Viimati muudetud:
Legacy of Dead

Legacy of Dead

4/5
94.51% RTP
Põhiandmed
Nimi Legacy of Dead
Mängutootja Play'n GO
Mängu teema
Mängu liik
RTP 94.51%
Avaldamisaasta 2020
Volatiilsus
Maksimaalne võit 500000
Boonusfunktsioon
Jackpot
Autoplay
Megaways
Mängi kohe - Legacy of Dead

Kus seda mängu mängida saab?

Legacy of Dead on Play’n GO järjekordne „raamatuteemaline“ videoslot, mis taaselustab slotitootja fenomenaalselt kuulsa sloti Book of Dead. Viimane on niivõrd populaarne, et tänase päevani on tegemist Eesti kasiinode enim mängitud slotikaga. Raamatuteemalistes slotikates on lihtsalt see X-faktor ning sama fenomeni üritab tabada ka Legacy of Dead, mis anti välja mõned aastad pärast Book of Dead slotikat.

Kas oled valmis hüppama Egiptuse mütoloogiasse ja otsima varandust? Kui nii, suundu kohe mõnda Eesti tippkasiinosse, kuna Legacy of Dead on saadaval sisuliselt kõigis parimates kasiinodes.

Slotika temaatika, graafika ja üldine mehhaanika

Legacy of Dead on esmapilgul vägagi klassikaline videoslot: sellel on 5 rullikut, 3 rida ja vaid 10 võiduliini, just nagu raamatuteemalistele slotikatele kipub omane olema. Üldine slotika disainilahendus on tüüpiline, meenutades igati originaalset slotikat. Mäng ei üllata mitte millegi erakordsega, kuid samas on slotikas ka väga klassikaline ja mahedate disainilahendustega. Kogu temaatika keerleb endiselt Egiptuse ümber, just nagu esimeses slotimängus.

Legacy of Dead, nagu Play’n GO slotikatele tüüpiline, on väga kõrge volatiilsusega slotikas ning selle teoreetiline tasuvus on pisut üle 96%, mis paigutab mängu keskmiste slotimängude sekka. Maksimaalne võimalik võit on 5000x.

Slotika boonused

Raamatuteemalistes slotimängudes ei kipu olema palju boonusmehhanisme, vaid üldiselt keerleb kõik tasuta spinnide ümber. Just nii on lood ka selles mängus.

Legacy of Dead slotikas on üks vähestest, kus nii Wild- kui ka Scatter-sümbolil on endal mündivõit, seega saad nö kaks-ühes pakkumise: boonusmehhanismi ja mündivõidu. Kõige väärtuslikumad sümbolid on Wild-sümbol ja Tutankhamuni sümbol, mis annavad mõlemad viie sümboli korral võiduks 500x.

Tasuta spinnide aktiveerimiseks pead saama rullikutele 3 boonussümbolit, misjärel võid saada 10 tasuta spinni. Nagu teisteski raamatuslotikates valitakse vooru alguses üks sümbol välja ning sellest saab vooru kestel laienev sümbol.

Slotikal on aga üks eriline omadus. Võidu jaoks ei ole sugugi vaja, et laienenud rullikud oleksid omavahel rivis – võidusumma saad nii või naa, mistõttu on potentsiaalne võit selles slotikas suurem kui tavalistes „raamatumängudes“.

Sul on hea õnne korral võimalik uute Scatter-sümbolitega ka aktiveerida rohkem tasuta spinne samas voorus, seega võid sisuliselt pikemat aega veeta selles boonusmängus.

Kokkuvõtteks

Legacy of Dead on praktiliselt äravahetamiseni sarnane Book of Dead slotikaga, kuid see ei pruugi olla halb. Kui sa nautisid ka esimest slotikat, on võimalik, et see uusversioon on endiselt sinu maitse järgi. Slotika peamine võlu on tasuta spinnide vooru laienevad rullikud, millega saad võita isegi siis, kui rullikud ei asetse päris kõrvuti.

Play’n GO slotikatele tüüpiliselt on mäng väga volatiilne, kuid kui oled valmis riskima ja naudid klassikalisema hõnguga slotikaid, võib see mäng olla hea valik. Legacy of Dead on saadaval paljudes Eesti kasiinodes, kus saad mängu katsetada ka tasuta demoversioonis.