Kingswin kasiino eksklusiivne boonus: kas oled valmis võitma tasuta keerutusi?

Kingswin kasiino eksklusiivne boonus

Kas ka sina kuulud nende kasiinosõprade hulka, kes hindab tasuta spinne väga kõrgelt? Kui nii, siis on Kingswin kasiino eksklusiivne pakkumine sinu jaoks väga hea uudis.

Nimelt, Kingswin kasiino pakub kõikidele Playin.ee külastajatele eksklusiivseid tasuta spinne Book of Oz slotikale. Kui kasutad boonuskoodi BOOKOFOZ oma sissemakse tegemisel, lisataksegi sinu kontole tasuta keerutused, mis tuleb aktiveerida oma kontole sisse logides “Boonuste” sektsiooni kaudu. Kokku antakse suisa 50 tasuta spinni!

Tasuta spinnide saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse ja keerutustel on seejuures ka 40-kordne läbimängimisnõue, mis on Kingswini boonuste puhul üsna tavaline. Kõik tasuta spinnid antakse Book of Oz slotika mängimiseks, mida saab seejuures mängida nii nutitelefoni kui ka sülearvuti kaudu – seega pole vahet, millist seadet eelistad kasiinos mängimiseks.

Mis kõige parem, boonust saab kasutada lisaks Kingswini tavalisele tervitusboonusele, mille raames saab muide samuti tasuta keerutusi.

Kingswini tasuta keerutustega on võimalik võita kuni 1000 eurot või 0.17 BTC-d. Olles siinkohal maininud krüptoraha, võib sulle tulla üllatusena asjaolu, et Kingswin kasiino on üks vähestest Eestis, kus aktsepteeritakse ka Bitcoine maksevahendina – seda nii sisse- kui väljamaksete tegemisel.

Ehkki Kingswin kasiino on tihtipeale jäänud rohkem kulisside taha ning pole niivõrd levinud nimi kui mõni teine Eesti internetikasiino, on tegemist põneva mängukohaga, mille üks suurimatest võludest on suurejooneline tervitusboonus.

Mida kujutab endast Book of Oz slotikas?

Eksklusiivsed tasuta spinnid on kasutamist väärt, kuna keerutused on mõeldud Microgamingu põneva mängu Book of Oz jaoks. Tegemist on slotikaga, mis loodi koostöös stuudioga Triple Edge Studios, kellega üheskoos on toodetud veel teisigi slotikaid.

Book of Oz slotikal on 10 võiduliini ning müntide suurused algavad juba alates 0.01 eurost, just nagu paljudel teistelgi Microgamingu slotikatel.

Nagu sellele mänguloojale tavapärane, peidab mäng enda kena välimuse taga mitmeid põnevaid funktsioone. Üks nendest on mängus olev taaskeerutuse funktsioon, mis annab võimaluse teha väike lisapanus, et seejärel taaskeerutada soovitud rullikut.

Slotika nimele kohaselt on mängu üks kõige parematest sümbolitest võlurisümbol, mis võib välja maksta lausa 5000x, kui sul peaks õnnestuma võiduliinile saada 5 samasugust sümbolit. Kõige rohkem tasuks aga silma peal hoida raamatusümbolil, mis võib aktiveerida tasuta keerutuste funktsiooni. Korraga on võimalik saada minimaalselt 10 tasuta keerutust, maksimaalselt suisa 25.

Seega, kuidas oleks krabada endale kohe täna 50 tasuta spinni lihtsalt selle eest, et nautida müstilist slotikat ning selle võlusid? Kui oled mõelnud kasiinoseikluste proovimisele, võib see eksklusiivne boonus olla just sinu jaoks.

Vastavad artiklid