Viimati muudetud:
Reactoonz

Reactoonz

5/5
94.51% RTP
Põhiandmed
Nimi Reactoonz
Mängutootja Play'n GO
Mängu teema
Mängu liik
RTP 94.51%
Avaldamisaasta 2018
Volatiilsus
Maksimaalne võit 45703
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Reactoonz

Kus seda mängu mängida saab?

Reactoonz on omapärane slotimäng, mis on kummalisel kombel vallutanud eestlaste südamed. Kui vaadata mistahes Eesti tippkasiinot, mis teeb Play’n GO-ga koostööd, on Reactoonz praktiliselt alati top 10 slotikate hulgas. Muuhulgas on paljudel Eesti mänguritel õnnestunud ka tabada häid võidusummasid.

Kui tahad teada, milles peitub selle slotimängu fenomen ning miks see eestlaseid nii meeletult paelunud on, mängi slotikat siin tasuta või leia endale sobiv Eesti kasiino, et mängu pärisraha eest proovida.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Reactoonz on esimesest pilguheitest arusaadavalt täiesti teistsugune slotimäng. Esiteks, mänguväli on 7×7 asetusega, tavalise 5×3 asemel. Teiseks, slotil ei ole võiduliine. Selle asemel tekib võidukombinatsioon iga kord, kui kõrvuti satub 5 samasugust sümbolit, just nagu Candy Crushi laadses mängus. Tänu mitmetele boonusmehhanismidele antakse mängule aga hulgaliselt lõbu ja võiduvõimalusi juurde.

Play’n GO-le omaselt on Reactoonz disainitud äärmiselt lõbusalt: kogu sloti keskne teema puudutab tulnukaid, kes saavad pidevalt elektrilööke. Miks just elektrilööke, seda on raske öelda, aga igal juhul liiguvad ringi väikesed ufolaevad. Kerge animeeritus, naljakas teema ja taustamuusika – Reactoonz tabab õiget märki nii slotika disaini kui ka muude omaduste poolest.

Slotika RTP on enam-vähem keskmine 96.51%, kuid see on üpris volatiilne mäng – sellega tasub arvestada, kuna võib juhtuda, et võite ei taba nii palju, kui võib-olla ootasid.

Slotika boonused

Reactoonz sisaldab nii palju boonusmehhanisme, et algaja jaoks võib mäng isegi tunduda liiga keerulisena. Tõepoolest, igal sammul võib oodata mõningaid boonuseid.

Pärast iga keerutust hakkab üks suvaline sümbol helkima ja kui sümbol osales võidukombinatsioonis, muutuvad nad hoopis Wild-sümboliteks. Kui mõne keerutuse tulemusena tekib sümbolikogumik, mis on vähemalt 2×2 suurusega, tekib hoopiski 2x Reactoonz kordistajasümbol.

Üks kõige põnevamaid boonuseid on Quantum Leap. Pärast vähemalt 5 võidukombo saamist võib juhuslikult aktiveeruda Quantum boonusraund: võidusümbolid lisatakse vastavale mõõdikule ning tekib üks boonusraund (kokku on suisa neli erinevat varianti). Kui sul õnnestub täita kõik Quantum mõõdikud, aktiveeritakse aga mehasümbol: Gargantoon, mis lisab rullikutele hiiglasliku Wild-sümboli kogumiku.

Slotika sümbolikogumike süsteem võib paljudele mängijatele meeldida rohkem kui tavaline võiduliinistiil, seega on ka see omamoodi boonus.

Kokkuvõtteks

Play’n GO on alati olnud üks sellistest slotitootjatest, kelles ei pea kunagi pettuma ning Reactoonz on kahtlemata selle suurepärane näide. Slotika graafika ja helilahendus on kõrgel tasemel, tekitades korraks isegi tunde, et sa ei mängi enam kasiinomängu, vaid oled sattunud mängima Candy Crushi laadset videomängu.

Sellele lisaks sisaldab Reactoonz vallatuid juhuslikke boonusmänge, mis võivad suvalisel hetkel aktiveeruda, lisades kogu mängule natuke adrenaliini juurde. Peamine slotika miinus on kõrge volatiilsus: ka meil on juhtunud, et tuleb pikka aega keerutada enne, kui üldse kuhugi jõuab ning seejuures ei pruugi võidud olla eriti grandioossed. Kui sul aga õnnestub tabada boonusmehhanisme, on väga hea võimalus, et Reactoonz toob sulle taevast alla vinge võidusumma.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.