Viimati muudetud:

Endorphina

Endorphina logo

Endorphina – uuenduslik Tšehhi kasiinomängutootja

Endorphina on üks noorematest slotitootjatest, olles alustanud 2012. aastal Tšehhis. Ettevõttel on tänaseni Prahas peakontor, ehkki üks nende kontoritest asub ka Maltal, Euroopa hasartmängutööstuse südames.

Ettevõtte noorusest hoolimata on Endorphina mängud võitnud kasiinokülaliste südamed oma moodsate funktsioonide, kaunite graafikanüansside ja võidurikaste boonusmängude tõttu. Endorphina boonusmängud on seejuures ühed kõige huvitavamad.

Endorphina on spetsialiseerunud slotimängudele ning teeb koostööd kahe laialdaselt tuntud kasiinoplatvormiga: BetConstruct ja SoftSwiss.

Parimad online kasiinod Endorphina mängude mängimiseks

Endorphina slotikad on jõudnud ka mitmetesse Eesti online kasiinodesse, ehkki mängud pole sugugi saadaval kõikides kasiinodes. Siiski saab aga nautida Endorphina mänguvaliku tippklassi mitmes Eesti kasiinos. Leia parimad valikud siitsamast ning ava juba täna mängukonto, et nautida Endorphina adrenaliinirohkeid slotikaid.

Endorphina mänguvalik

Endorphina valmistab iga kuu umbes 1 mängu ning kokkuvõttes on ettevõtte portfoolios juba ca 100 slotimängu. Sarnaselt teistele mängutootjatele kasutab Endorphina moodsat HTML5-tehnoloogiat, mistõttu on slotid saadaval otse veebibrauseri kaudu ilma igasuguste probleemideta.

Üks kõige erilisemaid asjaolusid Endorphina puhul on slotikate temaatika. Kõik Endorphina slotid on loomingulised, keskendudes ühele teatud konkreetsele teemale. Mõnes slotikas on peategelasteks gladiaatorid, mõnes vampiirid, mõnes superkangelased või puuviljad. Kõik slotikad on aga detailideni läbimõeldud ja eristuvad oma suurepärase interaktiivse graafika poolest.

Endorphina valikus on nii klassikalisi slotimänge kui ka moodsamaid laia mängualaga videoslotikaid, kuid üks eriline faktor on boonusmängu ostmise võimaluse puudumine. Kui paljud mängutootjad on läinud seda teed, et lubavad mängijal osta otsetee boonusmängu, siis Endorphina mängudes pead sa reaalselt mängukombinatsiooni ise tabama. Tänu adrenaliinirohketele funktsioonidele ja põnevale graafikale tagavad Endorphina mängud aga igal juhul rahuldava kogemuse.

5 parimat Endorphina mängu

Endorphina mänguvalik paisub iga aastaga aina suuremaks, kuid mõned slotikad on teistest rohkem esile tõusnud oma boonusfunktsioonide, graafika, temaatika või muude funktsioonide poolest. Kui plaanid Endorphina slotikaid proovida, võivad just need viis mängu kõige paremini märki tabada.

Lucky Streak 3

Lucky Streak 3 on Endorphina klassikaline 3 rullikuga slotimäng, mis meenutab vanu häid mänguautomaate. Slotika rullikutel tiirlevad puuviljad, kellukesed ja tähed, just nagu vanades mängudes – see on ehtne nostalgiline klassika, ent selle RTP on 96% ning volatiilsus keskmine, erinevalt vanematest slotikatest, mille tasuvus kippus olema madalam.

Kuna tegemist on klassikalise slotikaga, on selles vähem boonusmänge. Lucky Streak 3 sisaldab vaid ühte erifunktsiooni, milleks on tüüpiline gamble-funktsioon. Juhul, kui võidad, on sul võimalus oma võitudega riskida, et potentsiaalselt võite duubeldada.

