Who Wants To Be A Millionaire Megaways

emptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svgemptystar.svg
Mängust lähemalt
Nimi:
Who Wants To Be A Millionaire Megaways
Mängutootja:
Big Time Gaming
Tootlus mängijale:
96.24%
Aasta:
2020
Volatiilsus:
Kõrge
Võiduliine:
117649

Kus seda mängu mängida saab?

Saa oma võidud kätte 5 minutiga
100€ kasiinoboonus
300 spinni

Who Wants To Be A Millionaire Megaways

11.04.2023

Paljud meist mäletavad legendaarset telesaadet „Kes tahab saada miljonäriks“. Just sellest telesaatest ongi loodud slotikas „Who Wants to be a Millionaire Megaways“ ning see mäng tõotab mängijad viia natuke lähemale selle miljonärielu unelmale.

Tegemist on Big Time Gamingu esimese brändikoostööga, kuna mäng on valmistatud kuulsa teleshow brändiga koostöös. Tulemuseks on tõeliselt unikaalne mäng, mis põhineb BTG kuulsal Megaways-mehhaanikal ja sisaldab glamuurset atmosfääri, mis viitab igati originaalsele telesaatele.

Sellest lõbust võid osa saada, kui liitud mõne Eesti populaarse kasiinoga või katsetad mängu tasuta Playin.ee lehel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Teemale kohaselt toimub slotika tegevus glamuurses stuudios. Tegemist on Megaways-slotiga, mille kõige erakordsem funktsioon on asjaolu, et mängul on kuni 117 649 võiduliini! Kuna sul on võimalik teha maksimaalselt 100-euroseid keerutusi ning maksimaalne võit on 50 000x, võib julgelt öelda, et hea õnne korral ongi võimalik selles mängus miljonäriks saada (ehkki olgu siinkohal öeldud, et kõrge volatiilsuse tõttu jääb see ikkagi pigem unistuseks).

Slotika RTP on tagasihoidlik 96.27%, mis peaks keelitama paljusid mängijaid, kuid volatiilsust arvestades tähendab siiski selline RTP, et pead tõenäoliselt palju keerutusi tühjalt ootama.

Mängu rullikutel tiirlevad eelkõige kalliskiviteemalised sümbolid, mis on ka üpris tabav sellise sloti jaoks: siiski käib ju jutt miljonäriks saamisest.

Slotika boonused

„Who Wants to be a Millionaire Megaways“ ei ole just kõige boonuserikkam slotimäng. Muidugi on võiduliinide arv iseenesest juba omamoodi boonus, ent slotil on tegelikult vaid üks boonusvoor: tasuta spinnid.

Tasuta spinne võid saada esialgu maksimaalselt 8, ent kui sa oled nõus veel natuke riskima ja kasutad „Gamble“ võimalust, võid kokkuvõttes võita 50 tasuta spinni. Miinusküljelt võid aga kõik need keerutused hoopistükki kaotada.

Sarnaselt originaalsele teleshowle on ka slotimängus sul mõned „abimehed“. Sa võid „küsida publikult“ abi õige otsuse tegemiseks, misjärel näidatakse kõige tõenäolisema vastuse juures protsenti (pane aga tähele, et see protsent ei pruugi ikkagi tähendada tõtt). Sa saad ka „küsida sõbralt“, mis annab tulemuseks 50-50 võimaluse.

Tasuta spinnide voorus on sul võimalus nautida „piiramatut“ kordistajat, mis võib sisuliselt muudkui kasvada vastavalt sellele, kui palju sa võidad. Samuti on võimalik aktiveeritud boonusvooru pikendada, kui saad ekraanile veel vastavaid sümboleid.

Kokkuvõtteks

On vähe slotimänge, mis on niivõrd unikaalsed nagu see slotikas – seda tasub mängida juba ainuüksi temaatika pärast. Brändipõhised slotid on alati huvitavad ja „Who Wants to be a Millionaire Megaways“ avaldab kahtlemata muljet, seda juba ainuüksi disaini pärast. Slotikas ei paku aga puhtalt silmailu: mängu suurejooneline tasuta spinnide voor, massiivne kordistaja ja suur võiduliinide hulk on enamatki kui lahedad.

Paraku pole mängus jackpotivooru ning selle volatiilsus on üüratu, seega vajab slotikas kannatust, kuid arvestades, et tegemist on temaatilise Megaways-slotiga, võime öelda, et kannatust võib igati sellele mängule ka jagada.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee