Viimati muudetud:
Lucky Streak 3

Lucky Streak 3

4/5
96.00% RTP
Põhiandmed
Nimi Lucky Streak 3
Mängutootja Endorphina
Mängu teema
Mängu tüüp
RTP 96.00%
Aasta 2019
Volatiilsus Medium
Maksimaalne võit 30000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Lucky Streak 3

Kus on mäng saadaval?

3.8/5
- kasiinoboonus
3.3/5
100€ kasiinoboonus
2.7/5
100€ kasiinoboonus
4/5
- kasiinoboonus
4.2/5
- kasiinoboonus
4.7/5
350€ kasiinoboonus

Lucky Streak 3 on Endorphina klassikaline puuviljaslotikas, millel on 3 rullikut ja 5 võiduliini, just nagu paljudel tüüpilistel puuviljaslottidel. Nagu teistel Endorphina slottidel, on ka Lucky Streak 3 tootlusprotsent 96% ning selle volatiilsus on keskmine.

Kuna tegemist on puuviljaslotikaga, on Lucky Streak 3 klassikalise hõnguga mäng, mille disain ja iga pisidetail on loodud selleks, et anda edasi vanade mänguautomaatide olemus. Kõige lahedam on aga see, et Lucky Streak 3 sisaldab Endorphina tuntud riskimisfunktsiooni (ehk gamble-funktsiooni).

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Kuna Lucky Streak 3 on klassikaline puuviljaslotikas, siis on selge, et mängu temaatika ja graafika ei pakata just nüanssidest. See on mäng, mida ei saa võrrelda näiteks superkangelaste või mütoloogiliste tegelaste teemal loodud slotikatega, kus on ilmselgelt rohkem graafikanüansse.

Oma lihtsusest hoolimata on Endorphina suutnud sellesse slotikasse pressida üllatavalt palju lahedaid graafikadetaile. Rullikute ümber on ägedad leegid, puuviljasümbolid ise näevad välja suisa mahlased. Viinamarjad, sidrunid, ploomid, kirsid – see mäng ajab suu vett jooksma.

Paraku pole Lucky Streak 3 slotikal taustamuusikat, seega võib mõne mängija jaoks olla slotika keerutamine natuke üksluine. See-eest üllatab sind mäng valju heliga kohe, kui riskimisfunktsioon aktiveerub.

Lucky Streak 3 mündiväärtused algavad juba 0.01-st alates, seega sobib mäng hästi ka madalama mängueelarve jaoks.

Slotika boonused

Lucky Streak 3 ei ole päris tüüpiline online mänguautomaat, millega oled võib-olla harjunud: sellel ei ole ühtegi erilist boonusmehhanismi ega boonusmängu, isegi mitte tasuta keerutusi. Oma olemuselt on Lucky Streak 3 klassikaline slotikas, mistõttu ei olegi sellest oodata boonusfunktsioone.

Võidukombinatsioone saab ainult siis, kui saad ekraanil kõik kolm rullikut klappima, just nagu tavalises klassikalises mänguautomaadis.

Lucky Streak 3 slotikal on ainult üks „boonus“, milleks on Endorphina eriline riskimismäng. Riskimäng aktiveerub iga kord, kui saad võidukombinatsiooni ning selle kasutamine on täiesti valikuline. Nimelt, sulle antakse võimalus kas võtta oma raha välja või riskida, lootuses võita rohkem.

Kui otsustad riskida, näidatakse sulle viite kaarti. Sinu ülesanne on valida välja üks kaart ning loota, et selle väärtus on kõrgem sellest kaardist, mida sulle näidatakse. Kui sul läheb õnneks, duubeldatakse sinu võidud, kuid kui sul ei lähe hästi, kaotad oma võidu ja boonusmäng kaob.

Muideks, kui sa valid õigesti, saad muudkui edasi riskida, aga seda ainult 10 korda järjest, seega päris lõputut võitmist mängus ette tulla ei saa.

Kokkuvõtteks

Lucky Streak 3 on lahe traditsiooniline puuviljaslotikas, mis on Endorphina käes saanud kerge moodsa uuenduse. Tegemist pole just kõige boonuserikkama mänguga, kuna see on klassikaline slotimäng, seega ei tasu sellest oodata tasuta spinne ega muud taolist. See-eest sisaldab mäng riskimismehhanismi, mis võib osadele meeldida isegi boonusmängust rohkem.

Kui otsid lahedat klassikalist slotikat ning potentsiaalselt suurepäraseid võite, võib Lucky Streak 3 olla hea valik.