümbol muudab teisi sümboleid
  • Chain Lightning – 2 nurgas olevat sümbolit ühenduvad ning kõik välgunoole poolt puudutatud sümbolid muudetakse üheks nendest kahest sümbolist

Kui sa saad võidukombinatsiooni 40 sümboliga, saad nautida Super Charge funktsiooni ning selle korral korrutatakse kõik võidud kolmega.

Gemix slotikas on tegelikult aga natuke keerulisem. Gemixi slotis on kolm erinevat „maailma“ ning saad minna edasi järgmisesse maailma, kui „puhastad“ teatud mustri sümbolitest (mustrit näed paremal küljel).

Lisaks „kaevandusmaailmale“ on Gemixis printsessimaailm ja võlurimaailm, igaühel neist on omad erilised boonusfunktsioonid. Näiteks võlurimaailma puhul saad kuni 8 Sticky Wild sümbolit.

See on vaid väike ülevaade Gemixi boonustest. See on selline slotimäng, mida pead nägema oma silmaga, seega soovitame kasutada tasuta demoversiooni, et näha täpselt, kuidas Gemixi slotikas töötab.

Kokkuvõtteks

Gemix on vaieldamatult üks kõige ilusama disainiga ja kaasahaaravamaid slotimänge, mis on viimasel ajal välja antud. On vähe slotimänge, mis tekitavad tunde nagu mängiksid videomängu. Eriti võib see mäng meeldida neile, kes naudivad näiteks Candy Crushi laadseid online mänge.

Värvilised kalliskivid, kukkuvad sümbolid ja lustakad tegelased – Gemix on slotimäng, mida tasub mängida igaühel, kes on tüdinud tavalistest online slotikatest. Kõigele lisaks on Gemixi väljamaksepotentsiaal üüratu!

Gemix on saadaval paljudes Eesti tippkasiinodes, seega saad nautida seda lahedat slotimängu kas või kohe täna.