Viimati muudetud:
Who Wants To Be A Millionaire Megaways

Who Wants To Be A Millionaire Megaways

5/5
96.24% RTP
Põhiandmed
Nimi Who Wants To Be A Millionaire Megaways
Mängutootja Big Time Gaming
Mängu teema Meelelahutus
Mängu liik Videoslotid
RTP 96.24%
Avaldamisaasta 2020
Volatiilsus
Maksimaalne võit 500000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Who Wants To Be A Millionaire Megaways

Kus seda mängu mängida saab?

×

Would you like to play Who Wants To Be A Millionaire Megaways on the recommended casinos?

Paljud meist mäletavad legendaarset telesaadet „Kes tahab saada miljonäriks“. Just sellest telesaatest ongi loodud slotikas „Who Wants to be a Millionaire Megaways“ ning see mäng tõotab mängijad viia natuke lähemale selle miljonärielu unelmale.

Tegemist on Big Time Gamingu esimese brändikoostööga, kuna mäng on valmistatud kuulsa teleshow brändiga koostöös. Tulemuseks on tõeliselt unikaalne mäng, mis põhineb BTG kuulsal Megaways-mehhaanikal ja sisaldab glamuurset atmosfääri, mis viitab igati originaalsele telesaatele.

Sellest lõbust võid osa saada, kui liitud mõne Eesti populaarse kasiinoga või katsetad mängu tasuta Playin.ee lehel.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Teemale kohaselt toimub slotika tegevus glamuurses stuudios. Tegemist on Megaways-slotiga, mille kõige erakordsem funktsioon on asjaolu, et mängul on kuni 117 649 võiduliini! Kuna sul on võimalik teha maksimaalselt 100-euroseid keerutusi ning maksimaalne võit on 50 000x, võib julgelt öelda, et hea õnne korral ongi võimalik selles mängus miljonäriks saada (ehkki olgu siinkohal öeldud, et kõrge volatiilsuse tõttu jääb see ikkagi pigem unistuseks).

Slotika RTP on tagasihoidlik 96.27%, mis peaks keelitama paljusid mängijaid, kuid volatiilsust arvestades tähendab siiski selline RTP, et pead tõenäoliselt palju keerutusi tühjalt ootama.

Mängu rullikutel tiirlevad eelkõige kalliskiviteemalised sümbolid, mis on ka üpris tabav sellise sloti jaoks: siiski käib ju jutt miljonäriks saamisest.

Slotika boonused

„Who Wants to be a Millionaire Megaways“ ei ole just kõige boonuserikkam slotimäng. Muidugi on võiduliinide arv iseenesest juba omamoodi boonus, ent slotil on tegelikult vaid üks boonusvoor: tasuta spinnid.

Tasuta spinne võid saada esialgu maksimaalselt 8, ent kui sa oled nõus veel natuke riskima ja kasutad „Gamble“ võimalust, võid kokkuvõttes võita 50 tasuta spinni. Miinusküljelt võid aga kõik need keerutused hoopistükki kaotada.

Sarnaselt originaalsele teleshowle on ka slotimängus sul mõned „abimehed“. Sa võid „küsida publikult“ abi õige otsuse tegemiseks, misjärel näidatakse kõige tõenäolisema vastuse juures protsenti (pane aga tähele, et see protsent ei pruugi ikkagi tähendada tõtt). Sa saad ka „küsida sõbralt“, mis annab tulemuseks 50-50 võimaluse.

Tasuta spinnide voorus on sul võimalus nautida „piiramatut“ kordistajat, mis võib sisuliselt muudkui kasvada vastavalt sellele, kui palju sa võidad. Samuti on võimalik aktiveeritud boonusvooru pikendada, kui saad ekraanile veel vastavaid sümboleid.

Kokkuvõtteks

On vähe slotimänge, mis on niivõrd unikaalsed nagu see slotikas – seda tasub mängida juba ainuüksi temaatika pärast. Brändipõhised slotid on alati huvitavad ja „Who Wants to be a Millionaire Megaways“ avaldab kahtlemata muljet, seda juba ainuüksi disaini pärast. Slotikas ei paku aga puhtalt silmailu: mängu suurejooneline tasuta spinnide voor, massiivne kordistaja ja suur võiduliinide hulk on enamatki kui lahedad.

Paraku pole mängus jackpotivooru ning selle volatiilsus on üüratu, seega vajab slotikas kannatust, kuid arvestades, et tegemist on temaatilise Megaways-slotiga, võime öelda, et kannatust võib igati sellele mängule ka jagada.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Kasutame oma lehel kuvatud kasiinode valimiseks üle 40 erineva filtri. Iga soovitatud kasiino on valitud välja ekspertide poolt, kellel on kogemus hasartmängutööstuses.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Online kasiinode hindamiseks kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sh boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei kaalu ühtegi kahtlast või veidrat kasiinot.