Lucky Streak 3

Book of Santa

Maailmas pole pea ühtegi kasiinomängude tootjat, kelle portfoolios ei oleks jõuluteemalist mängu. Book of Santa on Endorphina jõuluteemaline mäng, mille maksimaalne võit on 500x ning mis on oma olemuselt klassikaline videoslotikas.

Sarnaselt mitmetele teistele Endorphina mängudele on Book of Santa slotimängus nii Wild-sümbol kui ka Scatter-sümbol, mis annab võiduks tasuta spinnide vooru. Book of Santa tasuta spinnide voorus võib üks suvaline sümbol laieneda üle kogu rulliku, et moodustada suuremaid võite.

Tegemist on hea mänguga, mida nautida just jõulupühade ajal ning tänu tasuta spinnide voorule võib Book of Santa olla ka üpris põnev.

Book of Santa

Hell Hot 100

Hell Hot 100 on veel üks Endorphina klassikalistest mängudest. Slotikas avaldati 2021. aasta keskel, ehkki selle sümbolite ja välimuse poolest võiks öelda, et mäng kuulub eelmisesse sajandisse. Endorphina on suutnud nostalgia suurepäraselt kätkeda oma slotikasse ning annab mänguritele hea võimaluse nautida klassikalist mängu uues kuues.

Nagu ka teiste Endorphina mängude puhul on Hell Hot 100 slotika RTP 96% ning see sisaldab nii Wild-sümboleid kui ka boonusvooru tasuta spinnide näol. Mängu maksimaalne võimalik võit on 1000x.

Hell Hot 100

Satoshi’s Secret

Satoshi’s Secret on Endorphina kõige unikaalsem videoslotikas, mis on inspireeritud Bitcoinide maailmast: Satoshi on teadupärast Bitcoini looja nimi (väidetavalt). Kogu slotikas põhineb krüptomaailma temaatikal: rullikutel on näiteks Bitcoinidega seotud sümbolid ja isegi kaval häkker.

Satoshi’s Secret slotikas sisaldab põnevat boonusvooru, mis on täiesti ainulaadne: boonusmäng jäljendab valuutavahetusturgu, kus genereeritakse valuuta vahetuskursse. Kogu slotimäng on täiesti unikaalne ja võib öelda, et maailmas pole veel ühtegi slotimängu, mis oleks niivõrd omapärane nagu seda on Satoshi’s Secret slot.

Satoshi’s Secret

Troll Haven

Troll Haven on 2020. aastal välja tulnud slotimäng, mis peaks olema Skandinaavia inimestele eriti kodune: selle põhiteemaks on trollid, kes elavad mägedes, just nagu on räägitud Norra mütoloogias.

Mäng sisaldab nii Wild-sümboleid kui ka tasuta spinnide boonusmängu. Viimane on eriti põnev: sa saad valida, kas soovid rohkem tasuta spinne väiksema võidukordistiga või vähem spinne suurema kordistiga. Näiteks on valikute hulgas 5 tasuta keerutust 10x kordistiga või 23 tasuta spinni 2x kordistiga.

Troll Haven sisaldab kõigele lisaks veel Gamble funktsiooni ehk teisisõnu, sa saad riskida oma võitudega, lootuses summat duubeldada.

Oma laheda graafika, heli- ja muusikaefektide ning lihtsate funktsioonide tõttu on Troll Haven vahva mäng nädalavahetusel mängimiseks. Slotika tootlusprotsent on 96%.

Satoshi’s Secret

Endorphina mängude tasuvus

Endorphina mängude keskmine RTP on umbes 96%, ehkki neil on nii madalamaid kui ka kõrgemaid slotikaid.

Enamus Endorphina mänge on madala või keskmise volatiilsusega, tagades pisut järjekindlamad võidud. Mis puudutab üleüldist võidupotentsiaali Endorphina mängudes, siis enamike Endorphina mängude maksimaalne võit on ca 1000x, ent nagu igal mängutootjal, on ka nende portfoolios erinevate võiduvõimalustega mänge.