Viimati muudetud:
Wolf Gold

Wolf Gold

5/5
96.01% RTP
Põhiandmed
Nimi Wolf Gold
Mängutootja Pragmatic Play
Mängu teema Loomad
Mängu tüüp Videoslotid
RTP 96.01%
Aasta 2017
Volatiilsus Keskmine
Maksimaalne võit
Boonusfunktsioon
Jackpot
Automaatne esitus
Megaways
Mängi kohe - Wolf Gold

Kus on mäng saadaval?

4.8/5
100€ kasiinoboonus
4.7/5
600€ kasiinoboonus
4.3/5
- kasiinoboonus

Wolf Gold on visuaalselt kaunis videoslotikas, mille loojaks on tänaseks legendaarne Pragmatic Play. See tootja lihtsalt teab, kuidas üllatada mängijaid igal sammul. Wolf Gold on oma graafika, väljamaksevõimekuse ja boonusvoorude pärast muutunud üheks online kasiinode lemmikslotikatest.

Soovitame Wolf Gold slotikat proovida tasuta demoversioonis siinsamas Playin.ee lehel või hüppa kohe mõnda Eesti online kasiinosse, et teha juba panuseid pärisraha eest.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Wolf Gold on igas mõttes sensatsiooniline videoslot. Oma erakordselt kauni visuaalse lahenduse tõttu sai see mäng kiiresti üheks kõige populaarsemaks mänguks ning kui hetkel võtta lahti mõni suurem online kasiino, näed Wolf Gold slotikat pea alati populaarsete mängude seas.

Slotika teema keskmes on põlisameeriklaste maailm, mille kauneid visuaale saab nautida 5 rullikul ja 25 võiduliinil. Kõige põnevam osa on aga mängu jackpotifunktsioon, millega saad osa kolmest jackpotivõidust.

Wolf Gold slotimängu teoreetiline tasuvus ehk RTP määr on 96.01%, mis on jällegi võrdlemisi madal, kuid positiivne on see, et slotika volatiilsus on madal, mistõttu võid kogeda võite tihti (kuigi summad kipuvad olema väikesed). Samal ajal saad nautida kauneid animatsioone ja graafikaefekte, sealhulgas ulguvaid hunte ja imekaunist kõrbetausta.

Slotika boonused

Boonusmängud on iga slotika südames ja Wolf Gold on kahtlemata üks mängudest, kus ei pea boonuste pärast muretsema: neid on küllaga igal keerutusel.

Üks kõige kasulikumaid sümboleid on Wolf Gold Scatter-sümbol, mis aktiveerib tasuta spinnide funktsiooni. Selle tulemusena saad 5 tasuta spinni ning seejuures on esimesed kolm rullikut kokku liidetud, seda veel x3 kordistajaga. Niimoodi võivad võidud olla suisa eepilised.

Sellele lisaks on slotimängul varuks taaskeerutuste funktsioon. Kui saad rullikutele vähemalt kuus samasugust sümbolit, aktiveerub taaskeerutuse funktsioon, mille raames asendatakse sümbolid kuusümbolitega ning antakse kolm tasuta spinni.

Wolf Gold sisaldab veel ka suurejoonelist jackpotivooru. Jackpoti võitmiseks tuleb täita kogu ekraan kuusümbolitega ning kui see peakski juhtuma, on tulemuseks Mega Jackpot: 125 000 münti.

Kui oled tüdinenud progressiivsetest jackpottidest, siis see lihtne, armas ja tagasihoidlik, ent boonustest pakatav videoslotikas peaks rahuldama mängurõõmu igati.

Kokkuvõtteks

Wolf Gold on igas mõttes tõeline meistriteos. See on oma olemuselt küll väga lihtne: pealtnäha on disain tavaline, kuid just selles lihtsuses peitubki slotika võlu. Mängu disain on võluv, silmadele meeldiv ja kogu sloti ülesehitus on isegi natuke rahustava mõjuga, just oma värvi- ja disainilahenduse tõttu. Loojuv päike, hundid, kotkad – looduseteemalised slotid suudavad alati märki tabada.

Muidugi ei ole Wolf Gold lihtsalt ilus slotimäng, vaid üks selle parimaid omadusi on madal volatiilsus ning jackpotisummade olemasolek. Madala volatiilsuse tõttu võid tabada võidusummasid tihti, isegi, kui need on esialgu üpris väikesed. Slotika võidupotentsiaal on siiski võimas ja just see loebki.

Kuidas me kasiinosid valime?
Kuidas me kasiinosid valime?
Me kasutame üle 40 filtri selleks, et valida välja meie lehel ilmuvad kasiinod. Kõik soovitatud kasiinod on valitud ekspertide poolt, kellel on pikk hasartmängumaailma kogemus.
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kuidas me kasiinosid hindame?
Kasiinode hindamisel kasutame kuute erinevat kriteeriumi, sealhulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja makseviisid. Me isegi ei uuri lähemalt ühtegi kahtlast või küsitava väärtusega kasiinot.