Kui tõenäoline on võita kasiinos miljon eurot?

10.07.2021

Juuli algas eestimaalaste jaoks pommuudisega: üks õnnelik Eesti mees võitis Viking Lotoga üle 10 miljoni euro ja põrutas sellega otse Eesti rikkaimate tabelisse! Viimati võideti lotoga seitsmekohaline summa 2016. aastal.

Kui lotomängudest räägitakse pidevalt ning Bingo Loto pilet ostetakse pea iga nädal enamikes peredes, siis on üks vähemtuntud teema, mis nii laia kajastuspinda ei saa: internetikasiinod ja slotimängud. Näiteks võideti tänavu märtsis Paf kasiinos Eesti suurim online kasiino jackpot: üle 3 miljoni euro, mille võitjaks oli Lõuna-Eesti neiu. Tähelepanuväärselt sai alles kahekümnendates eluaastates olev neiu võidu pärast 20-sendist keerutust.

See tõestab selgelt, et Eestis on samamoodi võimalik saada miljonäriks online slotikatega. Kui tõenäoline see aga on? Heidame alljärgnevalt kiire pilgu jackpotimaailma telgitagustesse.

Keskmiselt loositakse jackpot välja kord paari kuu tagant

Slotikate võidud pole täppisteadus, ehkki nende väljaloosimise taga peitub keeruline algoritm, mis arvutab pidevalt keerutuste tulemusi. Siiski aga on kõik juhuse käes, kuna algoritm on disainitud nii, et see ei kordaks teatud mustrit, vaid loosiks välja tulemuse kümnete miljonite võimalike võimaluste hulgast (seega on see sisuliselt juhuslik tulemus).

Tähelepanelikud statistikaloojad on aga täheldanud, et keskmiselt ilmub välja suur jackpotivõit siiski mõne kuu tagant – mõne slotika puhul tihemini, mõnel harvemini. Siin on näiteks mõned infokillud tuntumate slotikate kohta:

  • Arabian Nights: keskmiselt võidetakse umbes 1.1 miljonit eurot 147 päeva tagant;
  • Hall of Gods: keskmine võit on ajalooliselt üle 5 miljoni euro, keskmiselt võidetakse iga 164 päeva tagant;
  • Mega Fortune: NetEnti Mega Fortune on väga tihedate väljamaksetega, tuues suurvõidu keskmiselt iga 65 päeva järel. Võidu suurus on keskmiselt 3.4 miljonit eurot;
  • Mega Moolah: Microgamingu Mega Moolah on üks maailma kõige suuremate võitudega jackpotislotte. Keskmiselt võidetakse suur summa iga 40 päeva järel ning summa on keskmiselt 7.9 miljonit naela.

Nende numbrite puhul tuleb aga meeles hoida, et kuna kõike juhib algoritm, siis võivad võitude vahed olla märksa suuremad (või hoopis väiksemad).

Kui jahid suurvõite, mängi jackpotislotte

Miljonite eurode võitmine on täiesti võimalik, kuid paraku tuleb tõdeda, et tõenäosused pole kõige paremad. Tegemist on endiselt võimalusega mitmekümnest miljonist ning alati on võimalik, et isegi, kui parasjagu keerutad slotikat, võidab keegi teine kuskil mujal maailmas magusa jackpoti.

Kõik jääb alati tuginema õnnele – kui sul veab, siis on võitmine võimalik, just nagu tõestavad ka mitmed Eesti õnneseened.

Kui soovid eelkõige jahtida suuri võite, siis tasub pilk peal hoida jackpotislotikatel. Tegemist on slotikatega, kus on võimalik ühel või teisel viisil võita hiiglaslik jackpot. Kuigi paljudes taolistes slotikates võivad võidud olla ka tagasihoidlikud ja jääda 5-kohaliste numbrite juurde, on jällegi progressiivsetes slotikates võidud miljonitesse ulatuvad.

Kui tahad leida parima online kasiino jackpottide mängimiseks, hoia pilk peal Playin.ee võrdlustabelitel, kust leiad Eesti parimad veebikasiinod ja hiiglaslike võitudega jackpotislotid!

1c4ec81c7fd312fbdfc7797ca888701e?s=96&d=mm&r=g
Erika Kallaste
Tunneb Eesti kasiinosid nagu oma viite sõrme, seda eriti boonuste koha pealt. Kõige rohkem naudib live-kasiino võlusid.
Teadmiseks: Kui mängijad otsustavad Playin.ee kaudu asuda mängima kasiinos, saame me kompensatsiooni. Meie sisereeglite tõttu veendume, et see ei mõjutaks meie soovitusi olulisel määral. Loe lähemalt, kuidas me tagame oma soovituste erapooletuse.
howweicon1.svg
Kuidas me just need kasiinod valisime?
questionbig.svg
Me kasutasime sellel lehel olevate kasiinode valimiseks üle 40 filtri. Kõik soovitatud kasiinod on käsitsi valitud igale lehele portaali administraatorite poolt, kes on tegutsenud selles valdkonnas aastaid.
howweicon2.svg
Kuidas me kasiinosid hindame?
questionbig.svg
Me kasutame online kasiinode hindamiseks kuute erinevat kriteeriumit, nende hulgas boonused, klienditeenindus, mänguvalik ja väljamaksed. Me ei arvusta ühtegi kahtlast kasiinot mitte kunagi.

Loe ka neid

Live kasiinod
Live kasiinod

Eesti kasiinod
Eesti kasiinod

Välismaa kasiinod
Välismaa kasiinod

Viimased uudised

Lae rohkem
Playin.ee