Viimati muudetud:

Novomatic

Novomatic logo

Novomatic – mõjukas, ent tagasihoidlik mängutootja

Novomatic on firma, mis tegutses ammu enne seda, kui keegi oskas üldse unistada online kasiinost. Ettevõte alustas juba 1980.-ndal aastal ning hakkas looma füüsilisi mänguautomaate. Märkimisväärselt oli Novomatic esimene, kelle mänguautomaadid kasutasid puuteekraani!

Austriast pärit ettevõte hakkas tugevamalt laienema online kasiinomängude valdkonda alates 2010. aastast, mil soetas Londonis asuva Greentube’i stuudio. Tänapäeval võibki tihtipeale näha mänge, mis kannavad Greentube’i nime, kuid sisuliselt on tegemist Novomaticu mängudega.

Novomaticust on saanud niivõrd suur ja mõjukas kasiinofirma, et selle tegelikku ulatust on raske hinnata. Selge on aga see, et Novomatic on üks kõige kvaliteetsemaid mängutootjaid, kelle kogu töö sisu peitub mänguautomaatide loomises.

Parimad online kasiinod Novomaticu mängude mängimiseks

Novomatic on üks firmadest, mis on alati kulisside taga tegutsenud ja pole nii laia haaret mängijate hulgas saavutanud nagu näiteks NetEnt või Microgaming. Sellest hoolimata on aga Novomaticu mängud saadaval mitmetes Eesti tippkasiinodes. Alljärgnevalt leiad taolised Novomaticu online mänge toetavad Eesti hasartmängukorraldajad.

Novomaticu mänguvalik

Novomatic on rikkaliku ampluaaga mängutootja, kes valmistab nii slotikaid, lauamänge, videopokkerit kui ka bingomänge. Novomaticu puhul ei tohi unustada, et tegemist on suure kasiinogrupiga, mille alla kuuluvad veel Greentube ja Stakelogic, seega on mänguvalik ka väga rikkalik.

Suurima tähelepanu saavad valikus slotid, mida on kokku suisa 400 ringis. Enamus Novomaticu mänge on klassikalise 5 rulliku ja 3 reaga ning üpris suure volatiilsusega, kuid toreda lisavõimalusena saad sa enamikes mängudes ise valida panuseliinide hulga.

Kui NetEnt keskendub videomängude laadse kogemuse loomisele, siis Novomaticu mängud meenutavad endiselt füüsilisi mänguautomaate ning hoiavad nostalgiat õhus. Nagu enamikes slotimängudes on ka Novomaticu videoslottidel boonusmehhanisme, ehkki need ei ole nii keerukad kui mõne teise tootja puhul.

Novomaticu slotikad on ehedad traditsioonilised mängud, mis hoiavad elus vanakooli slotimasinate olemust.

5 parimat Novomaticu mängu

Novomaticu mänguvalik on küll laias laastus üpris sarnane, kuid mõned mängud eristuvad teistest oma mehhaanika või boonuste tõttu. Siin on viis sellist lahedat Novomaticu slotikat, mida võid Eesti kasiinodes proovida.

Book of Ra

Book of Ra on Novomaticu kõige legendaarsem mäng – see üks ja ainus videoslot, mis tõi Novomaticu kulisside tagant välja. Mängul on nüüdseks juba mitu järjemängu, nende hulgas Book of Ra Deluxe ja Book of Ra Magic, mis on samuti väga popid.

Originaalne versioon on olnud nii fenomenaalne, et teised mängutootjad on sellest inspiratsiooni ammutanud. Näiteks Play’n GO Book of Dead on peaaegu üks-ühele Novomaticu Book of Ra slotikaga.

Mängu tegevus toimub antiikses Egiptuses, kus raamatusümbol on ühtaegu tasuta spinnide sümbol ja asendussümbol. Tasuta spinnide voorus võivad rullikud laieneda, tekitades ühe sümboliga täidetult mitu rullikut ning sedasi võib võit olla hiiglaslik.

Suurte võitude pärast ongi Book of Ra nii laialdaselt inimeste südameid vallutanud.

Book of Ra

Sizzling Hot

Sizzling Hot on üks Novomaticu kõige klassikalisemaid ja nostalgiahõngulisemaid slotikaid. Selles mängus tiirlevad rullikutel puuviljad, taustal mängib 80-ndate muusika ning kogu atmosfäär meenutab vanakooli slotikaid. Novomaticu ehe olemus peegeldub selles mängus suurepäraselt.

Sizzling Hot ei sisalda tegelikult mitte midagi erilist. See ongi asja võlu! Pole tasuta spinne, boonusmänge ega asendussümboleid, kuid sellest hoolimata võib mängus skoorida kõrgeid võidukombinatsioone.

Vahel on parim mäng selline, kus ei üritata mängijat peibutada boonusmängudega, vaid lastakse lihtsalt rullikuid keerutada.

Book of Ra

From Dusk Till Dawn

See on üks vähestest Novomaticu brändislottidest, loodud Tarantino legendaarse filmi baasil. Slotika rullikutele on põimitud mitmeid originaalfilmi elemente, et poleks mingit kahtlust, millega tegemist on.

Slotikas on aga Novomaticule omaselt vanakooli stiilis, mis on juhtumisi väga sobiv selle filmi jaoks – film isegi on nostalgiahõnguline.

Novomaticu From Dusk Till Dawn sisaldab mitmeid erifunktsioone ja boonusmänge, sobides hästi neile, kes jahivad võidurohkemat kogemust ning jumaldavad ka Tarantino klassikalist loomingut.

From Dusk Till Dawn

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm on veel üks väga äge looming, mis näitab hästi Novomaticu tugevusi. Slotikas on väga volatiilne ja sisaldab suuri võidukombinatsioone, kui sul õnnestub tabada õigeid asju.

Sloti peamine teema seisneb asjades, mida inimesed üle kogu maailma peavad talismanideks: hobuseraud, lepatriinu, jänese jalg ja neljaleheline ristikhein. Mängu peategelaseks on ennustajast peen daam, kes vaatab oma kristallkuuli, et ennustada sinu tulevikku.

Slotikas sisaldab asendussümboleid, tasuta spinne, kordistajaid ja isegi panustamismehhanismi, et saaksid oma õnne enda poole pöörata. Lucky Lady’s Charm on eriti eelistatud adrenaliinijahtijate seas, sest tegemist on üliriskantse mänguga, kus volatiilsus võib olla sinu poolt või täiesti sinu vastu.

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Garden of Riches

Novomatic pole just väga tuntud oma jackpotislotikate poolest, kuid Garden of Riches on üks vähestest Novomaticu progressiivsetest mängudest, mis on saanud laiema kõlapinna.

Mängu kogu teema keerleb rikkuse ja luksuse ümber, mis võib saada sinu omaks, kui sul õnnestub tabada boonusfunktsiooni. Progressiivse jackpoti võitmiseks peab sul õnnestuma leida üles 15 daamisümbolit.

Novomaticule omaselt on ka see slotikas väga volatiilne, kuid kui sul õnnestub võita, on see ilmselt ootamist väärt.

Garden of Riches

Novomaticu mängude tasuvus

Nagu mainitud, siis Novomaticu mängud on keskmisest kõrgema volatiilsusega, mis tähendab, et võidud pole väga tihedad, kuid kui võidad, võidad rohkem. Novomaticu mängude RTP ei ole samuti kõige kõrgem, jäädes üldiselt 94% ja 96% vahele.