Viimati muudetud:
Thunderstruck II

Thunderstruck II

5/5
96.65% RTP
Põhiandmed
Nimi Thunderstruck II
Mängutootja Microgaming
Mängu teema Mütoloogia
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 96.65%
Aasta 2010
Volatiilsus Keskmine
Maksimaalne võit 120000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Thunderstruck II

Kus on mäng saadaval?

4.3/5
200€ kasiinoboonus
2.4/5
500€ kasiinoboonus
2.1/5
100€ kasiinoboonus

Thunderstruck 2, mis loodi juba 2010. aastal, on üks Microgamingu kõige tuntumaid ja populaarsemaid videoslotikaid. Slotikal on suisa omamoodi kultuslik fännibaas, mis kasvab aina suuremaks ning sama populaarne on slotikas ka Eestis. See pole ka suur ime, kuna mängu põhiteema keerleb Norra mütoloogia ümber, mis meile kui skandinaavlastele on väga südamelähedane.

Thunderstruck 2 võib sind tõesti tabada äikesetormina oma rikkalike boonuste poolest, seega kui tahad katsetada midagi omapärast ja meeleolukat, katseta mängu kas tasuta demoversioonis või leia sobiv Eesti kasiino slotika keerutamiseks.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Thunderstruck II suudab üllatada juba oma põhimehhanismide poolest. Mäng on küll klassikalise sümboliasetusega (5×3), ent sellel on 243 võiduliini ning maksimaalne võit võib olla 8000x. Ka slotika RTP on üpris kõrge: 96.65%, mis paigutab slotika keskmisest kõrgemale. Ainus miinus, mida tuleb aga arvesse võtta, on kõrge volatiilsus, mistõttu ei pruugi võidukombinatsioone näha eriti tihti.

Thunderstruck 2, nagu nimest võid mõista, on tegelikult samanimelise slotika järjemäng, kuid vanem mäng on pärit aastast 2003, seega oli uus mänguversioon igati vajalik. Uusversioon hoiab endiselt alles vana mängu müstika, ent sisaldab tunduvalt paremaid graafilisi nüansse, mis teevad au kogu Norra mütoloogiale.

Kuna slotikas keskendub Norra mütoloogiale, saad muidugi nautida vanu häid jumalaid: Loki, Odin ja Thor on kõik kohal. Muidugi on rullikutel ka Thori haamer ja mitmeid boonusmänge, mis muudavad mängukogemuse rikkalikumaks ja võidud kopsakamaks.

Slotika boonused

Thunderstruck II on endiselt natuke vanemat tüüpi mänguautomaat, seega ei tasu oodata väga suuri boonusmehhanisme. Slotikal on üks peamine boonusfunktsioon: Hall of Spins tasuta spinnide boonusmäng. Iga jumalus esindab erinevat tasuta spinnide vooru, kuid kui sa tahad aktiveerida teisi jumalaid, pead sa tõstma oma „levelit“. Vooru aktiveerimiseks pead rullikutele saama vähemalt 3 boonussümbolit ning oma „leveli“ tõstmiseks pead lihtsalt boonusvooru aktiveerima teatud arvu kordi ehk teisisõnu, mängima slotikat pisut kauem.

Sellele voorule lisaks on slotimängul peidus juhuslikult käivitatav Wildstorm funktsioon, mis muudab suvalise hulga rullikuid Wild-sümboliteks. Seejuures on võimalik isegi see, et Wild-sümbolitega kaetakse kõik 5 rullikut. Kui see peaks juhtuma, on tulemuseks muidugi massiivne võit.

Kokkuvõtteks

Thunderstruck 2 puhus uue hingamise sisse slotikale, mis oli juba unustusse vajunud. Pole mingitki kahtlust, et see mäng on originaalist parem, kuid see on suutnud muutuda suisa nii edukaks, et tegemist on ühe Microgamingu kõige popima mänguga aegade jooksul.

Slotikal pole küll eriti erakordseid boonusmehhanisme, kuid see-eest sisaldab see ergutavat tasuta spinnide vooru, mis hoiab sind pikemalt põnevil ning Wildstorm-funktsioon võib välja loosida isegi kuni 2,4 miljonit münti. Mäng on küll üpris volatiilne ja ei tasu oodata pidevalt suuri võite, kuid selge on see, et see klassikaline videoslot on üks parimatest mängudest, mida tasub Eesti kasiinodes katsetada.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.