Kingswini superboonus: iga nädal 125 tasuta spinni

06.02.2023

Slotisõbrad, meil on teile superhea uudis! Kingswin kasiino tuli lagedale kampaaniaga, mis toob iga nädal slotifännidele terve hunniku tasuta spinne. Täpselt nii, iga nädal ja seda momendil piiramatu aja jooksul!

Iga kolmapäev on võimalik saada endale slotikale “Aztec Magic” suisa 125 tasuta spinni, et nautida veelgi rohkem kasiinolõbu. Kampaania töötabki ainult kolmapäeviti, seega on iga nädala selgroogu võimalik murda suure kasiinorõõmuga.

Tasuta spinnide saamiseks pead tegema teatud suuruses sissemakse ja kasutama ka spetsiaalset boonuskoodi:

  • 20-eurone sissemakse boonuskoodiga DOMINATE1 – sulle antakse 20 tasuta keerutust;
  • 25-eurone sissemakse boonuskoodiga DOMINATE2 – saad 25 tasuta spinni;
  • 30-eurone sissemakse boonuskoodiga DOMINATE3 – nagu võid aimata, saad 30 tasuta keerutust ning
  • 50-eurone sissemakse boonuskoodiga DOMINATE4 – saad 50 tasuta spinni.

Arvestada tuleb vaid ühe konksukohaga: spinnidega saadud võidud tuleb läbi mängida 40-kordselt. See võib olla päris kopsakas nõue, ent see-eest on tegemist iganädalase kampaaniaga. Sa ei pea kartma, et jääd heast pakkumisest ilma, kui sul pole parasjagu täna mahti sissemakset teha. Lihtsalt oota järgmise nädalani ning saad uuesti tasuta spinne!

Mida kujutab endast Aztec Magic slotikas?

Aztec Magic on 9 võiduliiniga BGAMINGu slotikas, mis sisaldab küll uuema ajastu rullikute seadistust, kuid meenutab ikkagi pigem vanemat slotimängu oma klassikalisema disainilahenduse poolest. Slotikas sisaldab aga Wild-sümboleid, tasuta spinnide funktsiooni ning võib kinkida väga heldeid võite.

Aztec Magicu peamine võlu ongi selle lihtne olemus, mis meeldib kindlasti klassikaliste mänguautomaatide sõpradele. Ehkki mäng sisaldab tavapäraseid kasiinosümboleid, vürtsitavad Wild-sümbolid mänguseanssi küllaga ja annavad ka omajagu närvikõdi.

Kui sa ei ole kindel, kas soovid selle mängu pärast Kingswin kasiinos sissemakset teha, soovitame kindlasti proovida mängu tasuta demoversiooni, mis annab sulle hea ülevaate slotika võimalustest.

Kingswin kasiino rikkalik VIP-programm

Kas sa teadsid, et Kingswin kasiinol on lojaalsusprogramm? Mida rohkem Kingswinis panustad, seda kõrgemale tasandile tõused, jõudes lõpuks “Kuninga” staatusesse. Igal astmel on hulk erinevaid boonuseid, kuid tippude tipud saavad endale isegi reisi Los Angeles’i ning uhiuue Mercedese luksusauto!

Mõistagi tuleb tippu jõudmiseks teha omajagu panuseid, aga poleks ju paha tunda end kuningana! Seega on sul päris mitu põhjust, miks Kingswin kasiinole juba täna pilk peale heita – kraba oma selle nädala tasuta spinnid ja vaata, kas asteekide maagia toob sulle õnne.

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Tasuta spinnid
Tasuta spinnid

GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge
GrandX uus tervituspakett: suurem, parem ja igati vinge

Kui GrandX kasiino üks olulistest miinustest on seni olnud teiste kasiinodega võrreldes väiksemad boonused, siis…

Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu
Infinity Reels slotikad kingivad hulgaliselt auhindu

Üks kasiino, mis ei väsi kunagi üllatamast, on kahtlemata Optibet. Maikuu löödi käima võimsa kampaaniaga,…

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee